Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

Kako smo krenuli, dobar rezultat. 

Nije mi jasno zasto smo krenuli sa onom petorkom,  no barem je jasno da Holand nema sta vise da trazi na parketu. 

Lazarevic izgleda shvatio da treba da pokaze zasto mu je pruzena sansa. 

Centri su nam uguseni, bez Luke smo truba, i bice zanimljivo kako cemo resiti taj nedostatak u nastavku. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Idealno bi bilo da ne kakimo po nasim igracima. Jeste promasio zicer. Al kad uvali dve trojke sa 8 metra u drugom poluvremenu ikrade loptu i ode u kontru na zakucavanje tad ce da bude Dobric zmija otrovnica. Lakse malo samo. Dobijamo ovo.

 

Nije kakenje, nikad nisam mijenjao mišljenje o Dobriću niti ću ga promijeniti ako ubode 2 trojke sa 8 metara u nastavku. 

 

On ima preveliku ulogu u CZ, bar dok igramo Evroligu. 

Link to comment
Share on other sites

Btw izgleda da nas ovaj tamnoputi sudija baš gotivi. Par lopti koje su bile i tamo i vamo, 2 faula u napadu i gaženje linije, to je ono što sam zapamtio od njega. Kad se onako značajno rukovao i proćaskao sa Ivanovićem na početku pomislio sam ovaj bi mogao da nam pomogne i za sada ide u tom pravcu :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Jedan od onih mečeva. Ne može se protiv manjka energije i koncentracije. Teško će se ovo izvući. Jednostavno njima upadaju neke gluposti, ne krademo i ne hvatamo lopte koje treba da budu naše i promasujemo zicere. JBG.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...