Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

3 minutes ago, TB Told said:

Nisi video da su mu zasmetali Holand i Martin?

A sta je tacno lose da se ima vise strpljenja za srpske kosarkase? 

Just now, NikadProtivKaline said:

necemo da preterujemo

dao je tu jednu trojku i manje vise svaku odbranu ispao

Ali kad se prave da ne vide kolika je Holland rupetina u odbrani, klasicni kockar. Ako ukrade lopta ide spektakl ali zato odbranapukne na prvi obican pas

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

necemo da preterujemo

dao je tu jednu trojku i manje vise svaku odbranu ispao

Seci me za glavu ako ne bi dao svaku drugu ako šutira. Ne vidim koji doprinos imamo od Dobrića a koji nemamo sa Holandom. I jedan i drugi ispadaju iz odbrane. U napadu bi veći doprinos imali sa Holandom. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Dobro naše poluvreme. Ova Valensija je nezgodna, nekoliko puta ove sezone je delovalo da gube utakmicu al izvuku se na kraju. Evo i u prvom poluvremenu taman pomisliš da ih lomimo oni munu trojku. Baš iritiraju. :classic_biggrin:

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

A sta je tacno lose da se ima vise strpljenja za srpske kosarkase? 

 

lose je kada komentatori vec trecu sezonu aboliraju domace igrace tako sto agresivno kritikuju strance, kao da su na lajv temi na forumu. ja to nigde nisam cuo osim kod ova dva govnara na zvezdinim tekmama.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Recimo kad pomaže jednom sa Arostegija a jednom sa Radeboa koji su dva najbolja trojkaša.

Recimo da treba gledati utakmicu, a ne slušati dva debila. Kod trojke Radeboa uopšte ga nije čuvao Holand, već Vildoza, a Holand je dotrčao kad se Vildoza izgubio.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

lose je kada komentatori vec trecu sezonu aboliraju domace igrace tako sto agresivno kritikuju strance, kao da su na lajv temi na forumu. ja to nigde nisam cuo osim kod ova dva govnara na zvezdinim tekmama.

Lorenco "očajan košarkaš" Braun.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, bodo said:

Skoro 50 za poluvreme. Napad nije loš ali obrana bi mogla malo bolje

Samo zahvaljujuci sutu. A i oni imaju odlicne procente. 


Prilican broj TO, pogotovo za njih. 

 

Jedna klasicna utakmica u kojoj nikome nije posebno bitan rezultat, pa se opusti ruka za sut i to bude dobro, ali i ta nonsalantnost rezultuje TO.

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

lose je kada komentatori vec trecu sezonu aboliraju domace igrace tako sto agresivno kritikuju strance, kao da su na lajv temi na forumu. ja to nigde nisam cuo osim kod ova dva govnara na zvezdinim tekmama.

Slazem se da bi trebali malo vise da kritikuju domace ali mislim da su i oni svjesni njihovih prednosti i nedostataka. 

Vrvt im je i skrenuta paznja da se ne kritikuju domaci toliko ali ovi stranci su placeni,profesionalci i uopste nemam problem da kazu da Bentil ima telesinu da nosi koga oces na terenu a on udje ko neka sisica na ulaz i masi polaganje. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...