Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

1 minute ago, Miki28 said:

Slazem se da bi trebali malo vise da kritikuju domace ali mislim da su i oni svjesni njihovih prednosti i nedostataka. 

Vrvt im je i skrenuta paznja da se ne kritikuju domaci toliko ali ovi stranci su placeni,profesionalci i uopste nemam problem da kazu da Bentil ima telesinu da nosi koga oces na terenu a on udje ko neka sisica na ulaz i masi polaganje. 

A domaci igraju za burek i jogurt? 😂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nekoime123 said:

Lorenco "očajan košarkaš" Braun.

Lorenzo je x5 bolji igrac sada nego u Zvezdi, iz sezoneu sezonu je bolji i bolji. 

 

To sto Lorenzo radio na EP nije ni izblizu igrama iz Zvezde gdje je znao itekako da se pogubi.

 

Ipak slazem se da su pretjerivali jer subranili FC3

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Slazem se da bi trebali malo vise da kritikuju domace ali mislim da su i oni svjesni njihovih prednosti i nedostataka. 

Vrvt im je i skrenuta paznja da se ne kritikuju domaci toliko ali ovi stranci su placeni,profesionalci i uopste nemam problem da kazu da Bentil ima telesinu da nosi koga oces na terenu a on udje ko neka sisica na ulaz i masi polaganje. 

 

a domaci su amateri koji igraju iz ljubavi. ne treba nikoga tako agresivno kritikovati kao komentator utakmice, nisi miki 28 ili uini22 nego govnar plavsic / kuzmanovic.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Lorenzo je x5 bolji igrac sada nego u Zvezdi, iz sezoneu sezonu je bolji i bolji. 

 

To sto Lorenzo radio na EP nije ni izblizu igrama iz Zvezde gdje je znao itekako da se pogubi.

 

Ipak slazem se da su pretjerivali jer subranili FC3

Taj biser je izasao iz Plavsicevih usta dok je igrao za Fener protiv nas kad nam je uvalio koš za pobedu...


A Zo je i u Zvezdi igrao barem za mene fenomenalno imao je svojih momenata kad je padao u formi ali pamtim Oly Valensiju Zalgiris Fener 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

a domaci su amateri koji igraju iz ljubavi. ne treba nikoga tako agresivno kritikovati kao komentator utakmice, nisi miki 28 ili uini22 nego govnar plavsic / kuzmanovic.

Aboliraju previse domace igrace jer ako kritikujes onda kritikuj sve ( neke manje, neke vise ) ali ako ne kritikujes jedne onda ne treba ni druge

 Tu se slazemo, samo kazem da mi je normalno da se ima vise strpljenja za domace igrace

Link to comment
Share on other sites

Meni je najace kad neko ovde kaze da je Plavsa dobar komentator. Ocigledno je da se brzo gafovi njegovi zaborave.

Pogotovo sto se vidi da ima neku predrasude prema strancima(moraju stalno da kidaju inace lose im se pise) dok za domace precutkuje dosta stvari.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nekoime123 said:

Taj biser je izasao iz Plavsicevih usta dok je igrao za Fener protiv nas kad nam je uvalio koš za pobedu...


A Zo je i u Zvezdi igrao barem za mene fenomenalno imao je svojih momenata kad je padao u formi ali pamtim Oly Valensiju Zalgiris Fener 🙂 

Lorenzo je mala bolja verzija Luce jer nije imao taove padove kao Luca. 

 

Nisu za dzabe MWill, Quincy a tu ce biti Campazzo u jednoj grupi.

 

Nisam nigdje cuo da se Lorenzo pominje uopste u toj ravni. Cak je i Kinsey ispred

1 minute ago, John Terry said:

Ovo što je rekao za Holanda da ga navijači iz nekog razloga vole je za ozbiljnu opomenu uredništva sport kluba.

Jel slagao nesto? 

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom ne gledam Partizanove utakmice, ali bacih pogled danas na snimak sa Barsom i stvarno ne znam kako se zove lik koji prenosi utakmice, ali “pogadja Zek, bravo za odbranu Uroše, odličan prodor Alekse”, kao da Tegeltija prenosi. A kod nas Ilija sa onim “Siiimooonoooviiić” i Plavšić i Kuzmanović sa botovanjem za sinka. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, quentin said:

Podjela na domaće i strane igrače u današnjoj košarci je prevaziđen koncept. Ako timski duh i koheziju moraš da gradiš preko domaćih igrače, nešto ti u klubu ne valja.

Naravno da nije prevazidjen. Hoces reci da se radujes vise kada se Petrusev raspadne a Bemtil upali ili ima ono dodatno kada Petrusev izdominira? Nedovic? Kalinic?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Naravno da nije prevazidjen. Hoces reci da se radujes vise kada se Petrusev raspadne a Bemtil upali ili ima ono dodatno kada Petrusev izdominira? Nedovic? Kalinic?

Ne znam za tebe, ali ja jednako navijam za sve momke u crveno-belom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...