Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Nazalost Ivanovic je izgubio kontrolu nad ekipom. Od 75-66 umesto da kontrolisemo mi ulazimo u ispucavanje i desava se sto se desava.

 

Facu je strasan igrac ali ova uloga gde se ispucava nije to to. On i Vildoza 5-20 za 3. A Luca koliko je u pocetku bio heroj sa tim pogodjenim trojkama postaje tragicar. Live by 3pt shot die by 3pt shot.

 

A patern se vidi i protiv Makabija smo isto zadnjih 5minuta prestali da igramo samo je tada Dobric uspeo da ubaci onu svoju frljoku.

Edited by Don Dusko
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Dusko je zajebao VJ-a, ogromno razocarenje za mene

bukvalno nista ne igramo osim 1 na 5 I eventualno nekog drive&kick pasa

ovo je najtalentovaniji backcourt u EL, I pored disbalansa izmedju unutrasnje I spoljne linije moralo je sve ovo da izgleda mnogo bolje

steta samo bacenih para na bukvalno nista

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po ko zna koji put Duško kreće u utakmicu sa petorkom u kojoj su Dobrić, Bentil i Kuzmić i po ko zna koji put mora da je menja posle 2 ili 3 minuta. Ne razumem zašto insistira na takvoj petorci ako mu je više puta na delu pokazala da je katastrofalna. Neverovatno da smo opet uspeli da izgubimo dobijenu utakmicu. Imamo 75:66 i dozvolimo seriju 14:0 sa sve Kampacom, Vildozom i Nedovićem u petorci. Svi junaci nikom ponikoše. Ne vredi više računati, imali smo lepu šansu u Evroligi i nismo je iskoristili. Šteta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Nazalost Ivanovic je izgubio kontrolu nad ekipom. Od 75-66 umesto da kontrolisemo mi ulazimo u ispucavanje i desava se sto se desava.

 

Facu je strasan igrac ali ova uloga gde se ispucava nije to to. On i vildoza 5-20 za 3. A Luca koliko je u pocetku bio heroj sa tim pogodjenim trojkama postaje tragicas. Live by 3pt shot die by 3pt shot.

Da nije tim trojkama prethodila Mitrovićeva i Lazarevićeva totalna nesposobnost u napadu? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kao što sam već ranije i pisao, Duško je - osim na momente - potpuno izgubio ovu ekipu. Mislim da mu to nije strano kroz karijeru. Katastrofalan drugi deo sezone, sada se može reći. Čovek bi očekivao da u najbitnijim utakmicama sezone suziš rotaciju, a da ti koji ostanu u rotaciji tačno znaju svoju ulogu na terenu u svakoj sekundi. Umesto toga.. jel ima negde da se uplati da me Duško ubaci u prvih 15 minuta? Da debitujem za Zvezdu, što da ne.

 

Gde je i šta radi naš dobri Radonja 🙂

 

Šala naravno, iako bi on izvukao više od ovog tima u Zvezdi; sve je od početka nakrivo postavljeno. Ja sam naivno mislio da će Kampaco biti tasn na vagi da se to ispravi. Ali ima i karme u tome da ti na kraju zaigra kada je sve izgubljeno. Sada treba pustiti Holanda i Raduljicu, malo sveže Čovine krvi.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milko Miller said:

Jel se Radonja dovoljno odmorio od Panate ili da cekamo ipak leto?

On može samo da ide u neki EC tim i povede svoje miljenike Mitrovića, Dobrića, Lazarevića, Markovića koji su zalutali u El.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Nazalost Ivanovic je izgubio kontrolu nad ekipom. Od 75-66 umesto da kontrolisemo mi ulazimo u ispucavanje i desava se sto se desava.

 

 

Od tog momenta, Mitrovića blokiraju na ulazu, potom Nedović promašuje isto ulaz i Lazarević pod košem. Znači nismo krenuli da se ispucavamo. 

Tek posle toga 2 puta Vildoza i Kampaco jednom. Možda je jedan šut bio nerezonski samo. 

 

Što se tiče rotacije, drugo poluvreme je bilo sasvim dobro i ne mislim da je bilo loše vođenje, a ni da je Duško izgubio ekipu. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Da ali opet birali su laksa resenja sto mi se ne svidja.

Vildoza je imao dobre pozicije i treba da šutira. Kao što je npr. Volden dao trojku za vođstvo u drugoj sekundi napada posle ofanzivnog skoka.

Link to comment
Share on other sites

Kratak je put od dizanja u zvezde do toga da propadneš u živo blato...

 

Možemo da tražimo 100 razloga, ali mi smo izgubili utakmicu u reketu. Drvored od centara niti zna da zagradi niti da poentira. O odbrani da ne govorimo. Alba i Bajern su nas uništili u reketu. Što skokom što poenima. Zato Kampaco mora da šutira, a svesno mu je Italijan puštao šut. I Duško je opet tupio sa petorkama, na početku naročito, a na kraju je igrao sa najačim triom koji je pocrkao na terenu. 

 

Lepo Laki kaže, ne da se usranom do potoka... A usrali su debelo. Svi zajedno...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

sta reci a ne zaplakati?

75-66 5 minuta pre kraja..

35 poena primiti!? trideset pet poena? 21 poen za 5 minuta?

zasto je izvadio martina kupili su nam sve pod kosem?

 

prodali nas luca i kampaco sa onim promasajem svega na +3.

takodje nije trebao vaditi nemanju kad je promasio onaj ulaz... 

i osnova svega, u bonusu su mi nijednom nismo usli u reket ili isli na petruseva.. opet samo trojkama pokusavamo i gubimo tekmu na slican nacin kao u litvniji. dve tekme koje smo imali skoro dobijene.

 

jebote u jebenom su bonusu i mi tri napada za redom sutiramo trojke...

bukvalno od ulaza nedovica gde je promasio od table nismo ni pokusali nista unutra. 

luca prodao i protiv albe i veceras. 

 

sta da se radi, po ko zna koji put ne koristimo priliku za 8 i gubimo brdo dobijenih tekmi.

valjda je trener tu da zabrani ispucavanje kad su u bonusu? i da ne gleda kako gilespi radi sta hoce u reketu...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...