Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Čim nema slike fali neki papirić, al je nebitan što je najvažnije ... :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Panathinaikos and Olympiacos will receive €4.8 million per season from NOVA's contract to broadcast the EuroLeague in Greece, a €1 million increase from the sum the two clubs are currently getting.

 

E sada me zanima koliko cemo mi da dobijemo od tog kolaca, posto je United media kupila prava za region plus Grcka., posto smo od proslog ugovora dobili mrvice.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

Kampaco moze da ispadne nevidjeni car ako bi ostao i na jesen kod nas.

 

Naravno, ukoliko bi se obezbedili ovi uslovi budzeta kojim trenutno raspolazemo.

 

Ali da, zaista bi to bio mnogo jak potez sa njegove strane.

Verujem da bi svi voleli,svakako je car,ostao kad smo zeznuli sa registracijom iako je mogao da bira

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BojanaCZV said:

Kampaco moze da ispadne nevidjeni car ako bi ostao i na jesen kod nas.

 

Naravno, ukoliko bi se obezbedili ovi uslovi budzeta kojim trenutno raspolazemo.

 

Ali da, zaista bi to bio mnogo jak potez sa njegove strane.

Neka nam daju para od TV prava kao grckim blizancima i ostaje 100%.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, BojanaCZV said:

Kampaco moze da ispadne nevidjeni car ako bi ostao i na jesen kod nas.

 

Naravno, ukoliko bi se obezbedili ovi uslovi budzeta kojim trenutno raspolazemo.

 

Ali da, zaista bi to bio mnogo jak potez sa njegove strane.

Plus prodje komplet pripreme 😄

dusko-ivanovic.gif

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Panathinaikos and Olympiacos will receive €4.8 million per season from NOVA's contract to broadcast the EuroLeague in Greece, a €1 million increase from the sum the two clubs are currently getting.

 

E sada me zanima koliko cemo mi da dobijemo od tog kolaca, posto je United media kupila prava za region plus Grcka., posto smo od proslog ugovora dobili mrvice.

 

Ako ne varam prosli ugovor koji je obuhvatao podrucje bivse SFRJ bio je 400k godisnje i od tog iznosa klub dobije pola. Posto ove godine imamo dva kluba sa tog podrucja, oni dobijaju po 100k. Mislim da su TV prava za Izrael navise placena i da je ta suma bila oko 8 miliona godisnje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...