Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, nekoime123 said:

Da mu ekipa ovako izgleda?

Pa sta ti ocekujes da jedna ekipa koja ne moze da se bori ni za trofej u Ligi Šampiona uradi protiv Olimpije u Italiji?

Zaboga pa nama ne igra LeBron u ekipi nego ogavni Dobrić i ovi izgovori za košarkaše poput Lazarevića Lazića i ostalih...

Prvi centar nam je do prosle godine bio 3 centar Evrokup ekipe...

 

I to ajde da je Virtus ili neka malo jača Evrokup ekipa nah nego jebena Budućnost...

Link to comment
Share on other sites

Dobro drugo poluvreme. Šteta što nije bilo iste energije i koncentracije več u prvom.

 

Sudijske odluke na kraju su bile za nepoverovati. Tamo kad nisu priznali koš Iliću za čisti goaltending +1. Pa onda odlična odbrana Bentila na Napieru, kojiem ispada lopta, a oni ga nakon toga izvlače sa poklonjenim faulom.

 

Bentil kad bi svaku ovako odigrao, bilo bi ekstra. Nedović kad se pretvori u šutera, dobijemo ovo što smo gledali od njega u Italiji. Maltene sve svoje vrhunske partije je izgradio na prodorima. Znam da se neki protivnici sigurno bolje pripreme na to, ali mi se nekako čini da prelako odustaje i zadovolji se sa šutevima sa distance.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Да ли ти схваташ да су судије са оним фаулом непостојећим поклониле њима сигурну победу у завршници?? И поред 1/15 за теи у једном тренутку и поред свих глупости имали би смо шансу да преокренемо али нису нам дали једноставно. И то треба рећи и констатовати ђма ккаву смо ми утакмицу одиграли била лоша или добра. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fasper said:

Pricajte sta hocete ali veci luzer nije igrao u Zvezdi od ovog i ovakvog Nedovica. Rak rana ovogodisnje ekipe i selekcije. Maneken za ogromne pare.

 

Kako da ne, šta ćemo sa utakmicama koje smo zahvaljujući Nedoviću dobili. On ima pravo na loš period. Nisu ni on ni Vildoza krivi što nema ko da uskoči kad oni imaju loše mečeve. Ako je Nedović luzer šta je Dobrić?

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem sta ce na kraju biti drugacije nego sezone sa Radonjicem za Xy manje para i 3 puta gorim timom. 

Mi smo bolje izgledali kad su Mitrovic, Kuzmic, Dobric i Vanilica bili glavni igraci nego sada.  A pukli smo ogroman novac na Nedovica, Vildozu, Kampaca, Martina, Bentila... 20 igraca ihaj. 

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Чак ни овакво суђење не треба да буде у фокусу илити главни разлог нашег пораза. Армани није ништа специјално одиграо али контролисали су читав меч. Ми смо распад. Очекивани распад. Распалина од Човића се спрда са клубом, спомињао сам неколико пута, њему увијек неки qрац фали. Када смо имали Карија од прије 12 година није имао 2 играча, када само играли имали ростер са МВП Ел (Боби) и најбољим асистентом ЕЛ (Маркус) Радоња био зелен, 2 пута БГ домаћин Ф4 он се спрда са прелазним роковима, сина уваљивао да игра. Сад крене са жутокљунцем на клупи, доведе Холанда којег је довео само јер је натрпао гробље па, рекреативна комбинација Радуљица, па онда пође да исправља са тренером, па се нађу паре и за Кампаца али зајебе папире...

 

Ма марш више у пензију и ти и твојих 50 година у кошарци!!!

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Lakše malo ljudi sa Nedovićem. Vukao je čovek muški jedan period, pogotovo kad smo ostali i bez Vildoze, donosio pobede. Pao je u formi što je očekivano za svakog igrača u toku sezone. Naš je problem što nemamo dobro izbalansiran tim. Kad igraju dobro Nedović, Vildoza i Petrušev, onda vuku ceo tim, svi su onda bolji. Kad nema njihovog učinka onda piši propalo.

Edited by Volter
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nedović i dalje sve ok a?

Elitni napadač el tako? 

Treba pljujemo pre po Dobriću , nego po kumiću sa najvećim ugovorom u istoriji.

Gde je majstor elitni večeras kad se lomi?

 

 

 

3 minutes ago, Volter said:

Lakše malo ljudi sa Nedovićem. Vukao je čovek muški jedan period, pogotovo kad smo ostali i bez Vildoze, donosio pobede. Pao je u formi što je očekivano za svakog igrača u toku sezone. Naš je problem što nemamo dobro izbalansiran tim. Kad igraju dobro Nedović, Vildoza i Petrušev, onda vuku ceo tim, svi su onda bolji. Kad nema njihovog učinka onda piši propalo.

Zato je doveden i plaćen. Da vuče. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Ne razumem sta ce na kraju biti drugacije nego sezone sa Radonjicem za Xy manje para i 3 puta gorim timom. 

Mi smo bolje izgledali kad su Mitrovic, Kuzmic, Dobric i Vanilica bili glavni igraci nego sada.  A pukli smo ogroman novac na Nedovica, Vildozu, Kampaca, Martina, Bentila... 20 igraca ihaj. 

 

 

Kako da ne. Mi smo prvi put posle 2017. godine bili na 50% krajem januara. Upravo su nabrojani razlog što više nismo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvreme smo prespavali, u drugom se muški pobili ali je bilo dosta nekih pojedinačnih gluposti što naših igrača što sudija. Baš baš retko komentarišem suđenje ali dve odluke večeras su bukvalno bile krađa. Ne priznavanje koša Iliću i poklon bacanja Neipiru kad imamo kontru na -4 su bili očigledna krađa. Neki od naših igrača deluju uspavano i nezainteresovano na terenu to me boli više od poraza.

Link to comment
Share on other sites

On 1/11/2023 at 5:50 PM, Kooineeperk said:

Evo kalendara do kraja regularnog dela sezone. A i nekog mog razmisljanja o mogucem konacnom ishodu, odnosno sta moramo da uradimo. 

 

Obelezja:

  • 🏡 kod kuce
  • ✈️ u gostima
  • Euroleague
  • ABA league
  • 🟩Pobeda
  • 🟥Poraz
  • 🟨50-50
  •  ABA ne razmatram 🙂 

 

Raspored:

 

🟨12.01. - Monako  🏡
15.01. - Buducnost ✈️
🟨20.01. - Zalgiris ✈️
23.01. - Cedevita  🏡
🟨27.01. - Partizan  🏡
29.01. - FMP ✈️
🟩31.01. - Virtus ✈️
🟥02.02. - Armani ✈️
04.02. - Igokea  🏡
🟥09.02. - Makabi ✈️
xx.02. - Zadar ✈️

<- Pauza za Kup takmicenja ->
🟩24.02. - Alba  🏡
🟩02.03. - Bajern ✈️
xx.03. - Cibona ✈️
🟨08.03. - Efes  🏡
🟨10.03. - PAO ✈️
xx.03. - Partizan ✈️
🟥17.03. - Barsa ✈️
xx.03. - SC Derbi  🏡
🟨23.03. - Baskonija  🏡
xx.03. - Mornar ✈️
🟩29.03. - Valensija  🏡
🟩31.03. - Asvel ✈️
xx.04. - Mega ✈️
🟥06.04. - Olimpijakos  🏡
xx.04. - Borac ✈️
🟨13.04. - Fenerbahce  🏡
xx.04. - Split  🏡

 

 

Samo EL:  

  Reveal hidden contents

🟨12.01. - Monako  🏡
🟨20.01. - Zalgiris ✈️
🟨27.01. - Partizan  🏡
🟩31.01. - Virtus ✈️
🟥02.02. - Armani ✈️
🟥09.02. - Makabi ✈️

<- Pauza za Kup takmicenja ->
🟩24.02. - Alba  🏡
🟩02.03. - Bajern ✈️
🟨08.03. - Efes  🏡
🟨10.03. - PAO ✈️
🟥17.03. - Barsa ✈️
🟨23.03. - Baskonija  🏡
🟩29.03. - Valensija  🏡
🟩31.03. - Asvel ✈️
🟥06.04. - Olimpijakos  🏡
🟨13.04. - Fenerbahce  🏡

 

 

Racunica:

Racunam da do kraja EL imamo:

  • 5 "sigurnih" pobeda - Virtus ✈️ Alba  🏡, Bajern ✈️ Valensija  🏡 Asvel ✈️ - ovo jednostavno ne sme da se izgubi ako mislimo u top8. Dobro je sto nam 4 od ovih 5 utakmica dolaze posle Kupa kad ce ti timovi vec polako izgubiti sansu za Top8. 
  • 4 "sigurnih" poraza -  Armani ✈️ (druga u duplom vikendu u Italiji a pitanje je da li imamo Facu-a ako uopste bude smanjenja kazne),  Makabi ✈️ (oni su domacinska ekipa svakako),   Barsa ✈️ (em na strani em stize posle ABA derbija),  Olimpijakos  🏡 (mislim da ce da nam se oduze za poraz a mnogo su jaki).
  • 7 utakmica gde su sanse 50-50

Dakle sa "sigurnim" utakmicama bi imali 14-13 i jos tih 7 neizvesnih. 

 

U tih 7, najpre idu Monako🏡, Zalgiris✈️ i Partizan🏡, i dalje cemo biti nekompletni a uz to imamo i 2 teze utakmice u ABA izmedju EL. Ako dobijemo 2/3 to bi bilo fenomenalno. Do kupa da budemo na 12-12. 

 

Dalje, u paklenom martu, uz nadu da smo kompletni(ji), nesigurne su mi duplo kolo Efes 🏡+Pao✈️ i Baskonija  🏡 i tu ako dobijemo 2/3 na konju smo (izgubimo od Efesa a dobijemo Pao tamo, i kod kuce Baskoniju).

 

Sve to (uz "sigurne" utakmice) nas dovodi u priliku da imamo 18 pobeda i 15 poraza do poslednjeg kola.

 

Onda preostaje poslednja tekma sa Fenerom🏡 gde sa pobedom imamo 19-15 sto je verujem vise nego dovoljno za prolaz ove sezone. 18-16 je neki minimum uz povoljne rezultate sa medjusobnim rivalima (da dobijemo njih - npr. Makabi✈️, a kiksnemo npr. protiv Asvela✈️). 

 

 

 🟩12.01. - Monako  🏡
🟩15.01. - Buducnost ✈️
🟥20.01. - Zalgiris ✈️
🟩23.01. - Cedevita  🏡
🟥27.01. - Partizan  🏡
🟩29.01. - FMP ✈️
🟥31.01. - Virtus ✈️
🟥02.02. - Armani ✈️
Loading... 04.02. - Igokea  🏡 

 

Za EL sam racunao da bi do Kupa mogli biti na 12-12. Dobar start te serije protiv Monaka a onda totalni raspad sa 4 vezana poraza. I da se izvadimo protiv Makabija na gostovanju (sto sam inace upisao kao siguran poraz) to nas ne vadi mnogo u ovoj seriji. Bili bi na 11-13. Ako, AKO, tamo dobijemo. 

 

Nada umire poslednja... 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Da smo mi pokazali neku zelju i borbenost tokom cele tekme pa da me ovakvo sudjenje i zaboli...

Pa i nema veze samo sa ovom utakmicom

Nas su pokrali dok smo bili u ozbiljnom naletu

Pitanje sta bi bilo nakon te tekme protiv Barse da nisu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, StiviKivi said:

Treba pljujemo pre po Dobriću , nego po kumiću sa najvećim ugovorom u istoriji.

Gde je majstor elitni večeras kad se lomi?

 

 

 

Gde je Dobrić cele sezone? Pojaviće se kao prošle godine u zadnjih par kola ako budemo bez šansi na utakmicama bez značaja.

Link to comment
Share on other sites

cemu ona startna petorka?

4/21 trojke

zasto je zaboravljen petrusev, od kako je usao napad nam je prodisao.

dobricu, dobricu... 

ukradu dva poena i jos im poklone dva.

ne pravimo prekrsaj na -4 vec branimo a ostalo bi 9 sec? gde je logika?

umesto dva napada da imamo mi biramo da imamo jedan?!

jel nam to govori o ambicijama za top 8?

 

imamo najgore sudjenje u celoj el. jedina smo ekipa ikad ako se ne varam kojoj je zabranjeno registrovanje igraca. svaku tekmu nam sudi spanac.

 

sa fakuom ce ovo biti potpuno nova ekipa i osetno bolja. rasteretice i lucu i nemanju, napad ce nam biti puno tecniji i lakse cemo igrati.

pozitivne stvari bentil i pogotovo ilic. opasno telo ima i bas je kvalitetno drvo za obradu, takodje svidja mi se sto ima osecaj za skok. pohvale i za kuza, sve ono sto smo znali i ranije. dobar na of skoku, dobro se otvara i uopste kontrolise reket. 

 

nemanja, marijanski rov. procenat za 3 the trojka/milion. covek je toliko izgubio veru u sut da se ni ne nadam da ce pogoditi. 0/4, ukupno 0/7 na ove dve i index -6 veceras. alal vera.

u dve tekme protiv armanija 1/13, protiv zalgirisa 3/17.

tragedija. 

 

sad nam sledi gostovanje u tel avivu koji je njima must win i jos posle pobede u valensiji tako da 10-14 je izvesno i serija od 5 poraza.

u 4 od tih 5 smo bili gosti i autsajder, samo smo derbi igrali kuci i bili favorit ali opet sve je moglo da se dobije.

vise nemamo sta da izgubimo, plasman u top 8 bi bio cudo pa valjda kad je manji pritisak budu i bolje partije.

gledam danas kvota da ulazimo u top 8 3.5 i ne verujem. ja bi stavio 20. 

 

sa fakuom bi se druga pesma pevala, to je 101% sigurno. 

bili bi na bar 12-13 pobeda. evo danas niko ne mze nista da ubode, nedovic se raspada, oni naravno ubijaju lucu i tacno fali jos neko ko moze da povuce.

 

koja ludacka sezona. 1-6. dusko. 7-6. the trojka. kampaco. oly. barsa. 10-9. i sad verovatno 10-14 uz otvoreno kraduckanje sudija protiv nas. 

najbolji igrac tima jos ne igra najvaznije takmicenje... 

i tako... 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

 I da se izvadimo protiv Makabija na gostovanju (sto sam inace upisao kao siguran poraz) to nas ne vadi mnogo u ovoj seriji. Bili bi na 11-13. Ako, AKO, tamo dobijemo. 

 

 

hahaha

 

7 minutes ago, duboko said:

ne treba zaboraviti da smo bolji medjusobno od partizana, sto na kraju moze da bude presudno.

 

hahaha²

 

 

P.S. ekipu koju si na ovakav način izgubio nakon 64-57 u Kaunasu i koja klizi ka laganih 0-5 u poslednjih pet kola - ne vraćaš u život tako što dodaš igrača u rotaciju

 

P.P.S. trenutno smo realno bliži tome da budemo pretposlednji nego u igri za PO.

Edited by medobrundo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, TB Told said:

Gde je Dobrić cele sezone? Pojaviće se kao prošle godine u zadnjih par kola ako budemo bez šansi na utakmicama bez značaja.

Ko priča o dobrićevoj sezoni? Dobrić je užasan. Pričam da njemu ovde je**mo majku a ovaj je pod makazice. Pa ni titulu koju uzmemo u Aba ligi neće donese on.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...