Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

4 minutes ago, Wingwalker said:

"Mladi košarkaš Nikola Topić, potpisao je u ponedeljak višegodišnji stipendijski ugovor sa KK Crvena zvezda, čime je nastavljena serija potpisa mladih i talentovanih igrača na Malom Kalemegdanu."

08.06.2020.


 

 

Svakako da bi presao u FMP mora da raskine ugovor sa Zvezdom i da potpise sa njima. To je i bila ideja, a ko zna zasto je dobro sto to nije uradjeno, kao prethodno sa Vudragovicem, Matovicem i Vukovicem (kog su brze bolje "preuzeli", a decko nema pravo da igra B ligu, i sad tako, trenira sa Izunduom i Nidzom Jankovicem, umesto da igra u juniorima Zvezde recimo svake nedelje). 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

Kako onda sad ne moze da igra za Zvezdu?

I mene to zanima? Nije prošao transfer u FMP ali on je registrovan za KKCZ i za EL i za ABA, kako ne može da ostane igrač KKCZ?

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

I mene to zanima? Nije prošao transfer u FMP ali on je registrovan za KKCZ i za EL i za ABA, kako ne može da ostane igrač KKCZ?
To mora redom: prvo raskid ugovora, LOC dokument pa tek onda novi ugovor i registracija.
I da nisu prvo raskinuli ugovor, što bi trebalo da je nemoguće, ABA ionako ne bi mogao da igra jer ga je kako kažu Liga zbog ovog prekršaja suspendovala do kraja sezone u tom takmičenju. I da ga nisu suspendovali sada je kasno za prijavu. Ali dobro je...nije do njega.
Sledeći put na tom delu nećemo da se zaebemo.







Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

I mene to zanima? Nije prošao transfer u FMP ali on je registrovan za KKCZ i za EL i za ABA, kako ne može da ostane igrač KKCZ?

Da bi potpisao za drugi klub moras da raskrstis sa prethodnim i dobijes LOC. 

 

Pretpostavljam da je Topic raskinuo ugovor sa KKCZ, potpisao za FMP i tu dokumentaciju je FMP poslao ABA ligi. 

Istovremeno Zvezda ga je odjavila iz EL posle utakmice u Valensiji. 

 

On je sada mozda opet potpisao za KKCZ ali sad je kasno za ABA (da ga opet registrujemo), ako je to uopste moguce, niko to jos nije uradio... 😄 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

Zar to ne ide redom: prvo raskid ugovora, LOC dokument pa tek onda novi ugovor i registracija.
I da nisu raskinuli ugovor, što je manje verovatno, ABA svejedno ne bi mogao da igra jer je suspendovan do kraja sezone u tom takmičenju, ali dobro je...nije do njega.


 

Vidim da nije ali i znam da onaj ko je ovo zakuvao neće snositi nikakve posledice. Naravno znamo da to nije sigurno Duško Ivanović za ostale nisam uopšte siguran koliko su tu upleteni u ovaj skandal 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kooineeperk said:

Da bi potpisao za drugi klub moras da raskrstis sa prethodnim i dobijes LOC. 

 

Pretpostavljam da je Topic raskinuo ugovor sa KKCZ, potpisao za FMP i tu dokumentaciju je FMP poslao ABA ligi. 

Istovremeno Zvezda ga je odjavila iz EL posle utakmice u Valensiji. 

 

On je sada mozda opet potpisao za KKCZ ali sad je kasno za ABA (da ga opet registrujemo), ako je to uopste moguce, niko to jos nije uradio... 😄 

Ne moras da raskines ugovor, ako je pozajmica u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

Ajde samo za moju ljubav jos jednom.

Obrazlozenje je da igrac ne moze ISTOVREMENO da igra za dve ekipe, bez obzira da li su u dva razlicita takmicenja.
 

Meni nije jasno kako bi Topic igrao za nas ako ga damo FMP na pozajmicu? Sta je tu istovremeno?

 

Valjda bi igrao u EL (bio na spisku igraca tamo). Sto je glup plan, kao, nemamo plejmejkere pa bi nam i on znacio.

 

Ekipa je dobijala meceve jer ima igraca tipa Nedovic koji moze da odigra i kao organizator igre. Da je umesto njega Hollins izgubilo bi se ubedljivo i protiv Barce i protiv Valencie.

 

Sto se Topica tice, on treba da dobije minute najpre u juniorskoj ekipi, pa da bude bitan sraf u FMPu (kad se vec Covicu i Bokanu moze da imaju dve svoje ekipe u takmicenju), pa da predje u KKCZ kao igrac sa klupe/treci plej.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goldberg said:

 

Valjda bi igrao u EL (bio na spisku igraca tamo). Sto je glup plan, kao, nemamo plejmejkere pa bi nam i on znacio.

 

Ekipa je dobijala meceve jer ima igraca tipa Nedovic koji moze da odigra i kao organizator igre. Da je umesto njega Hollins izgubilo bi se ubedljivo i protiv Barce i protiv Valencie.

 

Sto se Topica tice, on treba da dobije minute najpre u juniorskoj ekipi, pa da bude bitan sraf u FMPu (kad se vec Covicu i Bokanu moze da imaju dve svoje ekipe u takmicenju), pa da predje u KKCZ kao igrac sa klupe/treci plej.

 

 

Pa ja se stvarno nadam da ovo nije bio plan, nego da je neka druga prica u pitanju, jer ako jeste nemam reci za nivo amaterizma u klubu.

sto se Topica tice naravno da je trebalo da provede sezonu u FMP (ali ne da bude posmatrac tamo).

Decko ima 17 godina, nije Luka Doncic i ne moze nam biti od pomoci ove sezone kada se juri neki rezultat. Sigurno da moze da pokupi nesto korisno od starijih igraca i Duska, ali bitnije mu je da igra nego da kupi.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Kvaratskhelia said:

Ja odavno ne idem na live temu. Od tada mi je život mnogo bolji. Našao sam posao i đevojku, treniram, počeo sam da donosim drva iz podruma, idem u badnjake, jedem povrće, itd.

 

Jel' prilikom tuširanja zavesa na kadi ide u kadu ili ostaje spolja? 

 

Ako uvlačiš unutra, onda terapija zaista deluje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Objavljeno je 06. januara da je Topić "prosledjen" u FMP do leta a baš tada mu i ističe stipendijski ugovor čim postane punoletan desetog avgusta 2023.
Tako da je verovatno bila pozajmica u pitanju tj pokušaj pozajmice.
Ako je to tačno, on je i dalje igrač KKCZ jedino što zasigurno neće biti prijavljen za KLS, u Kupu nema prostora za njegove minute, ABA ga je suspendovala za ovu sezonu, CZ ga je odjavila iz EL ali i da nije, ne daj Bobe da nam ove sezone tamo ustreba i peti plej...opet.

Čoki legendo.











Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...