Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Osnovno pitanje je da li smo varali i falsifikovali ili ne. Ako jesmo onda se to resava ovako. Klub pronalazi ko je to u njegovo ime uradio i podnosi krivicnu prijavu, isti dobija otkaz i tuzbu zbog narusenog ugleda kluba. Nakon toga se pise zalba u kojem se klub ogradjuje od tog pojedinca i moli da se njegove radnje ne odraze na status kluba. Usput se izvinjava svima u El, publici i simpatizerima sirom sveta, a posebno Facundu Kampacu, kao nekom ko je najpogodjeniji takvim delovanjem. Sve drugo je samo blebetanje jednog duboko srozanog drustva i ponasanje koje ce sve diljem EU uveriti da nismo prihvatljivo drustvo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kokodakalo said:

Nekako sam dojma da je tolika kazna bas zbog ovog. To sto je nama to bitno ne znaci i da je pristojnim ljudima. Prevarant je prevarant, bez obzira da li vara za 1000 din ili za 1000000.

 

Možeš misliti, pristojna gospoda iz finansijskog panela EL nađena šokirana okkrićem da se neko malo igra brojevima da bi se zadovoljili neki besmisleni kriterijumi koje niko ne jebe 2%. Kažem opet, pojma nemam da li je to - ukoliko jeste, jasno je da postoji namera da se ne dozvoli registracija Kampaca. Iskreno verujem da nije to, jer bi baš nategnuto i besmisleno bilo.

 

Sve u svemu, jako čudno da ne postoji nikakva presuda. Ne čudno, nego neozbiljno, što još više izaziva sumnju u odluku. Kad je onaj BAT u pitanju, načitaš se desetina nekih strana da bi mogao da zajebavas drugu stranu za to koliko je igrač zarađivao; ovde neko iz EL izdiktira 10 rečenica iz glave. Transparentnost.

 

Uopšte je suvišno realno i pričati o nekakvom finansijskom fer pleju i transparentnosti u ligi u kojoj ne postoji nijedan dostupan dokument o prihodima i rashodima klubova, platama igrača, strukturi prihoda i rashoda.. u NBA o svakom centu saznaš na dva klika. Ovde lakše saznaš putanju kretanja predsednika država nego plate vodećih igrača.

Edited by medobrundo
  • Like 19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, propolis said:

Mi smo izgleda toliko puni keša da nas boli paja što treba da platimo i ovih 25000eura... rasipamo se parama kao da ih od droge dobijamo jbt.

Katastrofalno vođenje kluba!!!!

 

 

 

 

p.s  pre par godina tražili pare od navijača, doniraj dominiraj,a sada ko jebe 25000eura.

Niko nije trazio pare od navijaca, nas nekoliko je pokrenulo tu akciju, dobili smo podrsku od Rsb da se promovise ta akcija, ovde je samo bilo predmet sprdnje, nista klub nije imao sa tim, cak smo morali doci do NC direktno da bi klubu prezentovali to jer ovi na nizim nivoima kluba nisu imali sluha za tu akciju., 

Nesto sto je cisto i navijaci, pokrenuto od nas nekoliko ne zelim i ne dozvoljavam da se blati i manipulise ovde!

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Bar znamo da nismo platili Realovu klauzulu kao što je Tegi, Žex i ostala histerija -marinika-grobarija tvrdila.
Ovo se jednostavno ne bi desilo.
Koliko god zasrali.
Takođe imam indicije da se ne bi desilo da je tu Đordi. Jer smo mi, kao i ostali muljali i kod Đordija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kokodakalo said:

Osnovno pitanje je da li smo varali i falsifikovali ili ne. Ako jesmo onda se to resava ovako. Klub pronalazi ko je to u njegovo ime uradio i podnosi krivicnu prijavu, isti dobija otkaz i tuzbu zbog narusenog ugleda kluba. Nakon toga se pise zalba u kojem se klub ogradjuje od tog pojedinca i moli da se njegove radnje ne odraze na status kluba. Usput se izvinjava svima u El, publici i simpatizerima sirom sveta, a posebno Facundu Kampacu, kao nekom ko je najpogodjeniji takvim delovanjem. Sve drugo je samo blebetanje jednog duboko srozanog drustva i ponasanje koje ce sve diljem EU uveriti da nismo prihvatljivo drustvo.

Upravo je tu forumas kome bi posao trebalo da bude da nadzire rad ljudi u klubu. Nijednog trena nije spomenuo istragu oko toga ko je falsifikovao dokumenta.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ahahahah smijurija. Ove godine su dugovi jos veci za jednog od spanskih blizanaca a ni drugi nije nista bolji.

 

Košarkaški tim Barselone nije uspio da prilagodi plate u klubu za sezonu 2021-22 i na taj način su potrošili dva miliona evra više od očekivanog. Prema informacijama "2PlayBooka", Barsa je zabilježila ukupni gubitak od 30 miliona evra u prošloj sezoni.
Katalonci su imali ukupan gubitak od 115,2 miliona evra u posljednje četiri sezone, što je katastrofalan podatak za košarkaške uslove u Evropi.

Podsjetimo, Barselona je jedan od klubova sa najvećim budžetom u Evroligi, a ovog ljeta je trener Šarunas Jasikevičijus dobio brojna skupa pojačanja. Između ostalog i reprezentativca Srbije Nikolu Kalinića. Vidjećemo da li će poslije finansijskih poteškoća morati da mijenjaju planove u ovoj sezoni...

 

https://mondo.ba/Sport/Kosarka/a1181229/Barselona-u-velikim-dugovima.html

 

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim, svi znamo ko je Čović i šta radi. Nemojmo zbog toga da se pravimo da su ova govna u EL nešto prosvecenija i postenija. Prosle nedelje smo imali situaciju u kojoj sudija svesno ne svira aut u odlučujućem napadu i nikom ništa. I UEFA je 100x kaznila Zvezdu u fudbalu, opravdano. Nisu zato automatski posteni i prefinjeni. Na kraju su u FIFAi izgleda i tetkice uzele milione od Katara. Tako će i ovo fino rukovodstvo EL od Emirata, ako bude prilike, prenosiće pare ušivene umesto bubrega.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

Mislim, svi znamo ko je Čović i šta radi. Nemojmo zbog toga da se pravimo da su ova govna u EL nešto prosvecenija i postenija. Prosle nedelje smo imali situaciju u kojoj sudija svesno ne svira aut u odlučujućem napadu i nikom ništa. I UEFA je 100x kaznila Zvezdu u fudbalu, opravdano. Nisu zato automatski posteni i prefinjeni. Na kraju su u FIFAi izgleda i tetkice uzele milione od Katara. Tako će i ovo fino rukovodstvo EL od Emirata, ako bude prilike, prenosiće pare ušivene umesto bubrega.

imaju pravo na to jer je to ocigledno privatna liga. Koji nas kurac tjera da ucestvujemo u istoj. Gospodo, niste dobrodosli u Srbiju i mars u Emirate. Ne moze mi niko reci kako u Srbiji od toliko privatnika nema niko da bi kao generalni sponzor dao milion tj istu cifru kao i ta privatna liga sto daje osvajacu.

Link to comment
Share on other sites

Klub pravi sranja i treba biti kažnjen.

 

Mene čudi kako nas nisu kaznili za prepun Pionir koji je izuzetno nebezbedan, a pogotovo parteri na kojima stoji 3x više ljudi od planiranog broja. Jel treba da se desi nešto poput Fristajlera i da neko nastrada pa da se prekine sa tim?

Jel normalno da za 2 sata utakmice ne možeš da se pomeris i da odeš u wc? 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Leonard said:

Upravo je tu forumas kome bi posao trebalo da bude da nadzire rad ljudi u klubu. Nijednog trena nije spomenuo istragu oko toga ko je falsifikovao dokumenta.

Vidis, volis da se mesas u nesto sto pojma nemas, finaniski izvestaji za El se predaju iz sezonu u sezonu, i oni nisu kao poslovni izvestaj za kalendarsku godinu, koji se predaju nadleznim drzavnim organima , a zovu se zavrsni racuni.  I oba izvestaju su finansijsku totalno razliciti jer jedan obuhvata jednu kalendarsku godinu a drugi obuhvata dve kalendarske godine, gde se obaveze iz jedne sezone prebacuju u drugu sezonu itd.


El ima pravo da izvrsi vanredne finansijske kontrole i to je uradjeno po prijavi naseg bivseg igraca jer mu nije isplaceno na vreme. Takvu kontrolu smo imali i onoj sezoni kada je Radonjic otisao na biro rada  a svi ostali igraci otisli u bolje i vece klubove za trostruke ugovore. 
Ako nisi ekonomista onda nemam o cemu sa tobom da pricam, ja sam diplomirani ekonomista i mogu o tome da pisem do ranih  sati,  o bilansima, finansijskim izvestajima, zavrsnim racunima, jedno 25 sam ih licno potipsao za svoj radni vek. Ako nisu u ovoj struci vec obican stalker koji samo  ceka da me naskoci sa bezobraznim komentarima, izjasni se pa da znam da li da nastavljam ili da me preskocis ako je moguce,

 

Falsifikovanje ili kako je napisano false figures su dve razlicite stvari, Za sta su se oni uhvatili i to smatrali prekrsajem ne znam niti imam uvid po kom osnovu smo kaznjeni i za koja delal. Osnov kazne je bilo dugovanje i igraca i ne postovanje rokova isplata dugova i dogovora o isplati zaostalih dugovanja. Kada je klub prezentovao sve dokaze i  to zavrseno po njihovim bylaws, zabrana registracije mora da se ukine, sem ako oni ne odluce drugacije po njihovom diskrecionom pravu sto su i uradili.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, medobrundo said:

Mislim, svi znamo ko je Čović i šta radi. Nemojmo zbog toga da se pravimo da su ova govna u EL nešto prosvecenija i postenija. Prosle nedelje smo imali situaciju u kojoj sudija svesno ne svira aut u odlučujućem napadu i nikom ništa. I UEFA je 100x kaznila Zvezdu u fudbalu, opravdano. Nisu zato automatski posteni i prefinjeni. Na kraju su u FIFAi izgleda i tetkice uzele milione od Katara. Tako će i ovo fino rukovodstvo EL od Emirata, ako bude prilike, prenosiće pare ušivene umesto bubrega.

 

Kroz tvoje upise sam uvek sticala utisak da si osvešćen o sličnim temama, tako da mi je bezveze što moram ovako da repliciram, ALI... Ovo je tačno onaj "argument" zahvaljujući kom će taj Čović za kog svi znate i znamo ko je i šta radi ostati tu gde jeste. Dakle, on uvek može reći: ja sam govno i ja kradem, ali i ovi iz EL (zameniti protivnika po želji) su takođe govna i kradu; ja barem kradem i varam za vas tako da budite zadovoljni mnome. Mislim, to je taktika koju ne koristi samo on već i mnogi vlastodršci, da ne idem u off topic. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, propolis said:

 

 

Ako je to opravdanje onda u redu 😂😂😂

Ne vidim gde sam napisao da je opravdanje, samo sam napisao da je u ovom trenutku to najmanji problem i da smo za manje gluposti dobijali vece novcane kazne od ove. Finansijski nam je veci problem napravilo gazenje linije nego kazna od 25k.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, medobrundo said:

Mislim, svi znamo ko je Čović i šta radi. Nemojmo zbog toga da se pravimo da su ova govna u EL nešto prosvecenija i postenija. Prosle nedelje smo imali situaciju u kojoj sudija svesno ne svira aut u odlučujućem napadu i nikom ništa. I UEFA je 100x kaznila Zvezdu u fudbalu, opravdano. Nisu zato automatski posteni i prefinjeni. Na kraju su u FIFAi izgleda i tetkice uzele milione od Katara. Tako će i ovo fino rukovodstvo EL od Emirata, ako bude prilike, prenosiće pare ušivene umesto bubrega.

 

jebiga, to je kao kada bih napravio neku finansijsku malverzaciju [pretpostavka da napisano nije izmisljeno] i onda krenemo ti i ja da kenjamo u kafani kako svi znamo koliko su murija i politicari uvezani sa kriminalom ali eto bas mene uzeli dy hapse. tacno je to sto mi tvrdimo ali opet ne cini moju prevaru manje kaznjivom.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pacino said:

Ne vidim gde sam napisao da je opravdanje, samo sam napisao da je u ovom trenutku to najmanji problem i da smo za manje gluposti dobijali vece novcane kazne od ove. Finansijski nam je veci problem napravilo gazenje linije nego kazna od 25k.

 

U pravu si,hebes 25000e

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Euroliga je najveći prodavač magle u konkurenciji top level sportskih franšiza. Samo je Makabi uspevao da 3-4 godine posluje na pozitivnoj nuli...svi ostali redovno dubioza.
CSKA kada je uzeo titulu bio je oko 25M u minusu.
Ovo pravilo sa max 65 posto budžeta za plate verovatno su samo Bajern i Alba ispoštovali.
Kompanija sa ovako brutalnim minusima kao Barsa bi u bilo kojoj drugoj branši proglasila bankrot poodavno.


  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Resenje ovog problema je jako prosto, nece ga resiti 100%, ali nam daje sansu. Ako NC cita forum ne mora da mi se zahvaljuje. 

-Odigramo protiv Valensije, dobijemo ih u sred Spanije, cisto da se Real i ostala govna poplase. 

- 9.1 krece magija, NC koristi porast kovid brojki, uz pomoc vezi na torlaku dobijamo pozitivne testove za Raduljicu, Markovica, Lazarevica, Kuzmica, Holanda i Nesu ilica. 

-Nemamo dovoljan broj igraca, El mora da odlozi oba meca duplog kola. 

-Odlazemo i Buducnost. 

-15.1, pola dobija negativne testove, Holand, Kuzmic i Raduljica opet pozitivne, uz to da su zarazili i Bentila, Dobrica i Ilica, pa odlazemo i Zalgiris. 

-Raspored nam pun do kraja februara, pa tek nakon toga igramo te meceve. A do tad full postava, uz nadu da dozvole Kapmacu da odigra i ako tad nije bio registrovan. 

-a ako nista drugo makar ih jebemo u zdrav mozak😂

 

Edit: Covic pokazuje da je odlicno selektirao ekipu i da ipak mogu svi igraci sa pruze dobre partije kad treba, i da ima vajde i od Raduljice. 

Edited by Igor_
  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

jebiga, to je kao kada bih napravio neku finansijsku malverzaciju [pretpostavka da napisano nije izmisljeno] i onda krenemo ti i ja da kenjamo u kafani kako svi znamo koliko su murija i politicari uvezani sa kriminalom ali eto bas mene uzeli dy hapse. tacno je to sto mi tvrdimo ali opet ne cini moju prevaru manje kaznjivom.

 

hajde prvo da vidimo tvoju finansijsku malverzaciju

 

ako se ista sastoji od toga da si od prijatelja za rođendan dobio poklon vredniji od 50 eur, a nisi ga prijavio i platio porez, slozicemo se da je bullshit

 

I slično.

 

Sve u svemu, gde je presuda i zašto nije javno objavljena? Sa svim pripadajucim detaljima i argumentima.

 

Ukoliko je u pitanju neki jako ozbiljan prekršaj, postavlja se pitanje zašto samo 25k EUR? Da Zvezda nije radila doselekciju, ovo bi bila kazna u rangu bacanja semenki i novcica na parket? 

 

Pričamo na slepo, a to je odgovornost EL. 

Edited by medobrundo
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, medobrundo said:

 

hajde prvo da vidimo tvoju finansijsku malverzaciju

 

ako se ista sastoji od toga da si od prijatelja za rođendan dobio poklon vredniji od 50 eur, a nisi ga prijavio i platio porez, slozicemo se da je bullshit

 

I slično.

 

Sve u svemu, gde je presuda i zašto nije javno objavljena? Sa svim pripadajucim detaljima i argumentima.

 

ja bih zaista voleo da izadje neka detaljnija eksplikacija ucinjenog, tu diskusije nema.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

 

Kroz tvoje upise sam uvek sticala utisak da si osvešćen o sličnim temama, tako da mi je bezveze što moram ovako da repliciram, ALI... Ovo je tačno onaj "argument" zahvaljujući kom će taj Čović za kog svi znate i znamo ko je i šta radi ostati tu gde jeste. Dakle, on uvek može reći: ja sam govno i ja kradem, ali i ovi iz EL (zameniti protivnika po želji) su takođe govna i kradu; ja barem kradem i varam za vas tako da budite zadovoljni mnome. Mislim, to je taktika koju ne koristi samo on već i mnogi vlastodršci, da ne idem u off topic. 

Spoiler

Uvek ce ljudi poput Čovića ostati tu gde jesu dokle god kod nas bude popularan kult ličnosti.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

ja bih zaista voleo da izadje neka detaljnija eksplikacija ucinjenog, tu diskusije nema.

Ako neće EL može klub da prezentira sve što su poslali i zašto smatraju da je kazna nepravedna ili preoštra.

Mislim, ako smo pravi nema šta da se krije.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Vidis, volis da se mesas u nesto sto pojma nemas, finaniski izvestaji za El se predaju iz sezonu u sezonu, i oni nisu kao poslovni izvestaj za kalendarsku godinu, koji se predaju nadleznim drzavnim organima , a zovu se zavrsni racuni.  I oba izvestaju su finansijsku totalno razliciti jer jedan obuhvata jednu kalendarsku godinu a drugi obuhvata dve kalendarske godine, gde se obaveze iz jedne sezone prebacuju u drugu sezonu itd.

El ima pravo da izvrsi vanredne finansijske kontrole i to je uradjeno po prijavi naseg bivseg igraca jer mu nije isplaceno na vreme. Takvu kontrolu smo imali i onoj sezoni kada je Radonjic otisao na biro rada  a svi ostali igraci otisli u bolje i vece klubove za trostruke ugovore. 
Ako nisi ekonomista onda nemam o cemu sa tobom da pricam, ja sam diplomirani ekonomista i mogu o tome da pisem do ranih  sati,  o bilansima, finansijskim izvestajima, zavrsnim racunima, jedno 25 sam ih licno potipsao za svoj radni vek. Ako nisu u ovoj struci vec obican stalker koji samo  ceka da me naskoci sa bezobraznim komentarima, izjasni se pa da znam da li da nastavljam ili da me preskocis ako je moguce,
 
Falsifikovanje ili kako je napisano false figures su dve razlicite stvari, Za sta su se oni uhvatili i to smatrali prekrsajem ne znam niti imam uvid po kom osnovu smo kaznjeni i za koja delal. Osnov kazne je bilo dugovanje i igraca i ne postovanje rokova isplata dugova i dogovora o isplati zaostalih dugovanja. Kada je klub prezentovao sve dokaze i  to zavrseno po njihovim bylaws, zabrana registracije mora da se ukine, sem ako oni ne odluce drugacije po njihovom diskrecionom pravu sto su i uradili.
 
 
 
Ukratko...Čoki zasro big time.
Ako nam je Lojd nešto ostao dužan na terenu za tu sezonu onda je Čoki ispo frajer na baterije što mu nije platio dok mu nisu zavrnuli jajca.
Već sam nekoliko puta to ovde pomenuo...Dangubić je pokrenuo BAT za neisplaćene bonuse tek nakon 2,5 godine čekanja.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...