Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

11 minutes ago, Gudura said:

Meni je i dalje nerealno da cemo gledati trio Campazzo-Vildoza-Nedovic u nasem dresu🥰

Ako Petrušev nastavi ovako sa napredovanjem, to može biti četvorka koja može da nas vodi i do... neću ipak sad da baksuziram.

 

 

Ali...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fakundo Kampaco je na svom debiju u crveno-belom dresu oduševio pre svega maestralnim asistencijama, uz 11 postignutih poena.

Posle meča je podelio prve utiske sa novinarima u ''Pioniru'', a argentinske zastave na tribinama su ga posebno obradovale.

''Bio sam nervozan, uzbuđen... Probudio sam se jutros i samo sam hteo da igram, dao sam energiju, donosio dobre odluke i veoma srećan što sam odigrao meč. Atmosfera je bila odlična, hvala navijačima i poručujem im da ću uvek davati sve od sebe na svakom meču. Video sam i tri argentinske zastave, to je ludilo, a možda uskoro bude i više. Moramo da uživamo kao što ljudi uživaju da gledaju ovaj tim. Sledeće nedelje imamo veliku utakmicu'', objasnio je Kampaco, a prenosi ''Telegraf''.

Ono što sledi biće pravi spektakl - Barselona dolazi u ''Pionir'', tribine će biti krcate, a Kampaco se posebno naoštrio da baš protiv Katalonaca zablista punim sjajem, mda još uvek nije izvesno da li će moći da zaigra.

''Čuo sam, ludilo, za sat vremena su otišle sve karte. Hala će da bude prava ludnica, ne mogu da dočekam. Ta energija nam daje motivaciju i moramo to da iskoristimo... Imam posebnu motivaciju za Barsu jer sam već igrao za Real, moramo da iskoristimo našu dvoranu i da odigramo dobru košarku protiv jednog od najboljih timova u Evropi. Ako hoćemo da ih pobedimo, moramo da budemo pametni i da se borimo'', poručio je Kampaco.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Koja je samo privilegija i čast gledati ove momke i majstore u našem dresu. Kao da je posrijedi bajka. Napisah već na lajvu kakvu tek sreću ima mali Top da može upijati znanje pored ovakvih virtuoza ove predivne igre. Priceless 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Citao sam skoro mnogo dobar intervju sa selektorom Argentine (sad ne mogu da ga nadjem da ga okacim e jbg) gde je pomenuo Duska i koliko je dao argentinskoj kosarci

 

Sad naleteh na spisak Argentinaca sa kojima je radio (mnoge stvarao)

 

Skola, Oberto, Noćioni, Pepe Sančez, Laprovitola, Priđioni, Valter Herman, Vildoza, Kampaco :classic_biggrin:

  • Like 14
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, srlepajce said:

Citao sam skoro mnogo dobar intervju sa selektorom Argentine (sad ne mogu da ga nadjem da ga okacim e jbg) gde je pomenuo Duska i koliko je dao argentinskoj kosarci

 

Sad naleteh na spisak Argentinaca sa kojima je radio (mnoge stvarao)

 

Skola, Oberto, Noćioni, Pepe Sančez, Laprovitola, Priđioni, Valter Herman, Vildoza, Kampaco :classic_biggrin:

 

Apropo ovoga, a i toga što je @Pero_Cameron napisao, mislim da ovo sa Argentincima može da bude jako dobar potez kluba na duže staze.

 

Ti igrači verovatno nisu slučajno išli u Baskoniju, tj. kako se kad zvala.

Ne mislim ni da je to samo zbog Ivanovića, već verovatno i zbog nekog generalno osećaja dobrodošlice i "prođe". Pogotovo ako možemo da pretpostavimo kakvi su Argentinci vatreni kao narod i kako cene kad im se uzvrati ljubav. 

Ali svakako da je to što je Ivanović trenutno trener veliki plus, baš zbog toga što su opet Argentinci u pitanju. 

 

Nešto kao što je Partizan imao u nekom periodu sa Francuzima, odnosno Leom, Žofrijem i Daloom. 

 

U svakom slučaju, kao što Roko Leni kaže, treba da budemo srećni što imamo priliku da češće gledamo takva imena da li u našem ili protivničkom dresu. A i ostali igrači da budu srećni što mogu da se takmiče sa istima. 

  • Like 21
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

Dusko sem ekipe koju "dize na noge", dize i komplet klub na jedan visi nivo

Bas ozbiljna faca, veliki gospodin i vidi se ogroman radnik 

Sto neko rece ako sad ovo ne iskoristimo za taj iskorak onda nista

Baš ozbiljna faca.

Potpuno promenio odnos lige i sudija prema klubu.

Kad se setim kako su šilljili qrac na Radonji.

Danas pre utakmice Duško sedi na klupi, prilazi Jovančić sa strahopoštovanjem da ga pozdravi.

Duško lagano ustaje, širok osmeh, izvini dečko nisam te video. Prilaze i ostala dvojica sudija, gledaju ga kao u boga. Pozdravlja ih on srdačno, ali ipak sa pogledom: " ajde momci udaljite se, imam neka posla ovde".

Sudije: "Gospodine Ivanoviću izvinite, bila nam je čast".

  • Like 12
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, pavijan2 said:

Baš ozbiljna faca.

Potpuno promenio odnos lige i sudija prema klubu.

Kad se setim kako su šilljili qrac na Radonji.

Danas pre utakmice Duško sedi na klupi, prilazi Jovančić sa strahopoštovanjem da ga pozdravi.

Duško lagano ustaje, širok osmeh, izvini dečko nisam te video. Prilaze i ostala dvojica sudija, gledaju ga kao u boga. Pozdravlja ih on srdačno, ali ipak sa pogledom: " ajde momci udaljite se, imam neka posla ovde".

Sudije: "Gospodine Ivanoviću izvinite, bila nam je čast".

Ako se ne varam, do sada nije dobio nijednu tehnicku? 🙂 Radonja jeste dobijao prelako tehnicke zbog tog sudijskog izdrkavanja, a umeo je da ih dobije i za neke totalne gluposti. Ipak je to islo uz onu njegovu simpaticnu smotanost 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2022 at 9:11 PM, Šarac said:

postacu veran pratilac @goldberg i pobornik njegovog protivljenja bilo kakvih povezivanja naseg kluba sa bolesnim parama koje idu uz ove natpise u vezi Kampaza.Degutatno je da neko ima 300 k eur platu mesecnu u Srbiji dok se ceka na operaciju kuka 3 godine, ili bilo koja druga operacija u drzavnoj bolnici bez debele veze.

 

uzivajte sutra u derbiju, daj da gledamo parket, da li mozemo da ih dobijemo pa mozda rasprodama Pionir za naredne dve utakmice, klub koji ne moze da raproda Pionir odmah ( a  nekada smo mogli arenu da rasprodama za sat) ne sme i ne moze da se povezuje sa Kampazom ili bilo kojim igracem skupljim od 300 k eur. Cak da sve utakmice da rasprodamo do kraja godine nece pokriti dve plate Kampaza, a ne da se prica o plati plus obestecenju.

 

 

Šta se promenilo u međuvremenu?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, fillam said:

 

Šta se promenilo u međuvremenu?

Neko je odlucio da digne lestvicu.

Verovatno su citali upise ovde kao najmerodavniji reper atmosfere medju navijacima KKCz da je vreme da se napravi iskorak.

 

@Tamburinjo

 

Jel to ima neka starosna granica do koje neko moze da prati Kkcz i da ima i nepodobnih godina?

 

Ne razumem?. Ako mislis da ces me osramotiti za svoje godine sto deo svog slobodnog vremena posvecujem pracenju  sporta onda stvarno .Jel sam bilo kojim postupkom ili upisom danas poremetio nesto u tvom privatnom zivotu kao sto je ova tvoja licna prozivka a tice se mojih godina? 

 

Uostalom sta se tebi i slicnima ja pravdam ovde.

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...