Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, Sam B said:

 

Uvideće Duško vrlo brzo da su Kuzmić i Raduljica mrtvi igrači.

On ide na iskustvo ali vidi već da nema nikakvog doprinosa. Raduljica čak i neće da igra odbranu. Odma pravi faul, boli ga kurac.

 

Kizmić i Raduljica nisu više košarkaši. Nema doprinosa.

 

to sto oni nisu igraci ne znaci da ilic treba da bude u 12 umesto centra (valjda je i genijalcima koji su u diskusiji jasno da ne moze umesto bentila i petruseva).

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

pa jasno ali je tesko biti mudrac kao Ti, koji ceka ilica valjda na centru ili umesto bentila i petruseva.

 

vreme je da neko dojavi dusku tu genijalnu ideju.

 

Ocekivao sam da se malo vise razumes u kosarku ili da si barem pazljivo gledao vecerasnju utakmicu.

 

Jer da je tako, primetio bi da Petrusev i jeste igrao peticu - sto sam i ocekivao i pre utakmice i napisao lepo 4) Bentil i Ilic 4/5) Petrusev i 5) Mitrovic i jedan od dva penzionera. 

 

To sto ti sada pominjes Ilica na centru, to je neka tvoja projekcija koju ja apsolutno nisam izrekao. 

 

Bentil i Petrusev su odigrali 48min kombinovano, dakle minimum 8min su igrali zajedno a ne mogu obojica da igraju 4. 

 

Evo ne znam koliko vise treba da ti crtam sta se veceras dogodilo... 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sam B said:

 

Uvideće Duško vrlo brzo da su Kuzmić i Raduljica mrtvi igrači.

On ide na iskustvo ali vidi već da nema nikakvog doprinosa. Raduljica čak i neće da igra odbranu. Odma pravi faul, boli ga kurac.

 

Kizmić i Raduljica nisu više košarkaši. Nema doprinosa.

On je to znao pre nego što je seo na klupu, al ima to što ima i teraj ...

Kapa dole momcima, sve je to deo igre.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nedovićeva današnja partija u prvih 35 minuta je neprihvatlljiva. Nadam se da će mu to biti stavljeno do znanja i da se neće tolerisati. Hladio ga je i Duško, ali nije davalo rezultata do poslednjih 5 minuta. Neodgovorno, bezvoljno i tupavo - na oba kraja parketa.

 

Nama svakako treba još jedan ozbiljan igrač, jer ne možemo da se uzdamo u besprekorne partije Nedovica i Vildoze.

 

Marković više ni ni košarkaš, ponekad uradi nešto pametno; a partije Dobrica i Holanda su za neka stručnija lica. Lazic nam dođe treći najbolji igrač spolja.

 

Bentil u ozbiljnom kanalu. Ako ne može ništa da pogodi, onda neka rilja - ali ni to ne radi kako treba.

 

EL je surovo takmičenje, nakon 6 pobeda može se vezati i isto toliko poraza. Nema zivljenja od prethodne slave, niti previše žaljenja.

 

Ovakve utakmice su dobre makar za analizu, da se vidi koje strukturne stvari ne šljakaju. Očigledno dosta toga, jer da nije tako, ne bismo izgubili od ovakvog odrona i pored umora.

 

Odbrana iz prvog poluvremena takođe neprihvatljiva. Vidi se i da su igrači bili u fazonu da će utakmica da se dobije magijom Luke i Nedovića. Dobija se odbranom kad ne ide, a ne ispucavanjem za tri.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bas steta sto su nam se povredili Dzoni i Martin, plus Luka koji se oporavio ali malo ispao iz forme. Ubedjen sam da bi Zalgirisa dobili ubedljivo i ovo danas pobedili da smo bili kompletni. Sve je bilo odlicno poslozeno, svi su pronasli svoje uloge i sad se dosta toga remeti. Ne znas ni sta je najpametnije, da li potpisivati nove igrace, ali sta ces kad se oporave svi, da li gurati sa ovim sto imas i rizikovati... 

 

U svakom slucaju bravo za borbu, ne znam kada sam video da neka ekipa u 4/4 stigne -15 zaostatak, delila nas je jedna odbrana od suta za potpuni preokret i potencijalnu pobedu. Steta. Beron dziberski. 

 

Jedina zamerka je lose otvaranje utakmice jer se to sada vec u kontinuitetu ponavlja. A manje vise uvek ista petorka. To se mora promeniti. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nemam_ti_kad said:

Steta, toliko se nudio Armani. Ljudi nisu igrali 10 minuta. Imali ste sudjenje na svojoj strani, da je uslo makar par cistih pozicija za 3 i par bacanja vise...

Da baba ima muda zvala bi se deda.. 😀

Jbg, na kraju ispadne tako.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

to sto oni nisu igraci ne znaci da ilic treba da bude u 12 umesto centra (valjda je i genijalcima koji su u diskusiji jasno da ne moze umesto bentila i petruseva).

Vini ti ides pod pretpostavkom da ce Petrusev igrati iskljucivo 4.A Filip moze i 5.Sto ova situacija sa Martinom je iziskivala.I mogao je Ilic mesto Raduljice da bude u sastavu.Jer ti Filip moze igrati 5 isto.To sto sad igra vecinski na 4 ne znaci da nije mogao u ovoj situaciji staviti Ilica u 12.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, nisam siguran ni da bi ovo s Martinom dobili. Mi smo i protiv KKP i protiv Zalgirisa bas lose usli u utakmicu, sa impotentnom petorkom, koja nit moze da pogodi, nit moze da odbrani. Mozda bi i ovo dobili da je utakmica trajala pet minuta duze, ali svakako imamo problem. Luka udje prelagano, Lazic jurca u odbrani, Dobric i Bentil su jednostavno glupan i tupan ponekad, iako umeju da budu korisni kada rade ono sto znaju, uz Kuzmica koji je ex plejer. 

 

Vec u prvih pet minuta protivnik ima prednost, a ako Nedovic ne udje zapaljen, onda smo u jos vecem problemu. Lose je i sto je Mitrovic ovako kljakavo odigrao tekmu, masio zicere, ne uspevao da se posiba, itd.

 

Dobra stvar je i sto se videlo da mozemo da se oslonimo na Petruseva, sto se manje vise i znalo, ali prija sto ume da izmisli poene. 

 

Tako da jebiga, duga je sezona, bice i pobeda i poraza, malo smo se sad razmazili, ali objektivno smo izgubili od ekipe koja je jedan od favorita za osvajanje EL, iako su u losoj formi.

 

Sutra je dan d za Kampaca, pa cemo da vidimo. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Dzaba doktoru dokazujete nesto sto smo svi videli. Nece nikada priznati kada nije u pravu. 

 

zasto meni dokazujes? lepo sam ti rekao u prvom postu, ti si coach koji treba da objasni dusku zasto ilic treba da igra, ipak je on izgubio jednu tekmu a ti nula.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Bili je posle trojke gde je dobio i faul "pucao" rukama, pretpostavljam da je i to imalo uticaja. Ma nema veze, jebo Bilija, idemo dalje.

 

Holand je stvarno uzasan, nijedan njegov sut nije ni blizu kosa. Pituljicu i da ne pominjem. Kuz bratina udje da skoci za loptu na podbacivanju i to je to. Ne znam koliko Ilic moze da bude gori od ove dvojice. Od te trih igraca ne postoji nikakav doprinos, dodas tu jos povredjene Martina i Dzonija, i ispada da nam se rotacija svodi na 8 kosarkasa.

 

Kakve su nam platezne mogucnosti ne znam, ali bojim se da ako budemo cekali polovinu januara i oporavak povredjenih, vise necemo biti u borbi za top 8. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...