Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

17 minutes ago, madafaka73 said:

Nije prvi put da Holland startuje u EL. pa da tražimo neke specijalne razloge zašto je tako. Možda njegov dobar rad na treninzima... Možda taktičke ideje, u smislu da Nedović i Dobrić budu udarna igla napada 2nd unita, a Holland da pokuša sa starterima. Prvu akciju na meču smo odigrali za njega da pripali za 3 iz istrčavanja na 45 i odmah vazduh. Kasnije je izvukao jedan faul i promašio za 2. Posle 6 minuta izlazi, pri rezultatu 5:14 i nije se do kraja meča vraćao, tako da se može reći da je imao rolu sličnu Kuzu - kratku i neproduktivnu. Ništa novo, na žalost. Još uvek ga čekamo, ali ne znam samo koji se to aspekt njegove igre čeka. Niti je neki čisti šuter pa da se kaže da je u krizi šuta, niti možemo od njega očekivati preterani broj asista ili vrhunsku odbranu, što individulanu, što timsku. Već se pisalo, ali da ponovim - meni je ovde čudno da se Holland koristi isključivo kao bek, a ne krilo. Da se bar proba ta uloga kod čoškarenja i spot up šuta za 3 ili kretnji po čeonoj. Kao kontraargument, zbog tog jednog igrača spolja koji fali, nama sloboda biranja beka u dosta situacija pada na izbor između Lazića i Hollanda, pa onda se valjda ide onom idejom - daj manje loše. Ako bi doveli nekog novog uskoro, a ostavili Hollanda u rosteru, verujem da bi ga gledali isključivo na poziciji 3.

 

Nama je kratka rotacija na spoljnim pozicijama još od povrede Džonija, Dobrić je meč završio sa 3 lične greške, ne vidim kako je to problem sa faulovima . Pre će biti da su Ognjenovi i Hollandovi minuti otišli na Lazića kao primarnog čuvara Evansa i posebno Lazarevića, koji se pokazao kao jako koristan igrač uloge.

 

Sve to stoji, ali Holand teško da može ikada da bude u ulozi startera. Prošle godine u Bursi je ulazio sa klupe i ta uloga mu prilično dobro stoji. 

 

Problem sa faulovima je kad igrač udje na 4 minuta do kraja prve četvrtine i napravi dva faula u roku od dva minuta. Kreće druga četvrtina i posle minut ipo pravi treću ličnu grešku i to u napadu. 

Ovo je klasičan primer ulaska igrača u problem sa ličnim greškama i naravno ispadanju iz igre. 

 

Znam da je Holand startovao i ranije,ali nas to nije koštalo  kao sad.

 

 

Edit,slovo

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nellthe said:

Po kladionicama smo veliki favoriti i protiv Olimpije sutra (1.5 na prema 2.9), a dobro znamo da oni ne daju poklone nikada. 

 

Mislim svako normalan ce i reci da smo favoriti zbog naseg momentuma i njihovog kontra ritma, i ako zelimo da igramo taj top 8 moracemo da se navikavamo da smo kod kuce u vecini slucajeva favoriti i da se naucimo nositi sa tom ulogom.

 

Serija pobjeda ce se morati prekinuti kad tad, ali bi valjalo i sutra pobjediti jer je utakmica kod kuce protiv ekipe koja gubi sve zio u EL u zadnje vreme i onda mozemo da izgubimou Grckoj i "prirodno" prekinemo seriju pobjeda sledece sedmice...

1,5 је најгора квота и увек пада

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, necke said:

Jos koliko dana ima Real, broji li neko? 😀

  trebalo bi da je do veceras u 12...ovo me podseca na one sezone kad smo mi trebali da dovedemo nekog igraca a prelazni rok se zavrsava u 12 uvece i kad refresujes sve da vidis jel neko potpisao u 5 do 12...naravno da to ne ide tako...

  jos jednom da ponovim da je Kampaco hteo u Real i Real njega odavno bi bio tamo...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, hakeem said:

  trebalo bi da je do veceras u 12...ovo me podseca na one sezone kad smo mi trebali da dovedemo nekog igraca a prelazni rok se zavrsava u 12 uvece i kad refresujes sve da vidis jel neko potpisao u 5 do 12...naravno da to ne ide tako...

  jos jednom da ponovim da je Kampaco hteo u Real i Real njega odavno bi bio tamo...

Bas bi mi bilo cudno da potpise za nas, a ako potpise to je neko muvanje. Sto je najgore to je neko muvanje Reala, menedzera i nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Bas bi mi bilo cudno da potpise za nas, a ako potpise to je neko muvanje. Sto je najgore to je neko muvanje Reala, menedzera i nas.

Pa vec je vise puta receno da takav scenario odgovara svima pa i nama, stvarno ne vidim problem da imamo takvog jednog igraca u rosteru..

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Benito said:

A sta ti ocekujes, da klub izadje i zvanicno kaze E nate Kampaco je nas ali od petka ali mozda i nije videcemo..

Nije nas dok ne potpise, a ne vidim nista lose u tome da se kaze poslali smo ponudu Real moze da je izjednaci do tada i tada i to je to... Msm nbt doci ce i taj Petak pa da vidimo da li ce nesto da se desi... Ne verujem iskreno ne za nas dal ce potpisati nego i za nekog Drugog....

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Bas bi mi bilo cudno da potpise za nas, a ako potpise to je neko muvanje. Sto je najgore to je neko muvanje Reala, menedzera i nas.

naravno da ce biti muvanje ako potpise a Real nema veze sa tim sigurno...njemu ne odgovara da ide tamo sad jer gubi dosta para...koliko sam skapirao oni su mu nudili 1.5 miliona do kraja sezone s tim sto zbog poreza i duga koji treba njima da da bi mu ostalo mozda 500 hiljada...

na kraju sezone moze da potpise ugovor bez tog poreza al valjda da bi to potpisao do kraja sezone ne sme da igra u Spaniji...

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Brynner said:

Vildoza jbt. Kakav karakter i energija. 

 

Ima nešto u tim Argentincima što te prosto  tera da ih obožavaš (mada sam ja odrastao uz Maradonu, pa nisam objektivan :))

 

+1

Волим германску пословност али у спорту мора бити и страсти који они имају.

Тако и преносе утакмице. Ево да се подсјетимо једног од најлегендарнијих преноса, чувени Хуго Моралес прије најчувенијег гола икада и вјероватно прије срчаног удара.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sam B said:

 

U pitanju je formalni rok. U prevodu, tek u petak to moze formalno pravno da se ozvanici, nije stvar u tome da se Real premislja. Oni ne zele da izjednace ponudu, ali zakonski je do petka rok. Taj ugovor izmedju nas i Fakunda je, verujem, vec potpisan.

Znači činjenica da Real nije odmah izjednačio ponudu i uzeo igrača znači da je Faco naš (osim ako njihov plej ne slomi nogu - daleko bilo), samo se čeka istek roka da se to ozvaniči.

OK, sad shvatam.

Link to comment
Share on other sites

Izrudarili smo pobedu juce..bukvalno. Zalgiris za*eban k'o kratko cebe,ali ipak..dobismo na sulude partije Nedovica i pre svega Vildoze. Mozda mu je i vodjstvo sunarodnika dalo krila,ko ce ga znati?

Moram da konstatujem da Dusko briljira i na konferencijama za medije. Sjajna zapazanja i odgovori na pitanja. :thumbsup:

Kad smo kod novinara...Zeks Pantic :classic_biggrin: rekao da Zvezdin niz pobeda na jednu loptu ne moze da se objasni u sportskoj emisiji,vec da zalazi u paranormalno i zonu sumraka. :lol_2:

  • Like 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, quentin said:

Znači činjenica da Real nije odmah izjednačio ponudu i uzeo igrača znači da je Faco naš (osim ako njihov plej ne slomi nogu - daleko bilo), samo se čeka istek roka da se to ozvaniči.

OK, sad shvatam.

 

Pa ne mora da znači, ali nema nikakve logike da čekaju, nije da im pare predstavljaju problem, to je bogat klub. Da su ga hteli, oni bi se lako dogovorili sa njim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...