Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Dobrih početnih 20 minuta, posle poluvremena 15 minuta epskog raspada i onda dobrih završnih 5 minuta gde je ekipa pokazala želju za pobedom. Igrački svakako daleko od optimalnog, ali pobeda se piše i način pobede sigurno ima pozitivnog efekta na moral ekipe. Realno više ni ne mozes da očekuješ kad je trener tek tri dana tu. Sto se igračkog kadra tiče, sve je očiglednije da fali solidan rezervni plej koji može da razigra ostatak ekipe i dobra trojka. Tako da spakuj Jovica i Luvavua. Martin je zreo za silbovanje, a Raduljica bi mogao da odradi ugovor kao vozač autobusa. To bi i dalo prostora za Petruseva da igra na 5. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mnogo, mnogo smo šuplji. Baš puno stvari za popraviti.

 

Treća četvrtina neprohvatljivo katastrofalna košarka, ofanzivno nestrpljivo i nekreativno. Defanzivno izlazak iz bonusa pa šuplja odbrana.

 

Ne znam ni sam kako smo na kraju ovo iščupali, valjda zbog one tehničke Obasoana.

 

Kompletni Asvel bi nas ovde razbio rutinski.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste da sam grobar i mozda sam subjektivan, ali igrali ste protiv ekipe kojoj fale 3 startera, 2 najbolja strelca, Obasohan iskljucen na smesan nacin... Pik su 2 na 2 branili plej od 175cm i,, centar,, od 197, a Dusko nije pokusao gurnuti Kuzmica, jer taj sto je igrao na 5 nema rage 3m od kosa. Takodje jel to Vildoza na kraju ode u tunel, a ne da se pozdravi sa navijacima. 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Bogami, grdju utakmicu nisam skoro gledao, vadi je samo (i to delimicno) sto smo pobedili.

 

Ima posla koliko dusa iste. Ne svidja mi se sto mi se cini da je Martin bivsi, jer nas centarski kvalitet nema mnogo prostora za rast bez njega i Petruseva.

 

Kuzmic i Mitrovic su to sto jesu, i oni vise da napreduju ne mogu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Volter said:

Kontolisali prvo poluvreme a onda u drugom raspad. Nestalo je ideje a i energije. Nije mi jasno što je Duško posle minuta vadio Vildozu i onoliko forsirao Petruševa, urnisali su nas i dobili samopouzdanje. Svaka čast momcima što su pronašli snage da ovo preokrenu, delovalo je da je utakmica izgubljena. Važna pobeda.

 

Stvar je sasvim prosta.

 

Dusko je skapirao da se ovaj tim odlicno drzi prakticno svo vreme u prve tri cetvrtine. Zato nam je posle jakog prvog poluvremena oborio obrtaje, namerno istankovao trecu i pocetak cetvrte, da bi se onda vratili i dovrsili utakmicu kako treba. 

 

Salu na stranu, ne moze posle par treninga i jedne utakmice da se vidi neki licni pecat trenera. Ali se jasno vidi da postoji neko vodjenje ekipe, nesto sto je nedostajalo. Videcemo ali za sada - vazna je pobeda. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dobar u piku said:

Jeste da sam grobar i mozda sam subjektivan, ali igrali ste protiv ekipe kojoj fale 3 startera, 2 najbolja strelca, Obasohan iskljucen na smesan nacin... Pik su 2 na 2 branili plej od 175cm i,, centar,, od 197, a Dusko nije pokusao gurnuti Kuzmica, jer taj sto je igrao na 5 nema rage 3m od kosa. Takodje jel to Vildoza na kraju ode u tunel, a ne da se pozdravi sa navijacima. 

Не

Link to comment
Share on other sites

Ružna utakmica,čudna sa dosta preokreta i nekih čudnih i sudijskih odluka.

Na kraju vrlo važna pobeda koja je proizvod zelje i htenja igrača i odluke trenera da pravi faul par sekundi do kraja na +2.

Čestitke Dušku i momcima na pobedi.Bice važno za samopouzdanje i dalji tok sezone.

Ivanovic je došao u rudnik ,jer ovde će imati posla kao da kopa ugalj kasikom u rudniku.

 

Što je klupiran Vildoza,zna li se?

Edited by Siki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

Pobeda na startu je bila potrebna da se i iskusni Duško ohrabri i nastavi da radi. Šta se radilo u prethodnom periodu bolje i da ne pitam, selekciju igrača nam ni Tegeltija ne bi ovako odradio.

Stice se utisak da je selekciju vrsio neko ko mnogo mrzi Zvezdu... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Iscupasmo nekako ovu pobedu...

 

Ako bi jedan kos trebao da opise nasu pobedu i igru to bi bila ona trojka Bentila na -8.

 

Ovoj ekipi sem samopuzdanja i sutera najvise fali kosarkaske inteligencije.Bentil nam je opasno obara,on je zestoko limitiran igrac i mislim da cemo se njegovih gluposti itekako nagledati u ostatku sezone.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...