Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, necke said:

Valjda pripreme+mesec dana sezone mogu biti relevantan pokazatelj kuda plovi ovaj brod

Ja mislim da ne jer imas 2 igraca kapitalca koji su poceli igrati u zadnjih 10 dana. 

 

Svakako da ima mnogo posla ali vjerujem da ce i Jovanovic ali i igraci biti mnogo bolji kako bude sezona odmicala. 

Rotacije se moraju dovesti u red ali mi smo odigrali tj bolje receno usli u 1 utakmicu zdravi, orotiv Bajerna i izgubili bitnog igraca nakon 4 minuta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Odigrao je Pefi večeras ozbiljnu rolu u odbrani protiv hasl tima koji bi pojeo Džonija ili pohabao Vildozu za te dodatne minute. Bio je stabilan na lopti i odradio tri jako pametna faula za zaustavljanje tranzicije.

Ali Pefijev govor tela kada je morao dva puta da uzme šut za tri zbog isteka napada...:ajme: 

...kao da bi pre da plombira umnjak bez anestezije.

 

Ne nadam se da će Vildoza ne znam šta rezultatski da nam donese ove sezone čak ni protiv komšija.

Kada ga je Bajić udvajao čim pridje perimetru on je proigrao samog Lazarevića, pa Petruševa koji su morali da  ubodu trojke sami ko duhovi (petica i krilo).

Nažalost nekoliko do deset puta su propali asisti za Dobrića, Pefija, Nedaru i Lazića.

Da nam je živ i zdrav i ovako vesel do kraja, i da nam ga ne lome mangupi.

Da se bar nagledamo ove sexy košarke koju donosi. Bentil i Hasan će verovatno i opravdano u jednom trenutku da se prebace na sakupljače solo indexa za razliku od vatrenog gauča koji je sinonim za game changer-a u ovakvom rosteru.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Takodje jedan utisak i trenerov pečat vezan za centarsku liniju,da sutra potpišemo i Boži Đumića ,Hasan bi i njemu bio rezerva i druga opcija virtuoza na klupi.

Takodje ,ovo iživljavanje nad Holandom dok sa klupe gleda kako pleše Dobrić,koji se raspao skroz je takodje jedan sjajan potez trenerskog Mozarta.

Edited by Siki
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:

Ne nadam se da će Vildoza ne znam šta da nam donese ove sezone čak ni protiv komšija.

Kada ga je Bajić udvajao čim pridje perimetru on je proigrao samog Lazarevića, pa Petruševa koji su morali da je metnu sami ko duhovi. Nažalost nekoliko do deset puta su propali asisti za Dobrića, Pefija, Nedaru i Lazića.

Da nam je živ i zdrav i ovako vesel do kraja, i da nam ga ne lome mangupi.

Da se bar nagledamo ove sexy košarke koju donosi. Bentil i Hasan će verovatno i opravdano u jednom trenutku da se prebace na sakupljače solo indexa za razliku od vatrenog gauča koji je sinonim za game changer-a u ovakvom rosteru.

 

Ja mislim da ce Luka tu odigrati bitnu ulogu jer je inteligentan igrac koji posle tog pika sa Lucom moze itekako nesto kreirati. 

Nedovic ce biti sve slobidniji kako budu odmicali mecevi, jednostavno igra sa kocnicom a znamo kako ubitacan prvi korak ima. 

Dobric, nadam se da ce naci svoj sut. 

 

Sve to bi trebalo omoguciti da Luca bude rastereceniji i da ga ne mozes udvajati non stop. 

Jasno je vec da idemo dokle nas Luca i Neda nose

3 minutes ago, Siki said:

Takodje jedan utisak i trenerov pečat vezan za centarsku liniju,da sutra potpišemo i Boži Đumića ,Hasan bi i njemu bio rezerva i druga opcija virtuoza na klupi.

Takodje ,ovo iživljavanje nad Holandom dok sa klupe gleda kako pleše Dobrić,koji se raspao skroz je takodje jedan sjajan potez trenerskog Mozarta.

Ako krenes sa Pefi, Lazic, Dobric, Bentil i Petrusev jel stvarno mislis da treba Martin igrati umesto Petruseva? 

 

Zar nije logicnije da igra sa Lucom i sa Nedom? 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Decembarski said:

Utisak dana je 36 šuteva za 3 a 29 šuteva za 2 poena.🧐🧐🧐

Da se ne lažemo,ovakvu dalekometnu paljbu je imao samo Muta sa Kragujevačkim galaktikosima i Dinamo Sasari.

Neka nam je Bog upomoć.

Mi bismo i ranije toliko šutirali da je neko znao da pogodi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Ja mislim da ce Luka tu odigrati bitnu ulogu jer je inteligentan igrac koji posle tog pika sa Lucom moze itekako nesto kreirati. 

Nedovic ce biti sve slobidniji kako budu odmicali mecevi, jednostavno igra sa kocnicom a znamo kako ubitacan prvi korak ima. 

Dobric, nadam se da ce naci svoj sut. 

 

Sve to bi trebalo omoguciti da Luca bude rastereceniji i da ga ne mozes udvajati non stop. 

Jasno je vec da idemo dokle nas Luca i Neda nose

Ako krenes sa Pefi, Lazic, Dobric, Bentil i Petrusev jel stvarno mislis da treba Martin igrati umesto Petruseva? 

 

Zar nije logicnije da igra sa Lucom i sa Nedom? 

Logika ne ide u istu rečenicu sa Jovanovic Vladom.

Naročito petorke koje sklapa i šalje na teren kroz samu utakmicu.Horor!

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Guru said:

Iso Kobra na 6 utakmica dao 49 poena iz 55 šuteva iz igre, 32.7% iz igre i 18.9% za tri.

 

Jel moze poređenje sa sličnim periodom na početku prethodne sezone (ne mora isti broj mečeva, već taj period očajnih procenata koji je trajao 5-10 uvodnih utakmica, mahom u el).

 

Pa onda nalepi ostatak prethodne sezone, ne računajući taj ubogi početak, da znamo čemu da se nadamo

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mene uzasno nervira ova ne transparentnost kluba na svim poljima od vrijednosri ugovora, duzine ugovora, informacija o povredama, kada se ko vraca na teren, itd...

 

Sad citam neku izjavu "Ilic je poceo da trenira, Adams je ostao u BG"

 

Sto nije trenirao? Samo se ovde moglo procitati nesto o povredi prsta, ali nista potvrdjeno, a decko ne igra od pocetka sezone, skoro 10 utakmica.

 

A za Adamsa koji je dosao kao veliko pojacanje nista se ne zna ni jeli otpisan, povrijedjen, neki virus je spominjan? 

 

Stvarni biti navijac ovog kluba je frustritajuce moras informacije o njemu dobijati kroz forume i tabloide jos malo jbt...

 

Kako fini u NBA, zna se koji igrac je povredjen i koliko, ok omasi se procjena nekad al se azurira odmah, nema mnogo micki i nekih velikih tajni. A da ne pricam o ugovorima, tj transparentonsti cifre, bonusa i duzine...

Edited by Nellthe
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

 

Jel moze poređenje sa sličnim periodom na početku prethodne sezone (ne mora isti broj mečeva, već taj period očajnih procenata koji je trajao 5-10 uvodnih utakmica, mahom u el).

 

Pa onda nalepi ostatak prethodne sezone, ne računajući taj ubogi početak, da znamo čemu da se nadamo

ovako odokativno, bez potezanja statsa, dobric je bio ocajan prva 3 meseca

valjda je izlazio iz neke povrede ili nesto

posle se popravilo, ali ne znam tacno u kojoj meri

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

 

Jel moze poređenje sa sličnim periodom na početku prethodne sezone (ne mora isti broj mečeva, već taj period očajnih procenata koji je trajao 5-10 uvodnih utakmica, mahom u el).

 

Pa onda nalepi ostatak prethodne sezone, ne računajući taj ubogi početak, da znamo čemu da se nadamo

Netalentovan igrač poput Dobrića treba više vremena da se vrati u formu i da usvoji automatizme. On je šut navežbao i zato je opet Gvozden, pogađaće kad bude fit i kad ponovo pronađe forumu.

Mnogo je do rada, ali ima nešto i do talenta.

 

Nedović ne sme da krene unutra, sporije ide kroz blokove vidi se strah.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Decembarski said:

Utisak dana je 36 šuteva za 3 a 29 šuteva za 2 poena.🧐🧐🧐

Da se ne lažemo,ovakvu dalekometnu paljbu je imao samo Muta sa Kragujevačkim galaktikosima i Dinamo Sasari.

Neka nam je Bog upomoć.

 

Jel Sassari beše sa braćom Beron?

 

Edit. Nije, prebacih se.

Edited by Sam B
Link to comment
Share on other sites

Petrušev je večeras pokazao ozbiljno zalaganje u napadu ali je najzad imao i pristojnu minutažu na svojoj poziciji.

Pored visine, dugih ruku i solidnog osećaja za skok, taj slim frejm mu je i dalje ozbiljan limit pod obručem pa je imao 3 ili 4 puta loptu na ruci ali su mu zbog nemogućnosti da se zagradi ili izhasluje kontakt sve iscurele.

Igokea nije tim protiv kojeg je mogao da forsira svoju igru licem ka košu ali to je i dalje njegov najjači forte.

Sećam se kako je pre odlaska u Efes u zadnjem duelu sa Zvezdom dao 15-ak poena preko naših visokih na 5 različita načina...kao čašu vode popiti. Ok, tada nagruvan samopouzdanjem, glavni trpač u timu...ali nije se njemu zbog toga niko sklanjao. I dalje je to retka kombinacija ofanzivnog skila i talenta za tu poziciju.

Samo te sarme da pojača...a odbranu će Lazarević.

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rutinski je ovo bilo i to bez Mitrovića, mi nemamo buđet ko' Robija, moramo da trpimo i cigle na koš. Za nešto više mora još jača i agresivnija odbrana. Ovde fali Dejo, ne kažem da je Dovla neznalica, ali je početnik. Dok skupi rutinu, iskustvo prođe sezona.

 

I ne znam koj se kurton bunite, Dejo je ovde gubio sa 30es razlike. U NBA zabole dupe i navijače i upravu za utisak, na kraju dana im je bitno samo da li je upisan W - WIN.

 

Next please

 

 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 5
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ilić ne igra jer je verovatno bio igrač kojem je bilo najlakše reći da će vredno trenirati i čekati svoju priliku. Ostali to verovatno ne bi tako lagano prihvatili. To je jedini mogući razlog za odsustvo tog dečka, jer igrački i logički ne postoje. Osim ukoliko je stvarno povređen sve vreme. Imamo 13-14 igrača koji dobijaju minute, neki su tu i preko veze.. a coach ne može svaku od tih bitaka da bije. Eto, to je rešeno, znači nikakva misterija, zavera, strategija, taktika.. klasična životna situacija. Kao što će prosečna osoba da trubne i najebe se keve nekome u Pintu ko je stao na žuto.. ali nekome u X5.. kad dođe kući "šta ko je rekao, ja sam rekao".

11 minutes ago, Sam B said:

 

Jel Sassari beše sa braćom Beron?

 

Edit. Nije, prebacih se.

 

Diener, ne Beron

Edited by medobrundo
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Rutinski je ovo bilo i to bez Mitrovića, mi nemamo buđet ko' Robija, moramo da trpimo i cigle na koš. Za nešto više mora još jača i agresivnija odbrana. Ovde fali Dejo, ne kažem da je Dovla neznalica, ali je početnik. Dok skupi rutinu, iskustvo prođe sezona.

 

I ne znam koj se kurton bunite, Dejo je ovde gubio sa 30es razlike. U NBA zabole dupe i navijače i upravu za utisak, na kraju dana im je bitno samo da li je upisan W - WIN.

 

Next please

 

 

 

 

Dejo je izgubio 30 razlike jer mu je to bila prva utakmica po povratku sa rasturenim timom koji mu je ostavio SO.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo pljuvanje ekipe na gostovanju gdje je Radonja u zadnje 3 utakmice lagano rijesen na poluvremenu sa 20+ razlike u prosjeku.

 

Iako je cijena karte bila van svake pameti (20 evra) opet je dosao prilican broj zvezdasa da podrzi ekipu i trenera i nakon pobjede u EL u izuzetno teskoj utakmici smo uspjeli pobjediti na jednom od tezih gostovanja po nas (zadnji put dobili 2019 godine).

 

Pljuje se trener i ekipa zbog vise ispaljenih trojki nego dvojki. Pa ljudi moji jeste li vi gledali utakmicu ili samo statistiku? Ako ste gledali mogli ste vidjeti kakvu odbranu igra Igokea, da igraju neku kombinovanu zonu gdje non stop zatvaraju reket i ne daju ni milimetar prostora za ulaz. Takva odbrana se razbija sutem, i zato je Radonja zadnja 3 puta bivao pociscen - jer nije imao sutere da razbiju zonu pa onda da rasiri odbranu i gura dole.

 

Vladu treba kritikovati zbog minutaze Raduljice (kojeg je uveo na +12 ocekujuci iskustvom da odrzi prednost par minuta da se odmore Petrusev i Martin, i kad je vidio da nema tu sta Raduljica da trazi, vise ga nije uvodio) i Lazica koji izgleda tragikomicno cak i u odbrani. Dobrica je pokusao da podrzi i da ga izvuce iz kanala, momka nije islo danas i vjerujem da ce izaci iz krize i zbog toga je danas trebao vise u 2. poluvremenu igrati Holland (mada je i on imao 2 WTF suta na kraju 2 cetvrtine). 

 

Ipak, ovoliku kolicinu pljuvanja trenera i ekipe nakon pobjede na jednom od tezih gostovanja ni u snu nisam ocekivao. Samo zamisljam kakva bi reakcija na forumu bila da smo odigrali utakmicu kao zadnje 3 za Radonjom na klupi...

  • Like 13
  • Thanks 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Benito said:

Dejo je izgubio 30 razlike jer mu je to bila prva utakmica po povratku sa rasturenim timom koji mu je ostavio SO.

 

Pa i ovo je tim gde se ništa ne zna, početak sezone, Vildoza treća, Nedović druga utakmica. 

Sve ce crtalo za jednu utakmicu kao lani gde smo sa sve Kalinom i ostalima pukli lagano. 

 

Ne znate da cenite trud, vredna pobeda. Presmešno je da očekujete svaku utakmicu sexy košarku, toga nema ni u najjačim timovima, posebno kad se igraju utakmice na svaka 3 dana.

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Dosta loša igra ali ipak pobeda, ponovo na inspiraciju Vildoze, stabilnost Bentila i korektne role Petruševa i Lazarevića. Lazić je zločin koji traje a bome nisam siguran ni kako je Marković od klasične zakrpe postao igrač za pola utakmice. Vlada i dalje rotira kao da su pripreme na Zlatiboru, nema više zajebancije, moraju da se već postave uloge i uigrava udarna petorka a to bi bila Vildoza, Nedović, Lazarević, Bentil i Martin. Ostali po potrebi. Biće ružno u kneževini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...