Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, Holivud said:

 

 

Na B92 napisali Ledej, ne vidi se ko dobacuje.

 

 

Odvratni ljudi.


Hah! Pa divno.

bacaju samo takav jinx karmu da ih oderemo u 5 u mordoru, nista nisu naucili s tim kurcenjem.

bice to divna sportska prica

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Potez utakmice ipak Bentil i ono lomljenje table sa poludistance, nisam ono često viđao.

Hteo da sutira za tri, predomislio se, usao na poludistancu i opalio misleci da je jos uvek za tri poena. Tabla oplakala koliko je jos boli.

 

Potez veceri s njegove strane je ona panika i prodaja lopte koja se odbila u nase zadnje polje. Umsto da je uhvati, on petlja, paniči i dodaje je za kontranapad jednom igracu KKP-a.

 

Martin i Bentil u odredjenim trenucima losi, ali Bentil jednostavno kao drogiran igra ovu seriju. Gubi se u preuzimanjima, trom, ne trci... Loš, losiji, Bentil.

 

Mi smo ovo trebali dobiti 25+ razlike. U 1. poluvremenu gomila zicera, gresaka i sta svega već ne u napadu. U odbrani smo ih rastavili u 2. i 3. cetvrtini na sastavne delove. Nisu znali sta da rade i bili su na trenucima u rasulu.

 

I onda ih vracamo u 1. poluvremenu i tek onda u 3/4 i 4/4 gde smo imali +17 i glupo, bas glupo gresili i vracali raspadnute komsije nicim izazvani u igru. Na kraju su imali zivu utakmicu, a da ni sami nisu znali kako. Da su Punter i pre toga Madar pogodili te relativno otvorene trojke bilo bi svacega. Ovako, pise se pobeda koje je s jedne strane skromnije ispala nego je trebala, ali kako smo mi glupostima dominirali, onda je ta ista pobeda ubedljivija nego sto je mogla biti.

 

G5 je open, ali komsije su u prednosti. Nema sanse da ovaj raspad iz G4 i losu igru iz G3 ponove. potrebna je jedna-dve trojke da se upale, a onda to gasiti ce biti vrlo tesko. Moze svasta rezultatski da se desi, ali optimista nisam. Kako god, nismo se predali i vratili seriju u Arenu. Minimalni cilj ispunjen. Ako izgubimo ABA, izgubicemo je od ekipe sa kojom bismo bili egal u broju pobeda i poraza u svim takmicenjima ove sezone.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Redstar0356 said:

Da je kod ovog intervjua umesto Petruseva bio npr Kalina ili recimo Fakundo. Mogao bih da stavim kuću na pobedu. Ovako,  videcemo

Da je kod ovog intervjua umesto Petruševa bio npr Kalina ili recimo Fakundo, "gospoda" bi ćutke prošla pognute glave.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Nije sudija ni pipnuo, dobra je fora bila. Cak je bilo i promene poseda jer je i neko od igraca KKP drzao pa pustio. Pogledaj snimak.

Avramovic trazio od Vildoze da mu doda loptu i prekine posed jer je razlika na dva sata bila tri sekunde. Tako se resetovalo vreme da ne bi bilo bezveznog prekida utakmice na kraju zbog 24 sekunde. Avramovic elem uzeo loptu, pustio je. Bolid trckarao u kontru, Luka se docepao lopte i dodao mu, ovaj zakucao, ali avaj prekasno...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:
19 minutes ago, Holivud said:
 
 
Normalno, ne daju na sebe ili tako nešto.

Nema tako nešto...proradio Bronx u njima.

 

 A zapravo "his real name is Clarence" 

Edited by Holivud
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, medobrundo said:

Samo da zamolim Zvezdine košarkaše, da čak i ako izgube u petoj utakmici, što je realno za očekivati, da se ne ponašaju kao Partizanovi igrači. Niko ne treba da l tako da se ponaša. Jedna tužna i zapuštena skupina ljudi, koja je dobra u loptanju i deluje da je to to otprilike. Nisu pali na provokacije ni kada je Lessort udario Petruseva, ni kada je Andjusic silovao kurvu na tribinam, ni kada se Lessort slikao sa uvredljivim transparentima, ni kada su Madar i Panter pokazivali srednjake (da li je i Avramović večeras Vildozi?), ni kada su dobacivali u pressu, pa čak ni kada je Ledej pokušavao da dislocira neke od njih. Ne treba ni prekosutra, ma koji rezultat bio. Bitno je biti normalan i dostojanstven. Kad već to nisu uprava i publika koja ih prati, oni su makar do sada bili za primer.

igrači KKCZ su već osvojili ABA ligu, i ja očekujem da ostanu na svom nivou, isti kao i tokom cele sezone, pravi sportisti i šampioni. Pobede i porazi su sastavni deo sporta i treba znati biti gospodin u svakoj situaciji.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Post sa komšijske teme pa bi bilo dobro i da se ovde pročita jer verujem da se ovako oseća svaki normalan uživaoc košarke:

 

Citam forum jos od b92 i naveo bih jedno 20 forumasa sa obe strane koji su u to vreme davali kvalitetan sadrzaj ali to je besmisleno.

Prateci domacu(svi smo nasi) kosarku jos u vreme dok su Gecevski i Cekovski bili neresiva enigma igrajuci za Zadar pa da ne nabrajam dalje, znaci ne mnogo daleko ali vec relativno u istoriji, dodje mu nesto kao nostalgija.

Ostali klubovi vise nisu ni u kakvoj mogucnosti da uticu na bilo sta. Incident je da se zabiberi corba jednom u 20+ utakmica, mladih igraca je sve manje, otvorile su se razne opcije nove plus je veca zarada u kosarkaski nerazvijenim sredinama, motivacija boriti se protiv ovakvih Partizana i Zvezde sve manja i nebitno je da li je ABA ili KLS u pitanju, prosto je izgubljen smisao.

O mecu, iako je utakmica bila na 126 poena i 21 bacanje ukupno, sudjenje je ovde najmanji problem. Kontekst ili ne i kako god ko shvatio sta je momak hteo reci je apsolutno sve u ovom dvomecu i izbegnutoj seriji u kls vec drugu godinu zaredom govori sledece:
"Bogdanović: Jokić je imao sreće što nije igrao za Zvezdu ili Partizan"  ; Cak je i jedan Vasa Micic iako ne pruza ni blizu slicne partije u reprezentaciji svedok tome.

Ovo vise nema veze sa sportom i apsolutno se osecam dehumanizovano sto imam tu neobaveznu obavezu da pratim ovu farsu izmedju dva razmazena derista. Atmosfera koja govori da apsolutno niko ne treba niti moze da postoji da bi probala da narusi spokojstvo koja imaju nasa dva draga kluba skoro sa svima se u medjusobnom odnosu. Medjusobni odnos je ostavinska rasprava sa ugovorom o dozivotnom izdrzavanju pride.

Dva trenera u vrhu evrope po skillu, igraci kakve bi pozeleli svi evropski velikani u rosteru, skromni broj mladih talentovanih igraca, relativno sportska prica u odnosu na bolest koju dva kluba sa ponosom isticu u domacem brlogu vec neko vreme. Relativno korektni odnosi izmedju igraca na terenu. Plodno tle da svima pokazemo i dokazemo i da otklonimo svaku sumnju da nase frustracije sobom i drustvom i svime generalno postoje kao dokaz vremenu gde smo svi mi krenuli, sto bi nas bivsi cenjeni ministar rekao, putem bestijalnosti.

Peta utakmica, poznavajuci nas narod i mentalitet, sprema najgore od svega vidjenog u ove cetiri utakmice. Lavovska borba, ne ona na terenu vec coveka sa samim sobom, izboriti se sa tim primitivizmom u sebi i jednostavno proveriti rezultat na kraju jer svako sudelovanje u ovoj farsi nuzno znaci i sudelovanje u ovoj toksicnoj mocvari.

Edited by propolis
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Holivud said:

 

Opet Čović seje mržnju. Nije morao Petrušev da daje izjavu baš kad prolazi Ledej, nego Čović to udesio namerno. Nadam se da je poslao SMS Zocu.

Ne moze Covic da bude kriv veceras. Nije bio u hali, tj. ne kao inace pored nase klupe u uglu. Gospodja da, Gazda ne.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Ne moze Covic da bude kriv veceras. Nije bio u hali, tj. ne kao inace pored nase klupe u uglu. Gospodja da, Gazda ne.

 

Ironičan sam bio, niko nije drmao kavez Panteru/Ledeju/Naneliju da dobacuju Petruševu, ponajmanje Filip. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Pacino said:

Pogledao sam sada jos detaljnije, jesam se zahvaluo za tvoju ispravku, ali ju je Boltauzer dirao, lopta pre nego sto ju uzima Mitrovic menja pravac. Msm nije nista bitno, ali ono sto se kaze, just for the record.

Jeste jeste vidi se ovde najbolje

 

 

Steta da nije bilo toga i isteka vremena, da se upisu coveku poeni... 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, drakon1 said:

Ne moze Covic da bude kriv veceras. Nije bio u hali, tj. ne kao inace pored nase klupe u uglu. Gospodja da, Gazda ne.

Da, sta je sa Covketom, nije bio u hali?

Vesna je nesto plakala pre utakmice i ona crna devojka pored nje takodje.

Posle utakmice su bile nasmejane, tako da mislim da se nije nesto strasno desilo Nebojsi.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Clash said:

Da, sta je sa Covketom, nije bio u hali?

Vesna je nesto plakala pre utakmice i ona crna devojka pored nje takodje.

Posle utakmice su bile nasmejane, tako da mislim da se nije nesto strasno desilo Nebojsi.

 

 

Nisam bio toliko blizu pa da vidim da place ili da se nesto desava/desilo. Ali, seedela zena normalno kao i uvek kad je na utakmici. Mislim da je nesto bas ozbiljno, ne bi ona bila na utakmici. Nadam se da je sve ok naravno.

Edited by drakon1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stanko1997 said:

Nagradno pitanje, bez pomoći interneta, koliko je Zvezda igrača koristila u meču broj 4?

Jedanes sa pitbulove 4 sekunde na kraju druge čet čini mi se, ustvr svih 12 je

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Урош19 said:

Jedanes sa pitbulove 4 sekunde na kraju druge čet čini mi se

Svih 12, nemoj Lazarevića da mi zaboravljaš. Moj brat iz Portorika ušao na 4 sekunde pre kraja poluvremena, a lopta nije ni bila blizu da ide ka njemu 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stanko1997 said:

Svih 12, nemoj Lazarevića da mi zaboravljaš. Moj brat iz Portorika ušao na 4 sekunde pre kraja poluvremena, a lopta nije ni bila blizu da ide ka njemu 😂

Verovao ili ne zab sam Mitra kad sam prebrojavao u glavi

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...