Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Verovati kkcz insajderu je isto kao verovati Čoviću. 

Ali jedno je sigurno samo, a to je da je Teo naš za sledeću godinu. A ni ja sam i ako bih voleo ne mogu da verujem u to da ćemo sledeće godine imati i Kampaca i Tea u ekipi. Već vidim tamo u julu kako Kampaco ide a Teo dolazi kao prvi plej. Kolektivni harikiri.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Ali jedno je sigurno samo, a to je da je Teo naš za sledeću godinu. 

na osnovu cega?

 

teo/kumara duo na bekovskim pozicijama zvuci kao odlican recept za dno EL

tu bi trebali dzru aka velika defanzivna prevara i dillon the villain da nas povade u odbrani spolja

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Verovati kkcz insajderu je isto kao verovati Čoviću. 

Ali jedno je sigurno samo, a to je da je Teo naš za sledeću godinu. A ni ja sam i ako bih voleo ne mogu da verujem u to da ćemo sledeće godine imati i Kampaca i Tea u ekipi. Već vidim tamo u julu kako Kampaco ide a Teo dolazi kao prvi plej. Kolektivni harikiri.

Ovo bi bila gotovo sigurna varijanta da nam je na klupi Vlada ili Alimpije.

Ovako, u slucaju da Dusko ostane, kapiram da ce Covic svoju ulogu Gm-a morati da donekle prilagodi Duskovim potrebama i karakteru. Zna i covic da ako i sa njim zakrvi nema sta da trazi sledece sezone, na svim poljima.

 

S toga ocekujem selekciju igraca koji su atletski na odlicnom do vrhunskom nivou, a u sta se Teo svakako ne uklapa.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Čočo said:

Verovati kkcz insajderu je isto kao verovati Čoviću. 

Ali jedno je sigurno samo, a to je da je Teo naš za sledeću godinu. A ni ja sam i ako bih voleo ne mogu da verujem u to da ćemo sledeće godine imati i Kampaca i Tea u ekipi. Već vidim tamo u julu kako Kampaco ide a Teo dolazi kao prvi plej. Kolektivni harikiri.


https://meridianbetsport.rs/uncategorized/teodosic-potpis-novi-ugovor-virtus/

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NikadProtivKaline said:

na osnovu cega?

 

teo/kumara duo na bekovskim pozicijama zvuci kao odlican recept za dno EL

tu bi trebali dzru aka velika defanzivna prevara i dillon the villain da nas povade u odbrani spolja

Ako Teovo kumče laže onda i ja lažem. Bio je prisutan kad je Teo rekao Nenadu da dolazi.

5 minutes ago, Nenadd said:

Ovo bi bila gotovo sigurna varijanta da nam je na klupi Vlada ili Alimpije.

Ovako, u slucaju da Dusko ostane, kapiram da ce Covic svoju ulogu Gm-a morati da donekle prilagodi Duskovim potrebama i karakteru. Zna i covic da ako i sa njim zakrvi nema sta da trazi sledece sezone, na svim poljima.

 

S toga ocekujem selekciju igraca koji su atletski na odlicnom do vrhunskom nivou, a u sta se Teo svakako ne uklapa.

Ja bih voleo da to bude tako. I da ako već mora Teo bude drugi plej a da se dovede neko ko će biti prvi. Daj Bože. Samo znamo sa kim imamo posla. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Ako njegovo kumče laže onda i ja lažem. Bio je prisutan kad je Teo rekao Nenadu da dolazi.

Ja bih voleo da to bude tako. I da ako već mora Teo bude drugi plej a da se dovede neko ko će biti prvi. Daj Bože. Samo znamo sa kim imamo posla. 

To dolazi je prilicno sirok pojam.....:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Chaos Is Me said:

Najlepša vest bi bila da osvojimo ABA ligu, ima vremena za Vujčina i ostale bombaše.

Dao bih ABA da Campazzo ostane.

5 hours ago, Čočo said:

Ako imaju info da je EL obezbeđena, dajem ABA ligu za Kampaca.

Haha, nisam video post. isto mislimo!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, hakeem said:

Ovo je bas dno novinarstva, da neko prenese sta pise ovaj...prvo nije italijan nego neki nas, a druga stvar sto nikad nije imao nikakav insajd info nego samo prenosio sta drugi pisu...ne vezano jel Teo dolazi ili ne...

Davljenik se i za slamku hvata.😃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šatro insajderi kojima se iz kluba dotura šta da pišu sve znaju, i da ćemo igrati EL, i da ćemo imati najjači tim i da nas očekuje mnogo lepih stvari, samo ne znaju da nam kažu koliko su oni što odlučuju dobri od Radulje i koliko su tu uštinuli KKCZ.

 

I takvima treba da verujemo, da od tih pilićara i lopova iz kokošinjca pravimo apostole istine?! Da nam ta moralna i intelektualna sitnina govori šta i kako?! A sutra u KK dug od 10 ili 15 miliona, a u FK oko stotke...

 

Meni vala neće da sole pamet, a ko voli - nek izvoli.

 

 

 

 

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...