Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Eto malog tizera jos u Aprilu kako ce i za sta sluziti KKCZ sledece sezone ako ostane Nebojsa Covic nepokolebljivi ko posle mene jebo top 8 ili osvajam EL il mi se jebe da je igram. 

 

Za lecenje frustracija, sujete i uzasne poslovne poteze. Lik hoce u Arenu a dovede Raduljicu na dve godine. I opet svi protiv nas, poreznici, botovi, sudije, lobisti, EL, vremenske prilike, sudbina kleta, nemoj slucajno da se

pogleda u ogledalo da dovede u sumnju svoje poteze posto niko drugi u klubu i ne postoji. 

Posvadjao se apsolutno sa svima, mada brzo on promeni misljenje vidimo da mu je sada najbolji pajtos gore spomenuti Raduljica pored koga sedi u Pioniru a za mladje koji ne pamte taj isti Miroslav Raduljica se na sudu preganjao sa Covicem oko odlaska iz FMP-a sve najgore su pricali jedno o drugom. 

A i dalje nije objasnio zasto Kampaco nije registrovan tj sta je uzrokovalo kaznu EL. Dugovanja od 3 miliona? Pa ih je odjednom resio na cudesan nacin. 

 

Nista sledece sezone u nove pobede sa jos 29 naloga kkcz insajdera, jer malo je jedan. 

 

 

 

21 minutes ago, Perkos2 said:

zajebava se sa arenom, plaši strašnog o'stoju😃 

 

Pa i moze samo da se zajebava ali je ove godine taj strasni Ostoja hteli to da priznate ili ne odrzao cas marketinga velikom magu koji je 50 godina u kosarci. Pometlao i zatvorio kanstu posle. Covic veze sa vezom nema ni o kosarci ni o marketingu. Za deset godina koliko KKCZ obitava u vrhu kosarke u Evropi (mada kao da je to neki uspeh ima ukupno 30 ozbiljnih klubova) nije uspeo milimetar jedan da se pomeri na karti marketinga, sve i bukvalno sva sto sje KKCZ uradila na marketing planu su uradili ljudi koji pasionirano to rade iz ciste ljubavi i hobija. Njima je vrhunac reklame kada stave ciglu u zidu na instagramu ili Ristovic stavi sliku grejalice. 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Verujem da mnogi ne zalaze na komsijsku temu, pa zato evo I ostojinog intervjua, nije lose da se uporedi I izvuku neki zakljucci :)

Spoiler

– Jedan od dva cilja bio je Top 8, uz osvajanje ABA lige. Čestitao bih stručnom štabu i igračima što su izborili ovako važnu poziciju u Evroligi ove godine, koja je veoma jaka. Ekipe sa kojima se takmičimo za Top 8 imaju po dva ili tri puta veći budžet. Ovo je najveći uspeh jednog kluba u Srbiji ove godine u klupskim sportovima. Radosni smo i srećni, ali nema euforije, imamo još dva meseca takmičenja u ABA ligi, Evroligi i čeka nas KLS – rekao je Mijailović za „Prvu“.

– Kada smo ušli u klub 2017. godine dug je bio veliki. Mi smo tada krenuli u pregovore sa poveriocima i napravili reprogram duga koji ističe sada u maju. Oni su gotovo svi vraćeni, ostale su još dve rate. Javnost mora da zna da smo mi godišnje izdvajali između 1,3 i 1,5 miliona evra za reprogram dugova dok smo plaćali igrače. Nažalost, nismo mogli pored toga da izdvajamo i za porez i hvala državi što nas je čekala. Mi u maju završavamo sa isplatom svih starih dugova i ja imam sastanak sa upravom i predstavnicima države da isplaniramo plaćanje poreskog duga. On je oko sedam miliona evra sa pripadajućim kamatama. Postoji način kako se plaća, može uz reprogram – objasnio je Mijailović.

 

Predsednik crno-belih otkrio je da će i navijači pomoći Partizanu u plaćanju poreza.

– Negde oko 2.000 ljudi, što javnih ličnosti, što prijatelja i navijača se javilo klubu i žele da pomognu sa svojim novcem da se klub relaksira dela poreskog duga. Jako je važno da kada uđemo u poreski reprogram da nas to ne opterećuje da imamo konkurentnu ekipu. Deo duga ćemo platiti tako, a deo kroz reprogram – izjavio je Mijailović, i dodao da mu je žao što Crvena zvezda nije uspela da se plasira u plej-of Evrolige.

– Zaista mi je žao. Mnogi će reći da je ovo sarkastično, ali mislim da bi bilo sjajno da su oba tima ušla u Top 8. Mislim da oba tima imaju kvalitet i da su zaslužili to. Zamislite da Partizan i Zvezda igraju u finalu. To bi bio najveći derbi na svetu. Zaslužili su da prođu, dobili su neke velike utakmice – rekao je predsednik Partizana.

 

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod Raduljice, ja bih na konferenciji svakom novinaru koji ne postavi pitanje o tome kako i zašto je doveden, zabranio doživotno da se bave svojim poslom. Uđeš na konferenciju, sedneš, čekaš, imaš priliku da postaviš pitanje, ne pitaš ništa u vezi Raduljice, završi se konferencija, na izlaznim vratima pečat po sred čela o doživotnoj zabrani bavljenja sportskim novinarstvom.

Edited by Čočo
  • Like 8
  • Thanks 2
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, djura.net said:

Verujem da mnogi ne zalaze na komsijsku temu, pa zato evo I ostojinog intervjua, nije lose da se uporedi I izvuku neki zakljucci 🙂

  Reveal hidden contents

– Jedan od dva cilja bio je Top 8, uz osvajanje ABA lige. Čestitao bih stručnom štabu i igračima što su izborili ovako važnu poziciju u Evroligi ove godine, koja je veoma jaka. Ekipe sa kojima se takmičimo za Top 8 imaju po dva ili tri puta veći budžet. Ovo je najveći uspeh jednog kluba u Srbiji ove godine u klupskim sportovima. Radosni smo i srećni, ali nema euforije, imamo još dva meseca takmičenja u ABA ligi, Evroligi i čeka nas KLS – rekao je Mijailović za „Prvu“.

– Kada smo ušli u klub 2017. godine dug je bio veliki. Mi smo tada krenuli u pregovore sa poveriocima i napravili reprogram duga koji ističe sada u maju. Oni su gotovo svi vraćeni, ostale su još dve rate. Javnost mora da zna da smo mi godišnje izdvajali između 1,3 i 1,5 miliona evra za reprogram dugova dok smo plaćali igrače. Nažalost, nismo mogli pored toga da izdvajamo i za porez i hvala državi što nas je čekala. Mi u maju završavamo sa isplatom svih starih dugova i ja imam sastanak sa upravom i predstavnicima države da isplaniramo plaćanje poreskog duga. On je oko sedam miliona evra sa pripadajućim kamatama. Postoji način kako se plaća, može uz reprogram – objasnio je Mijailović.

 

Predsednik crno-belih otkrio je da će i navijači pomoći Partizanu u plaćanju poreza.

– Negde oko 2.000 ljudi, što javnih ličnosti, što prijatelja i navijača se javilo klubu i žele da pomognu sa svojim novcem da se klub relaksira dela poreskog duga. Jako je važno da kada uđemo u poreski reprogram da nas to ne opterećuje da imamo konkurentnu ekipu. Deo duga ćemo platiti tako, a deo kroz reprogram – izjavio je Mijailović, i dodao da mu je žao što Crvena zvezda nije uspela da se plasira u plej-of Evrolige.

– Zaista mi je žao. Mnogi će reći da je ovo sarkastično, ali mislim da bi bilo sjajno da su oba tima ušla u Top 8. Mislim da oba tima imaju kvalitet i da su zaslužili to. Zamislite da Partizan i Zvezda igraju u finalu. To bi bio najveći derbi na svetu. Zaslužili su da prođu, dobili su neke velike utakmice – rekao je predsednik Partizana.

 

 

Ostoja brat kao da je on vratio neki dug a ne kao da je drzava samo otpisala dugovanja i sama platila dugove. Bukvalno mi se srcu govanca od takvih uspesnih poslovnih ljudi.

2 minutes ago, djura.net said:

Pa probaj da zamislis scenu, meni izgleda urnebesno :smiley34:

 

Izgleda Montipajtonovski, ali to je taj predlog. Jel neces da pitas normalna pitanja? #SUPICKUMATERINU.

2 minutes ago, Čočo said:

Dobijem neki unutrašnji nemir kad se setim samo da i posle osam meseci niko, nikad nije ni jedno pitanje postavio. 

 

Pa nema novinara. Ne postoje. To su sve podguzne muve. Ako ne pitas ono sto ti kazemo, saceka te sledeci put baja ispred konferencijske sale i lepo ti objasni da si promasio profesiju.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Neka neko arhivira ovaj intervju. Cisto da imamo za narednu sezonu. 
Pričao je već da ćemo igrati i ove u Areni, pa ne odigrasmo niti jednu tamo. Lično nemam ništa protiv jer mislim da je Pionir bolji zbog atmosfere, ali čisto da imamo sačuvano. 
Ali ako misli da ćemo puniti Arenu, onda nam sprema bombu. Ocekujem Pulena u nasim redovima u paru sa Teodosicem. Na centru Shaq. 
Moramo da imamo u vidu da je jedno šta on misli da puni Arenu, a drugo šta mi mislimo. 
 

Edited by Pacino
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, John Terry said:

 

Nebuloze, pardon.

 

Quote

Mi ćemo učiniti sve napore da ostavimo i Kampaca i još neke igrače, kao i domaće igrače. Kada se peva 'U boj krenite junaci', to neko treba i da razume".

 

Dovoljno samo ovo da se vidi kolilko se treba baviti njegovim glupostima.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Veteran said:

Evo predsednika kluba na Prvoj. 

 

 

Arena ima smisla SAMO ako može da se napuni.

 

Recept za punjenje Arene 👇

 

On 4/6/2023 at 9:40 PM, Laki21 said:

Kampaco + Nedović/Vildoza + 3 EL startera = puna Arena.

 

 

  • Like 24
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Tamburinjo said:

 

 

 

Pa i moze samo da se zajebava ali je ove godine taj strasni Ostoja hteli to da priznate ili ne odrzao cas marketinga velikom magu koji je 50 godina u kosarci. Pometlao i zatvorio kanstu posle. Covic veze sa vezom nema ni o kosarci ni o marketingu. Za deset godina koliko KKCZ obitava u vrhu kosarke u Evropi (mada kao da je to neki uspeh ima ukupno 30 ozbiljnih klubova) nije uspeo milimetar jedan da se pomeri na karti marketinga, sve i bukvalno sva sto sje KKCZ uradila na marketing planu su uradili ljudi koji pasionirano to rade iz ciste ljubavi i hobija. Njima je vrhunac reklame kada stave ciglu u zidu na instagramu ili Ristovic stavi sliku grejalice. 

slažem se potpuno oko marketinga KKCZ ali sam siguran 100% da strašni o'stoja nikakvih ličnih zasluga za uspeh KK Partizan nema pa tako nema ni u marketingu, njegov kvlitet je samo što zna da sluša i ne pravi se pametan. Istina nije to baš zanemarljiv učinak ali kad bi zavisilo samo od njega ne bi mu klub imao više od 8 igrača u ovom trenutku.

lik da mu se sutra naredi u Glavnom stožeru naprdnjaka prešao bi da vodi KKCZ bez ikakvog blama

Edited by Perkos2
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

 

Arena ima smisla SAMO ako može da se napuni.

 

Recept za punjenje Arene 👇

 

 

 

Stavi to u Excel tabelu i posalji na zvanični mail

Edited by Pacino
Zamalo se samoreportovah
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...