Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Treba vrsiti mnogo jaci pritisak od ovoga, ne saopstenjima nego na direktnoj vezi sa aba ligom.

Jasno je cija je logistika jaca, ali se stvari ne mogu sakriti jer ipak kamera i tv...

 

Coksi gubi logisticku bitku vec druga sezona za redom, a to je bukvalno jedino cim treba da se bavi.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

 

Je li bilo slučaja u ABA da neko napadne nekog nakon meča?

Bilo je, ali možda u poslednjoj sekundi ili je već bio kraj kada Murić junački udara Dženkinsa sa leđa koji ga maskimalno kulira i ostaje car kakav je i bio. A ovaj ko popišan ne zna šta bi sa sobom. Tako da su akteri isti, samo se menjaju imena. Ne sećam se da li je ABA reagovala tada.

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Čokiju nema ko da kaže da je  dobrano izašao iz mode i da mu je ovo sada bez uticaja na dešavanja ''van terena'' samo pišanje uz vetar. Sa takvim okolnostima je za nas verovatno i bolje da počnemo finalni niz sa dva gostovanja jer će do treće morati ipak da nivelišu tendencije shodno ludilu koje će biti neminovno a ostaje nam šansa da igrački možda iznenadimo brejkom kao under dogs. Ako seriju započnemo kao gosti sa 0:2 nije strašno ali ako Partizan kao drugoplasirani sav svoj trenutni uticaj, lobiranje, pritisak...etc usmeri na prvi brejk u Pioniru, onda smo ga ugasili već na startu.

Edited by Wingwalker
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

Čokiju nema ko da kaže da je  dobrano izašao iz mode i da bez uticaja na dešavanja ''van terena'' ovo mu je sada pišanje uz vetar. Sa takvim okolnostima je verovatno za nas bolje da počnemo finalni niz sa dva gostovanja jer će do treće morati ipak da nivelišu tendencije shodno i ludilu koje će biti neminovno a ostaje nam šansa da igrački možda iznenadimo brejkom kao under dogs. Ako seriju započnemo kao gosti sa 0:2 nije strašno ali ako Partizan sav svoj uticaj, lobiranje, pritisak...etc usmeri na prvi brejk u Pioniru, onda smo ga ugasili već na startu.

Ja sam postavio pitanje pre neki dan ali mi niko nije odgovorio, pa ajde da ga ponovim.

Jel se desilo u bliskoj proslosti da neki tim u derbijima veze 3 pobede za redom?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Je li bilo slučaja u ABA da neko napadne nekog nakon meča?

 

Ja sam reagovao zbog komentara da je ovoga bilo i ranije na sportskim utakmicama. Moraju da postoje neke granice, kad se te granice pređu kao u ovom slučaju, onda rebneš kaznu zbog koje više niko neće ni da pomisli da na ovakav način se obračunava.

Link to comment
Share on other sites

Ovakve stvari se desavaju jer se ne regaju na malo sranje , jer eto sudije, liga nece da se zameraju Covicu, Zeljku , Bokana i.t.d . Prost primer je ovaj slucaj, da je sudija izbacio Lesora kad je trebalo ne bi bilo sranje na kraju. Da se publika isprazni na jedan novcic ne bi stizali do pljuvanja i topovskih udara. Da se sad onaj SNS iz Batocni rebne zbog izjave da se samo pusi, sigurno se ne bi nasao neko ko ce mozda i fizicki da nasrne na Lesorta. 

Edited by djurava
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Tenzije moraju da se spuste ili ce na kraju neko poginuti i ne, ne salim se. Mora se odrediti kazna koja ce zadovoljiti sve strane. Partizan ce i bez Lesora dobiti sve do kraja, pa bi ga mozda trebalo kazniti do kraja regularnog dela ABA lige.

Malo je cudno da se niko iz ABA lige nije oglasio, makar da kaze da ce se raspravljati o incidentu, jedino su proglasili Lesora za MVPa kola, pa otud i saopstenje.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Filbi said:

Kao što će i da vrate Splitu vreme bez Lesora na terenu
pozz

Ne pratiš fabulu radnje, eno danas objašnjeno, Ledejev faul greškom u lajvu upisan Lesoru, sve je bilo regularno.

 

Inače, nije mi namera da provociram, umanjujem sranje koje je Lesor napravio i slično, već pokušavam da vam skrenem pažnju da ste žestoko pali na Čovićeve podmetačine i skretanje pažnje.

 

Ekipa vam se već neko vreme raspada, ispali ste iz top8 trke, izgubili od raspale Cibone, ... a najvažnija tema Lesor?

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mfmilan said:

Ne pratiš fabulu radnje, eno danas objašnjeno, Ledejev faul greškom u lajvu upisan Lesoru, sve je bilo regularno.

 

Inače, nije mi namera da provociram, umanjujem sranje koje je Lesor napravio i slično, već pokušavam da vam skrenem pažnju da ste žestoko pali na Čovićeve podmetačine i skretanje pažnje.

 

Ekipa vam se već neko vreme raspada, ispali ste iz top8 trke, izgubili od raspale Cibone, ... a najvažnija tema Lesor?

 

Druže, ovo je samo sport. Ovo drugo ni blizu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mfmilan said:

Ne pratiš fabulu radnje, eno danas objašnjeno, Ledejev faul greškom u lajvu upisan Lesoru, sve je bilo regularno.

 

Inače, nije mi namera da provociram, umanjujem sranje koje je Lesor napravio i slično, već pokušavam da vam skrenem pažnju da ste žestoko pali na Čovićeve podmetačine i skretanje pažnje.

 

Ekipa vam se već neko vreme raspada, ispali ste iz top8 trke, izgubili od raspale Cibone, ... a najvažnija tema Lesor?

 

 

tenor.gif.d52d2957e83a5c10ed3c98f42a0ac350.gif

 

Inace, Lesorov faul je upisan Naneliju. Koliko sam ja upoznat.

Lesor jete napravio 5 komada. I igrao. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mfmilan said:

Ne pratiš fabulu radnje, eno danas objašnjeno, Ledejev faul greškom u lajvu upisan Lesoru, sve je bilo regularno.

 

Nije to ta utakmica. Split druze, Split.Tamo su za zapisnickim stolom dozvolili da Lesort sa 5 licnih bude na terenu. Valjda su upisali jednu licnu Naneliju.

 

Svakako tu Lessort nije kriv.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...