Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

21 minutes ago, uvrnuto said:

Da li ste vi koji ste išli u Italiju na turneju uzimali karte za gostujući sektor ili ste uzeli negde random među domaćim navijačima? 

Ja sam oba puta uzeo negde blizu gostujućeg sektora a oba puta sam bio u gostujućem sektoru. 

U suštini, i protiv Virtusa i protiv Armanija su nas odvojili od domaćih i bila je tampon zona tako da gde god da uzmeš oni će da te usmere ka gostujućoj tribini. 

Nije ni slično kao protiv Bajerna sada što ste bili gde vas nisu fizički uopšte odvojili od domaćih.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, uvrnuto said:

Da li ste vi koji ste išli u Italiju na turneju uzimali karte za gostujući sektor ili ste uzeli negde random među domaćim navijačima? 

Mozes za koju hoces tribinu da uzmes, samo vodi racuna kada te murija pita partizan ili olimpija npr, ako kazes partizan stavice te u boks sa ostalima navijacima partizana bez obzira za koju tribinu imas kartu.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, da li neko zna da li je moguce kupiti kartu za barselonu preko naseg kluba. Posto na sajtu barse stoji da kupovina karata nije dozvoljena za gostujuce navijace i da postoji mogucnost da ne udjes u halu iz raznih x razloga (bukvalno ako se njima digne kurac). Iskreno ne bih da prodjem kao grobari da mi poniste kartu to jutro. Ako iko ima informacije oko te utakmice znacilo bi mi mnogo. Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, simaspass said:

Pozdrav, da li neko zna da li je moguce kupiti kartu za barselonu preko naseg kluba. Posto na sajtu barse stoji da kupovina karata nije dozvoljena za gostujuce navijace i da postoji mogucnost da ne udjes u halu iz raznih x razloga (bukvalno ako se njima digne kurac). Iskreno ne bih da prodjem kao grobari da mi poniste kartu to jutro. Ako iko ima informacije oko te utakmice znacilo bi mi mnogo. Hvala unapred.


To najbolje da pišeš mejl klubu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, simaspass said:

Pisao sam i na mail i na istagram pre dve nedelje, ali ne odgovara niko. Pisao sam na ovaj mail [email protected] msm njega sam jedino nasao na sajtu, jel ima mozda neki drugi?

Dzaba pises, sve je jasno oko tog gostovanja, ako znas Spanski uzmi kartu bez sekiracije I nemoj da nosis obelezja kluba I bice sve ok. Ako ne znas jezik, jbg, mozes na rizik da uzmes ulaznicu I udjes bez klupskih obelezja na utakmicu. Generalno, mislim da nece biti jagma za ulaznicama jer nismo mi bas zanimljivi Barseloni, narocito jer su oni svakako sigurni za plej of. A sudeci po prethodnim utakmicama tamo, svaki poraz sa manjom razlikom od dvocifrene je pravo cudo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, propolis said:

 

Prošli vikend igram neki basket turnir u Sremčici i poznat mi dečko kad ono Nemanja Popović 🙂 

Zadnji put viđen u Sremčici 🙂

 

Znaci nista od profi kosarke... pomislio sam da je otisao u neku egzoticnu zemlju, a ne bas u Sremcicu 😄 mozda kao i neki propali kosarkasi postane vrhunski basketas, zasto da ne, nema nista lose u tome. 

 

Kako je igrao i nosi li jos traku na glavi? 😄 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, bekrinjo said:

Gde je nestao Nemanja Popović?

 

Povredjen je, doduse mozda se oporavio u prethodne dve, tri nedelje, ali vidjao sam ga da radi oporavak, a i pricao je da je povredjen. I dalje je nas igrac svakako i nije batalio kosarku.

Edited by Markoss
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Znaci nista od profi kosarke... pomislio sam da je otisao u neku egzoticnu zemlju, a ne bas u Sremcicu 😄 mozda kao i neki propali kosarkasi postane vrhunski basketas, zasto da ne, nema nista lose u tome. 

 

Kako je igrao i nosi li jos traku na glavi? 😄 

 

Nije igrao pa nije ni imao traku na glavi i zato sam ga jedva prepoznao, gledam poznat mi nešto 😂😂😂

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...