Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

18 minutes ago, quentin said:

 

Što se mene tiče, jeste sve rečeno o ovoj temi, ali tako izgleda ne misle kolege koje svako malo generišu poneki upis tipa da-im-je-stalo-do-košarke-pustili-bi-ga-da-igra i tome slično.

 

 

Nisam ja pokrenuo opet priču oko Campazza već je lavina krenula sinoć nakon njegovog izdanja protiv Budućnosti.

 

Ali to nije ni bitno jer će ta priča biti aktuelna dok se ne približi datum njegovog debija a bojim se i nakon toga jer će se kukati za nekim mečevima koje bismo možda dobili sa njim u sastavu, možda već u petak bude takav slučaj.

 

Što se mene tiče, stvar je jasna. Izvor problema su Čović - CZ administracija - način finansiranja košarke u Srbiji. Dok za konačni sud krivim isključivo EL jer mi ovakva kazna nema nikakvog smisla ni logike.

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Holivud said:

 

 

Mislio sam da baš nije Domagoj, on je prenosio neku prijateljsku vs HRV kad je Jović zveknuo trojku sa 10m, delovalo mi je da nije isti glas, da je Domagoj mlađi lik od ovog komentarora.

 

Ukoliko neko zna, molim da razjasni, hvala.

 

edit

Nije ovo Domagoj, upravo sam uporedio, nije isti glas.


Jeste ovo Pancirov, brate. Veruj bratu kaze 😄

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Kakve su kvote za petak? Ja bih kao stari kladioničar dao 50:50.

Au jebote tek u petak utakmica, ko ce docekati.

Mogao bi Covke da pocne da prodaje karte da gledamo treninge.

Sezonci da imaju popust 50%.

  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bekrinjo said:

 

Da li slučajno postoji informacija o realizaciji Branka Lazića levim ulazom, tokom ove sezone ili u prošlosti?

 

Ove sezone je 15 puta krenuo u levo iz spot up-a, rezultat je 0/9 iz igre, 4 izgubljene lopte i 2 puta je iznudio faul za bacanja... I pogodio je sva četiri bacanja, tako da je na 0.267 poena po posedu iz tih situacija.

 

  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 5
  • Ha-ha 11
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kontra said:

Ja pitah na Evroliga topiku, planira li neko za Kaunas?

 

teško kurčenje za klub koji je 2x dogmizao do plejofa i tamo ispao očas posla. da smo trenutno prvi sa 5x pobeda više od drugog, ne bih se tako ložio*

 

*šta mislite, kada bi se lozana zvala ložana, da li bi čovke tužio evroligu?

Edited by uini
  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

teško kurčenje za klub koji je 2x dogmizao do plejofa i tamo ispao očas posla. da smo trenutno prvi sa 5x pobeda više od drugog, ne bih se tako ložio*

 

*šta mislite, kada bi se lozana zvala ložana, da li bi čovke tužio evroligu?

Kurcenje i lozana nikad ne zavise od realne procene situacije i nemaju veze sa trenutnim stanjem.

Mislim, da smo prvi sa 5 pobeda vise sta onda ima da se lozis, najbolji si i to je fakat.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Guru said:

 

Ove sezone je 15 puta krenuo u levo iz spot up-a, rezultat je 0/9 iz igre, 4 izgubljene lopte i 2 puta je iznudio faul za bacanja... I pogodio je sva četiri bacanja, tako da je na 0.267 poena po posedu iz tih situacija.

 

 

deluje da mu je to jača strana 🙂

 

+ zakinuo si ga za asistenciju juče, inicijalni polazak u desno je ustvari bio samo varka, otišao je u levo i dao asistenciju luki

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Laki21 said:

 

 

 

 

Screenshot_26995f126cdbecb7e.jpg

 

5 hours ago, quentin said:

Taj bord koji je propisao kaznu nema detaljan pravilnik kako da se odmjeri kazna za koji prekršaj, pa nam je skrojio kaznu koja u datom momentu najviše boli. Propisi im to dopuštaju, a mi smo se namjestili na penal. Ko nam je kriv? Čović? Ma kakvi...

 

malo ti se ovo ne uklapa...

 

5 hours ago, quentin said:

Da postoji ikakva šansa da nismo krivi Čović bi išao na sud u Lozani jer bi tamo mogao od EL da izvuče vrlo ozbiljne pare, jer nam je EL onemogućila nastup igrača.

Tako da bi stvarno bilo dobro da se prestane sa mantrom "mi ne znamo šta se falsifikovalo". Da se zna šta se falsifikovalo možda bi neko zaista završio na robiji.

 

sud u lozani, ma ajte molim vas kolega... pa lepo neko rece da oni tek sad odlucuju o asanu, a verovatno odlucuju ko i sudovi kod nas, tako da to je prazna prica.

kako smo registrovali lucu kad se sve to vec desavalo i ranije? 

a da imali smo 1-6 pa nismo bili pretnja.

ko hoce da vidi zasto je ovolika kazna vidi, ko nece poziva se na propise koji nemaju detaljan pavilnik i slicne price verujte mi na rec.

 

inace dusko je sad stvarno na ispitu, kako podeliti minutazu the trojci i kako ih kombinovati?

ovako je sve bilo jasno luca i nemanja kad su u igri oni su ti koji uzimaju napad i vecinu suteva i vode igru, a sa kampacom obojica gube svoje minute na kecu. luca se jasno postavio kao lider i vodja tima, sa kampacom ce to morati malo da se koriguje. 

ali ne sumnjam da ce dulence to sve ukalupiti i srediti, i bas zato nam ovo zabrana pravi problem jer njima trebaju tekme a ne treninzi zajedno.

ne moze bez problema pa to ti je. 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

 

teško kurčenje za klub koji je 2x dogmizao do plejofa i tamo ispao očas posla. da smo trenutno prvi sa 5x pobeda više od drugog, ne bih se tako ložio*

 

*šta mislite, kada bi se lozana zvala ložana, da li bi čovke tužio evroligu?

Kad je bilo drugi put?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...