Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ivanovic je perfekcionista, otuda one kritike za Petruseva oko gradjenja skoka ili danas za neke nosioce. Spusta tim kada ide, a dize kada to nije slucaj ( preuzimanje krivice za poraz od Reala i branjenje igraca ). Zna on da ce igraci nekada da se opuste i da je nemoguce igrati na isto obrtaja svaki mec, ali zeli da im stavi do znanja da to ne sme cesto biti slucaj. Stari je to lisac i zna kako treba da igra ove misaone igre, a ima nesumnjiv autoritet medju ovim momcima zasnovan pre svega na znanju pa tek onda disciplini ( i sami znaju kako su igrali pre njega ). Puno mi je srce kad nekada nariba Nedovica ili Vildozu, nije samo jahanje nekog Ilica, Lazarevica, Kuzmica. Nema povlascenih kad su kritike u pitanju, veci kvalitet i plata iziskuju i veca ocekivanja i doprinos koji moras isporuciti.

  • Like 30
Link to comment
Share on other sites

Kampaco je košarka. Znak jednakosti ide uz njega i ovaj prelepi sport i sve što on nosi sa sobom. Sve što je Markus radio Faku diže na neki viši nivo. Meni vilica i dalje pada na sam pomen njegovog imena, a sama činjenica da sam privilegovan da ga gledam u našem dresu mi je nestvarana. 

 

Edited by Боги
  • Like 25
  • Love 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Holivud said:

 

 

Mislio sam da baš nije Domagoj, on je prenosio neku prijateljsku vs HRV kad je Jović zveknuo trojku sa 10m, delovalo mi je da nije isti glas, da je Domagoj mlađi lik od ovog komentarora.

 

Ukoliko neko zna, molim da razjasni, hvala.

 

edit

Nije ovo Domagoj, upravo sam uporedio, nije isti glas.

Stanko Ružič.  komentira utakmice često kad to ne čini Domagoj. I često mu je su komentator bio Sesar dok nije preuzeo Cibonu. 

Edited by bodo
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

Stanko Ružič.  komentira utakmice često kad to ne čini Domagoj. I često mu je su komentator bio Sesar dok nije preuzeo Cibonu. 

 

Dobar je baš bio vs Monaka, isprva neutralan ali kako je meč odmicao kao da nas je sve više simpatisao.

 

"Monako je veliki favorit i prema budžetu, tabeli, kladionicama ali Zvezda iznova pokazuje da se sve može htenjem i zalaganjem".

 

Volim kad čujem nekog neutralnog, Plavšić navija za nas, što je naravno ok 🙂

Link to comment
Share on other sites

Mitrović na poslednje dvije utakmice 17/19 iz igre. Igra kao neki light Luis Skola. Fantastično se otvara i ide na koš bez straha. Koristi na sjajan način svoj visoki IQ da nadmudri čuvare. I oni šutevi jednom rukom sa 2-3 metra ulaze dosta dobro. Postao je ozbiljno oružje u napadu kada dobija lopte na pozicijama koje mu najviše odgovaraju, ali zna nekad i da riješi čuvara 1 na 1. Večeras je jednom Kabu okrenuo kao na ringišpilu.

Edited by Kvaratskhelia
  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, medobrundo said:

Kad se otprilike očekuje goldbergovo viđenje utakmice i na kojoj temi?

 

E, ali kad posle pobede skupocenog tima za koji navijas ne mislis na bravure pleja i centra ni na stamenu odbranu, nego sta ce da napise nick na internetu koji te podseca ko je kupio i trenera i preskupog pleja u sred sezone. Isti onaj koji nije dao pare da ostanu trofejni trener i kicma proslogodisnjeg tima.

 

Ja sam vec napisao svoj stav - uopste ne zalim sto Campazzo ne moze da igra EL, takav igrac i nije za klubove sa ovih prostora, a ako mu se igra moze da predje u neki drugi EL klub. Ovo nije gradski odbor SNS pa da svi moramo da imamo isto misljenje, u pitanju je forum i osim ako se ne vredjaju sagovornici (sto je za ban), nema racionalnog razloga da se stalno vrsi blacenje bilo cega sto odudara od stavova velike vecine. Na kraju krajeva, politicki 90% foruma odudara od vecinske Srbije pa valjda znate kakav je to osecaj.

 

Valjda su svi primetili da retko pisem na ovoj temi, a i kad pisem da retko pisem ono sto stvarno mislim iz postovanja prema temi i ljudima koji pisu ovde i to cu nastaviti da radim i ubuduce. Na ostalim temama cu iznositi svoje stavove ako bude bilo povoda za njih i to je to.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Holivud said:

 

Dobar je baš bio vs Monaka, isprva neutralan ali kako je meč odmicao kao da nas je sve više simpatisao.

 

"Monako je veliki favorit i prema budžetu, tabeli, kladionicama ali Zvezda iznova pokazuje da se sve može htenjem i zalaganjem".

 

Volim kad čujem nekog neutralnog, Plavšić navija za nas, što je naravno ok 🙂

Ružič je komentator na Areni a EL prenosi sportklub. Iskreno ne znam tko je prenosio ovu zadnju protiv Monaka jer sam se i ja pratio meč na Sportklub Srbija, Plavsica i Kuzmanovica. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Pored Kampaca na terenu Vildoza izgleda kao prosecan igrac, eto toliko je dobar Kampaco

Vildoza izlazi iz povrede i vidi se da nije jos ni blizu 100% spreme, Faku jeste liga za sebe, ali kako je Luca igrao ove sezone uopste nije daleko od te lige. 🙂

  • Like 23
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, bodo said:

Ružič je komentator na Areni a EL prenosi sportklub. Iskreno ne znam tko je prenosio ovu zadnju protiv Monaka jer sam se i ja pratio meč na Sportklub Srbija, Plavsica i Kuzmanovica. 

 

Ružič je 90% a 100% da nije Domagoj da citiram Tita 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bentil čovek nacrtan za Japan/Kinu.
Njemu treba kaubojstina. Slabiji klub gde će biti zvezda. Zvezda ničega i personifikacija šuplje statistike.
Grozan igrač, mlohav i bez one stvari.
Propusti verovatno najviše defanzivnih skokova po minutu u novijoj istoriji Crvene Zvezde.



  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Wingwalker said:

Vildozin asist Petruševu za neometano kucanje na kraju je
El Cirkusante seek move...i čelindž za zemu Fakunda.

Uzvratio zema i to bas na tacni Vildozi 🙂 

 

11 hours ago, jaka blazic said:

 

odmah dati mesto pocasnog precednika, i njemu i noletu. 

Bas tako. Bilo bi super ako bi nekako uspeli da dovedu Luku na neku tekmu. Nole jos i navrati... 

 

4 hours ago, srlepajce said:

Bolje dati za jednog Kampaca nego za 3 polovnjaka

Ja mislim da ovo vecina forumasa i misli. Grunes pare na par eHtra igraca i pevas. Naravno, Dusko je obavezan. 

 

4 hours ago, Cavani said:

Ako ostanu Facu-Neda-Luca-Filip i dogodine, a i dodje i Teo se predomisli oprosticemo Nebojsi sto je pokrao Kosovo.

@Guru Isto sam pomislio 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, BojanaCZV said:

Iskreno se nadam da ce Glikman do kraja meseca ponistiti kaznu EL i da cemo u februaru gledati Kampaca u EL.

 

Ovo je stvarno greh prema kosarci.

 

Da im je stalo do košarke, kazna bi stala na onih mjesec dana a klub bi bio udaren žestoko po dzepu ako je bilo muljačine sa papirima.

 

Ovako je kazna takva da nam se onemogući ravnopravna borba za top8 + simboličnih 25k koliko se dobija i za ubačeni upaljač.

  • Like 16
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Sector said:

 

Da im je stalo do košarke, kazna bi stala na onih mjesec dana a klub bi bio udaren žestoko po dzepu ako je bilo muljačine sa papirima.

 

Ovako je kazna takva da nam se onemogući ravnopravna borba za top8 + simboličnih 25k koliko se dobija i za ubačeni upaljač.

Upravo to. Ovako ispada da mi kaznu ne bi ni osetili da nismo doveli Kampaca, a navodno smo dostavili laznu dokumentaciju zbog cega bi morali biti drasticno kaznjeni. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Taj bord koji je propisao kaznu nema detaljan pravilnik kako da se odmjeri kazna za koji prekršaj, pa nam je skrojio kaznu koja u datom momentu najviše boli. Propisi im to dopuštaju, a mi smo se namjestili na penal. Ko nam je kriv? Čović? Ma kakvi...

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Niti mi znamo šta je to tačno falsifikovano, niti će bilo ko s tim izaći, kako stvari stoje. 

Na kraju trpi tim i trpi igrač, a ponajviše košarka. Campazzo je , očigledno, vanserijski igrač i kao takav je ozbiljan faktor u kom god EL timu da igra. 

 

Nama ostaje da se držimo dok ne bude mogao da se priključi timu u EL(hvala Bogu što imamo ozbiljnog trenera) , što je  velika šteta jer sam ubedjen da se ne bi borili "samo" za 8-o mesto da je trenutno u timu.  Prosto, nema mnogo igrača na poziciji 1 koji mogu da se uporede sa njim u Evropi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da postoji ikakva šansa da nismo krivi Čović bi išao na sud u Lozani jer bi tamo mogao od EL da izvuče vrlo ozbiljne pare, jer nam je EL onemogućila nastup igrača.

Tako da bi stvarno bilo dobro da se prestane sa mantrom "mi ne znamo šta se falsifikovalo". Da se zna šta se falsifikovalo možda bi neko zaista završio na robiji.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...