Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

32 minutes ago, medobrundo said:

 

kad smo već kod kucamo na vrata zaboravljenih asova i gde su, šta rade

 

šta se desilo sa Dobrićevim chasedown blokadama -- nekada je bila poslastica kad vidiš da se neko zaleteo od pola a da mu je Dobrić za petama

 

nije lupio bananu već dve godine

 

da li su mu fizikalije nešto oronule ili se on previše prebacio u ulogu wannabe prefinjenog skorera pojma nemam

 

Lupio je ove sezone jednu u tkzv. porodičnom derbiju:

 

ezgif-com-gif-maker-18.gif

 

A lupao je i prošle sezone Đedoviću, Lundbergu, Delow-u... :classic_sleep:

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Karata za gostujuću tribinu u Bolonji gotovo i da nema više, što znači da će minimim oko 300 naših biti tamo, u Milanu očekujem nešto blizu onoga od pre 6,7 godina. 

 

Inače, najjeftinija karta za Virtus, i to za tu gostujuću tribinu je 33e, dok je za Milano 11e.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Postoji li ideja da 01.03. dovedemo i jednog povisokog il teramo Petruševa na bandaše dok se Hasan oporavi, pa sve redom: treninzi bez lopte, pa bez kontakta, pa sa kontaktom i onda još samo dizanje forme...videti pod Avram.
Bili su strpljivi i štedljivi i sada opet imaju dva pleja da im prenesu loptu do Egzuma.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Green23 said:

Karata za gostujuću tribinu u Bolonji gotovo i da nema više, što znači da će minimim oko 300 naših biti tamo, u Milanu očekujem nešto blizu onoga od pre 6,7 godina. 

 

Inače, najjeftinija karta za Virtus, i to za tu gostujuću tribinu je 33e, dok je za Milano 11e.

Ryan Air je upravo otkazao let za Milano iz Nisa 1og februara😡😡 a kupljene karte odavno

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, durantula35 said:

Ryan Air je upravo otkazao let za Milano iz Nisa 1og februara😡😡 a kupljene karte odavno

 

4 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Исти проблем имамо, одустали смо од Болоње, узели карте за Армани и за тај лет...

Ja sam kupio avionske Ryan iz Temišvara 31.01., jer idemo i na Bolonju, ali smo na kraju odlučili da idemo kolima. Ako vam znači da vam prebacim karte, pišite.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

 

Da se ne zezamo previse, treba ipak reci da je Branko takodje i primer kako mukotrpnim radom, vodjenjem racuna o svom telu, moze da se napravi nesto i bez nekog posebnog talenta. On je primer za onu manje talentovanu decu da i dalje treba da se trude i pravilno rade stvari. 10% je talenat - 90% je hard work. Tako kazu, mislim da nije bas taj odnos ali dobro. 

 

Cesto se nailazi na odnos 1% - 99% (sto je preuvelicano do krajnosti), ali se pogresno misli da to znaci da talenat nije toliko vazan i da se svako moze baviti bilo cime samo ako se dovoljno potrudi.

 

Mislim da je sustina tih procenata da neko mora da ulozi 9 puta vise truda od prosecnog da bi dobio rezultate shodno svom talentu. Uzmimo, na primer, Luku Doncica i Branka Lazica - prvi ima jedno 100 puta vise talenta od drugog i uz zaista malo truda moze da dostigne karijeru kakvu ima Branko Lazic. Lazicu je ovo maksimum i stvarno svaka cast na tome, iscedio je sve sto se moze iscediti iz svog talenta. Slicno je u sahu, ti ako si majstor i vec imas iskustva pobedices me i pored toga sto sam ja odigrao milion partija pre naseg duela i bez neke narocite pripreme.

 

Sto se tice meca, negde sam procitao da se Martin vraca brze nego sto smo ocekivali. To bi bilo vazno pojacanje, Ivanovic bi opet mogao da prosiri rotaciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...