Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

13 minutes ago, Milko Miller said:

Pa već je bilo čudno: Topić bio na stranici Aba lige u rosteru FMPa, pa odjednom u 12 protiv Valensije. Verovatno su zaboravili da ga odjave od Evrolige, pa su posle skontali iz Aba lige da je registrovan za dva različita kluba za dva takmicenja. Nadam se da to ne znaci da Top mora da ostane kod nas do kraja sezone. U svakom slučaju sledeća sramota menadžmenta, ali izgleda da tu moze da radi svako šta zeli, a da ne leti iz kluba. 

 

Nema pravo da igra ABA ligu do kraja sezone. Zavrsice u Slodesu zbog nesposobnih idiota.

Edited by Lmx
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lmx said:

 

Nema pravo da igra ABA ligu do kraja sezone. Zavrsice u Slodesu zbog nesposobnih idiota.

To sam video u tekstu, ali jel bar može da raskine ugovor pa da potpise negde da bar igra KLS do kraja sezone? Ne znam jel postoji maksimalan broj klubova po sezoni za jednog igrača. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Milko Miller said:

Pa već je bilo čudno: Topić bio na stranici Aba lige u rosteru FMPa, pa odjednom u 12 protiv Valensije. Verovatno su zaboravili da ga odjave od Evrolige, pa su posle skontali iz Aba lige da je registrovan za dva različita kluba za dva takmicenja. Nadam se da to ne znaci da Top mora da ostane kod nas do kraja sezone. U svakom slučaju sledeća sramota menadžmenta, ali izgleda da tu moze da radi svako šta zeli, a da ne leti iz kluba. 

Plus igra i za Slodes ... al niko ne čita pravilnike takmičenja. :smiley13:

Quote

Na ovaj način je sin čuvenog košarkaša crveno-belih Milenka Topića kažnjen i suspenzijom u regionalnom šampionatu do kraja ove sezone. Ostaje da se vidi hoće li uslediti eventualne žalbe klubova povodom ovog slučaja.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Miki28 said:

Ovdje trebaju glave da lete, ovo je show sta rade i koje neznalice rade u klubu.

Nebitno dal ovo ima osnova ili nema jer ne znam kad je registrovan za FMP za Aba ligu, svakako trebaju glave da lete. Amaterizam

Sluzimo za opstu sprdnju , ko god da je bio zaduzen za ovo mora naglavacke da leti iz kluba. Upropastili smo momku ostatak sezone

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

I posle teško da poveruješ u fejk njuz da je Čoki platio dugovanja KKCZ sa računa FMP-a...?
Okružio se poltronima i priučenim levatima i sad eto: ,,...svi buše Zvezdu" a mi pucamo sebi u noge a rane dezinfikujemo preradjenim uljem.
Da nije tako sujetan i drčan do sada bi u svom radnom okruženju imao nekog oštroumnijeg i racionalnijeg od sebe, koji bi ga upozorio da je vreme da se povuče ručna a ne da poziva u rovove i na mobilizaciju.
Ako pokrene proces protiv odluke EL u Lozani to će svejedno potrajati duže od marta a onda će, bez obzira na ishod, EL istresti poslovanje KKCZ iz gaća i trajno završiti priču sa nama.
Sada za ABA ligu štampajte dodatnu promo garnituru FreeTop majčice...jer eto, opet nepravda.
A još pre dolaska Kampaca pitao sam se da li je baš toliki destruktivac i baksuz da će uspeti nekako da zasere i sezonu u kojoj nam se nakon Vlade ovoliko sve otvorilo sa Vildozom i Duškom.

Čoki sad pretura fioke i externe hardove dok Ostoja sedi u fotelji i hekla...gleda Igru sudbine.











  • Like 3
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Vildoza je povredio zadnju ložu u prvoj četvrtini utakmice s Barselonom 30. decembra, a danas se pojavio na treningu pred meč sa Realom.

"Počeo je da trenira, dobar je. Videćemo, sutra teško da će igrati. Za dalje ćemo videti", rekao je Duško Ivanović.

 

Kakav je zdravstveni bilten u ekipi?

"Iako nije možda večeras dobar, sutra će sigurno biti".

 

  • Like 1
  • Love 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fradler said:
Quote

 

Vildoza je povredio zadnju ložu u prvoj četvrtini utakmice s Barselonom 30. decembra, a danas se pojavio na treningu pred meč sa Realom.

"Počeo je da trenira, dobar je. Videćemo, sutra teško da će igrati. Za dalje ćemo videti", rekao je Duško Ivanović.

 

Kakav je zdravstveni bilten u ekipi?

"Iako nije možda večeras dobar, sutra će sigurno biti".

 

Ovo za Luku su sjajne vesti, nisam ga ocekivao pre Cedevite ili Partizana. Bilo bi super kada bi bio spreman za Buducnost ili Zalgiris ( verovatno nece ni za Monako, eventualno par minuta )

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

Topić je u ovoj sezoni odigrao 9 utakmica u prvom timu (7 u ABA i 2 u EL), 4 utakmice u prvoj B ligi za Slodes, spustili smo ga da igra i za juniore protiv Mege, pa je prvo bilo dogovoreno da na polusezoni ode na pozajmicu upravo u Megu, al' je onda odlučeno da ipak pređe u FMP, samo što je sada našom greškom odbijena registracija i dobio je suspenziju do kraja sezone za ABA ligu.

 

Ne znam da li smo razmišljali možda da ga pošaljemo i u Harlem Globtroterse, mislim da je za svakog 17-ogodišnjaka najbolje da nema baš nikakvu stabilnost i da u jednoj sezoni bude u što više timova i promeni što više trenera.

 

  • Like 12
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ako se neko sjeća, ja sam prije par dana pitao kako je moguće da je Topić u protokolu za utakmicu Zvezde u EL, a da je istovremeno njegovo ime u rosteru FMP-a. Biće da je neko zabrljao i prerano poslao preregistraciju za ABA, što je jako neozbiljno od strane kluba. Šteta ako momak do kraja sezone bude igrao samo za Slodes zbog gluposti i nečijeg nemara.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Guru said:

Topić je u ovoj sezoni odigrao 9 utakmica u prvom timu (7 u ABA i 2 u EL), 4 utakmice u prvoj B ligi za Slodes, spustili smo ga da igra i za juniore protiv Mege, pa je prvo bilo dogovoreno da na polusezoni ode na pozajmicu upravo u Megu, al' je onda odlučeno da ipak pređe u FMP, samo što je sada našom greškom odbijena registracija i dobio je suspenziju do kraja sezone za ABA ligu.

 

Ne znam da li smo razmišljali možda da ga pošaljemo i u Harlem Globtroterse, mislim da je za svakog 17-ogodišnjaka najbolje da nema baš nikakvu stabilnost i da u jednoj sezoni bude u što više timova i promeni što više trenera.

 

O, ne, pa evo i sta ce biti spin na ovu baljezgariju uprave naseg kluba - zli Misko se igra da karijerom nase dece...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, VISOKOLETAC said:

Ja da mu zvizdim necu, ali ni to ne znaci da imam visoki IQ 🙂 Necu ni osudjivati nekoga ko zvizdi. Ja imam jednu manu, a to je da je za mene neko ko izadje na drugu stranu terena neprijatelj dok se ne zavrsi utakmica.

Nisam ni rekao da imamo visok IQ mi koji ne zvizdimo 😀 samo da ovi drugi sigurno imaju nizak. Pricam o zvizdanju pre i posle tekme, ne tokom iste.

 

Ne mozes osudjivati nekog ko zvizdi Saletu, slazem se, jer jbg...da nema takvih, Zemekis nikad ne bi napravio masterpiece zvani Forrest Gump.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

"According to the article 13.10 of the Bylaws - Regulations on Work and Competition of the 1st ABA League in the 2022/23 season, any player shall not be allowed to play at the same time for two different clubs, even if they are participating in different competitions."

 

Ako tacno ovo pise u pravilniku zabrana registracije Topica za FMP ce pasti. Pretpostavljam da se ovde misli da igrac ne moze da igra za dva razlicita ABA ligasa u isto vreme nevezano za takmicenje ali nije tako napisano. Napisano je da ne moze da igra za bilo koja dva kluba u isto vreme nevezano za takmicenje a Topic od pocetka sezone igra za dva kluba i to nije bio nikakav problem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...