Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Scena sa utakmice.... Dusko Ivanovic se smeje u krupnom kadru a u hali sa ozvucenja ide muzika iz Adams family    😄 😄

 

MIslim da smo u zadnjih 10 min isto toliko pogodili prvi obruc. Ali izvukosmo svaka cast i strucnom stabu i igracima i to bez nekoliko igraca. Cisto da se vidi razlika izmedju bostandzije Jovanovica i ozbiljnog trenera koji vodi tim i menja ritam ili barem pokusava i ima jasnu ideju i viziju. 

Ocekujem produzenje Petruseva do kupa u Nisu jer next year je decko legit u prvih 5 petica u EL i to sam skroman. Neverovatno sirok dijapazon u napadu i mirnoca u odbrani. 

Luka ce do daljneg da igra ovako jer short roll sa njim ne zna Pefi da igra. 

 

 

Ne bih da se osvrcem na Barsu (al u stvari moram) samo da nam nisu bukvalno ukrali pobedu sad bi bili na nedelju dana i dve pobede pa makar i na guzove od manje vise obezbedjenog top 8 (dobro manje al mogu mastam) 

 

  • Like 11
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tamburinjo said:

Ocekujem produzenje Petruseva do kupa u Nisu jer next year je decko legit u prvih 5 petica u EL i to sam skroman

Nema šanse da Miško to uradi. Posebno jer i nismo baš u sjajnim odnosima sa njim ovih dana. Ozbiljne pare će da uzme sledeće sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  treba da stoji na svakoj stranici ovog topica koliko je Dusko veliki gospodin...covek bukvalno iste izjave daje pobedio, izgubio nema alibi prica..to je sve sto sam zeleo od trenera Zvezde!

 

  moramo kako znamo i umemo pregurati ove 2 utakmice koje nam slede sledece nedelje i onda cemo se valjda malo konsolidovati igracki...ne moze Nedovic da vice sam celo vreme, proci ce na nekoj utakmici al nije odrzivo na duzi rok...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Knipex said:

Nema šanse da Miško to uradi. Posebno jer i nismo baš u sjajnim odnosima sa njim ovih dana. Ozbiljne pare će da uzme sledeće sezone.

Misko je pragmatican. Ako misli da mu je bitnije da jos jednu godinu ostane i radi sa Duskom, on ce ga ostaviti. Mislim da on cilja NBA sa njim i da mu nije interesantan jos jedan EFES.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Treba staviti ruku na srce i reci svaka cast posle Barse i onolikog ocaja uzdici se i dobiti oslabljen u gostima. 

Veoma raduje forma Petruseva, a i pojavljivanje Ilica, znao sam da vredi taj momak, i tek ocekujem od njega dobre partije. 

Bravo i za Holanda, sa ovakvim sekvencama je vise nego koristan timu. 

Jedini koji ovo ne moze da isprati je Bentil, sad mi jos vise zao za Polonaru. 

Bravo Dusko, ljudoviste si. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Knipex said:

Nema šanse da Miško to uradi. Posebno jer i nismo baš u sjajnim odnosima sa njim ovih dana. Ozbiljne pare će da uzme sledeće sezone.

 

Ah malo se on grli sa Covom malo sa Obrafektom ali to mu je posao i radi ga sjajno pragmatican je covek. 

 

Kako ja kao mali djokica sa foruma vidim stvari je da Petrusev u Zvezdi sledece sezone moze da ima svu slobodu i sansu da bude mvp EL ili barem blizu a samim tim mu je i NBA kao krajnji cilj blize. 

Mozda takvu sansu i minutazu uz vecu platu bude imao i u npr nekom Monaku ali ovde vec poznaje sistem nema potrebe za prilagodjavanjem i gubljenjem vremena na upoznavanje sistema i saigraca, moze da radi preko leta na sebi jako i do samog kraja a onda da pokida sezonu i pokusa u NBA. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Misko je pragmatican. Ako misli da mu je bitnije da jos jednu godinu ostane i radi sa Duskom, on ce ga ostaviti. Mislim da on cilja NBA sa njim i da mu nije interesantan jos jedan EFES.

 

Ovo.

 

Zvezda je na putu da Filipu vrati karijeru na pravu stazu ali takviš šansi nema deset.

 

Ako opet bude neki top klub i opet 2 minuta po meču, to je već mrka kapa.

 

Mlad je, kao centar tek će biti na ceni. Mislim da je jedini razlog što nije potpisao odmah višegodišnji sa nama to što nemamo sigurno učešće u evroligi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sam B said:

 

Ovo.

 

Zvezda je na putu da Filipu vrati karijeru na pravu stazu ali takviš šansi nema deset.

 

Ako opet bude neki top klub i opet 2 minuta po meču, to je već mrka kapa.

 

Mlad je, kao centar tek će biti na ceni. Mislim da je jedini razlog što nije potpisao odmah višegodišnji sa nama to što nemamo sigurno učešće u evroligi.

Postoji klauzula za to, prosto. 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, drakon1 said:

Није Евролига крива, Факу. Крива је Црвена звезда и ваши представници, који су вас натерали да због дугова и неплаћања одете у тим који је месецима санкционисан а да не можете да региструјете играче.

 

Nije zvanicna stranica Reala, ali nema veze. Vidimo se u utorak, sabani. Taman toliko da zazalite.

 

 

Jbt počeli da kmeče i navijači Reala 😂😂😂😂

  • Like 8
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Sam B said:

Što je Ivanović dobio tehničku inače?

 moze biti da je i Bentil odbio tehnicku tad nisam najbolje primetio kome je dosudjena...uglavnom ko god da je dobio je zbog protesta zbog faula pod nasim kosem pred kraj poluvremena...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, kojan said:

Mali offtopic, da li sam ja jedini koga ovaj Harper iz Valensije dosta podseca na Marlo Stanfielda iz Wire-a? :classic_biggrin:

 

Nisi jedini, još dok je bio na koledžu komentator je jednom u prenosu izvalio to 😄

 

chrome-screenshot-1673051678848.png

 

  • Like 3
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

I to je tačno, ali onda višegodišnji ugovor i nema neku funkciju.
Ipak ima. Klauzula ga čini FA onog trenutka kada klub ispadne iz EL. Ako tim nastavi takmičenje u tom rangu može da pali samo uz obostranu saglasnost i obeštećenje. Priča se da je Miško ponudio Filipa prvo Žocu, isto samo na jednu sezonu i ovaj odbio upravo zbog tog uslovljavanja. Ovakvim potpisom mu je menadžer i u slučaju ostanka u EL KKCZ obezbedio znatno masniji ugovor za tu sezonu, naravno ako zasluži. Žoc toliko nije želeo da rizikuje, što strukovno jeste racionalno u tom trenutku. Teško da bi mu i garantovao neku minutažu, ali se lagano ispostavlja da je na taj način pojačao najvećeg rivala a on stigao do Broza - Petruševa na baterije.


  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...