Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Jedna od meni licno najdrazih pobjeda zadnjih godina.Pobjeda kojom pokazujemo da stvarno mozemo u top 8,pobjeda koju su svi momci i Dusko zasluzili,pogotovo posle one kradje protiv Barse.

Nadam se jednoj pobjedi naredne sedmice.Monako igra protiv Olija kuci,valjda ce nam doci umorni.

Protiv Reala nemam pojma sta ce biti

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Sharp said:

Malo! Blaga kazna za onakav skandal.

 

Pogotovo mi nije jasno da je pokazivao prestup mahajuci i onda pri dizanju Mirotica na sut poslusno dize jednu a kad ovaj pogadja i drugu ruku u zrak sa tri prsta. Totalno pomracenje uma ili namerna kradja.

  • Like 19
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jelencom said:

 

Protiv Reala nemam pojma sta ce biti

Protiv Reala svu energiju sa tribina treba usmeriti na podršku našim igračima, ni jednog sekunda da ne prestaje makar gubili i sa desetak razlike. Ako se energija usmeri na EL i Reala kao novog mrskog protivnika moze doći do kontra efekta.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Laki21 said:

 

Nedović je uvek patio od očajnog decision makinga i to mu je najveća mana u igri, a naročito se ogleda u tome što sebe neprestano dovodi u situaciju da mora da šutira za tri iz neizgrađenih pozicija iz kojih ima procenat uspešnosti oko 5%, ovo što pogađa je uglavnom iz spot up šuta.

 

No, mnogo me više nervira njegova igra u odbrani, naročito kada ne preuzme višeg igrača i onda krene da širi ruke i gleda naokolo nakon što je neko ostao sam kao duh na šutu. To jednostavno ne može tako. Večeras Valensija to nije kaznila svaki put, Barsa jeste.

Kroz karijeru da, ima problem sa decision makingom, posebno sa onim njegovom zaustavljanjem driblinga bez ikakvog razloga. Meni ove sezone to ne izgleda bas tako, deluje mi da se po tom pitanju dosta popravio. Igra pametnije i racionalnije nego ikad u karijeri.

Sto se odbrane tice i tu sam se u par navrata iznenadio, znao je da se pokaze dosta korektno za njegove standarde. Ali ovo veceras mi je bas bilo lose, bez mozga i bez koncentracije bas onako kako samo on ume. Rekao bih njegova najnezrelija partija od kako se vratio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ni kada smo imali onih par pomračenja uma i basketispredzgrade dodavanja i akcija, niti kada su stizali -9 nisam gubio nadu u nasu pobedu...  Dusko Ivanovic,  pravi covek na pravom mestu, nadam se da je ovo početak jedne duge, lepe priče... 

 

Next please...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ni kada smo imali onih par pomračenja uma i basketispredzgrade dodavanja i akcija, niti kada su stizali -9 nisam gubio nadu u nasu pobedu...  Dusko Ivanovic,  pravi covek na pravom mestu, nadam se da je ovo početak jedne duge, lepe priče... 
 
Next please...
 
 
 
 
Neverovatan osećaj...tek u samoj penal završnici sam ustao iz fotelje...kao snuker da sam gledao.
Dal to valja tako?
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, keli165 said:

Kroz karijeru da, ima problem sa decision makingom, posebno sa onim njegovom zaustavljanjem driblinga bez ikakvog razloga. Meni ove sezone to ne izgleda bas tako, deluje mi da se po tom pitanju dosta popravio. Igra pametnije i racionalnije nego ikad u karijeri.

Sto se odbrane tice i tu sam se u par navrata iznenadio, znao je da se pokaze dosta korektno za njegove standarde. Ali ovo veceras mi je bas bilo lose, bez mozga i bez koncentracije bas onako kako samo on ume. Rekao bih njegova najnezrelija partija od kako se vratio.

Uglavnom je sad sve na njemu pogotovo u zadnjim minutama i potrebna je pomoć ostalih igrača kako bi se protivničke odbrane malo raširile. Nema Vildoze i sad svi znaju da idemo na Nedovića. Ima on svojih mana ali ove sezone je to uglavnom podnošljivo. Kad se kompletira ekipa biće to manje primetno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, keli165 said:

Kroz karijeru da, ima problem sa decision makingom, posebno sa onim njegovom zaustavljanjem driblinga bez ikakvog razloga. Meni ove sezone to ne izgleda bas tako, deluje mi da se po tom pitanju dosta popravio. Igra pametnije i racionalnije nego ikad u karijeri.

Sto se odbrane tice i tu sam se u par navrata iznenadio, znao je da se pokaze dosta korektno za njegove standarde. Ali ovo veceras mi je bas bilo lose, bez mozga i bez koncentracije bas onako kako samo on ume. Rekao bih njegova najnezrelija partija od kako se vratio.

 

Mislim da je i do akumuliranog umora.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Није Евролига крива, Факу. Крива је Црвена звезда и ваши представници, који су вас натерали да због дугова и неплаћања одете у тим који је месецима санкционисан а да не можете да региструјете играче.

 

Nije zvanicna stranica Reala, ali nema veze. Vidimo se u utorak, sabani. Taman toliko da zazalite.

Edited by drakon1
  • Like 9
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da Ivanovic izuzetno dobro poznaje Valensiju, a jos bolje od njega pomocnik Marco, i da je to dovelo do sjajne pripreme utakmice.

 

Nedovicu ne mogu mnogo da zamerim napad, jer je jasno da ova trenutna ekipa bez njega ne bi dosla ni blizu pozicije da pobedi bilo koga u EL - samim tim su odbrane fokusirane na njega. Trebalo je da napadne Webba 1 na 1 prodorom vise, ali ok sta je tu je + je ubacio veliki broj jako bitnih bacanja i proslu i ovu tekmu (minus ovo jedno).

Ono sto meni malo bode oci je njegova odbrana, gde zaista zalici na cunj ponekad. Kad bilo ko krene da igra ledjima protiv njega deluje mi da uzme mobilni iz dzepa da pozove sve raspolozive snage PTJ da dodju ma ispomoc, bez da proba da sam uradi ista. 
 

Dobric jbt ne moze da shvati da se ne juri lopta u odbrani cak ni 12 sekundi pre kraja. U napadu ok bio.
 

To je od losijih detalja.


Od boljih, predvideo sam 19p Filipa AD Petruseva, on je lagano otisao u moj plus. Decko ume i moze sve u napadu, u odbrani je pokupio dosta lopti i ne moze se nesto vise traziti zaista (doci ce i ta trojka). 
 

Dalibor se pojavio, sto mi je mnogo drago, i pokazao da moze da ima ulogu (manju za pocetak sa tendencijom rasta). Sjajan fizicki, treba da ide na kucanje svaki put. Ima ga i na ofanzivnom i na defanzivnom skoku.

Naravno, jos uvek je sirov, sto takticki sto tehnicki, ali on i ne treba da sutira nesto posebno - dovoljno je da bacanja sredi i dovede na 73 posto i dobar je. Ima vremena za njega, videli smo sa Filipom sta moze da se desi za par meseci uz pravi pristup i malo poklapanje kockica.

 

Holand koristan i pristojan. Rekao sam pre nego sto je usao u PP - hajde decko 2 trojke, 2 dobre odbrane i klupa (‘malo grublje zvuci, ali prosto je tako). Tako i treba sa njim u jakim utakmicama, ne previse minuta. Iskoristiti ga dok je na terenu. Dusko ocigledno to zna najbolje.

 

Lazarevic jako bitna trojka, odbrana dobra. Lazic ok, na svom nivou.

 

Markovic kriminal uglavnom. Dobra blokada na Riveru, par dobrih dodavanja kroz 3 igraca do Ilica i Petruseva.

 

Mitrovic veceras preskocio tekmu ali ok, imace on veceri kad je 28 min potreban.

 

Kuzmic nakon 4:1 protiv Raduljice vcrs smanjio rezultat u tablicu na 276:259 u pobedama od pocetka sezone. 
 

Da mi je neko nabrojao po imenima ovaj sastav koji ce dobiti gostujucu tekmu u EL pre 6 meseci, ne bih ga shvatio ozbiljno. Ovo pokazuje i kakav posao Dusko radi.

 

#freefacu Gilkmane lopove

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...