Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

14 minutes ago, Pero_Cameron said:

Ako je istina ovo što Šarac kaže da neće do Monaka igrati, onda smo prosuli šanse za top8 onog trena kad se Vildoza povredio. U Valensiji i protiv Reala teško da možemo dobiti sa toplo hladnim Nedovićem i rukometašima.

Ja ne kazem da ce tada biti, cuo sam i pesimisticnije rokove, ali El je saopstenjem koji mnogi nisu ni procitali do kraja jer su prihvatili kao gotovu stvar da je Faku registrovan i da smo danas isplatili 7 plata pojedinim igracima kao cista istina, da ce se najkasnije tokom sledece nedellje biti doneta odluka. Najkasnije i najjranije su dve stvari, sto ne znaci da nece moci i ranije.

 

Faku ce otici iz Zvede u Junu ako nadje klub koji mu ponudi vise para od onoga sto ce imati kod nas.To je vise nego jasno. I ne samo on.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ovo je Devil napravio novi nalog.

Zato sto imaju eksperimentalna pravila. Treneri imaju po 2 celendza.

Što se tiče našeg slučaja, smatram da je apsolutno nebitno koliko treneri imaju čelendža... Ako je svima cilj da sve bude fer, pošteno i po pravilima u slučaju grubih kršenja istih mora da postoji mehanizam po kome bi, zarad te poštenosti, sudije bile "naterane" da pogledaju snimak, nevezano sa tim da li je nekom treneru ostao čelendž ili ne.... 

Link to comment
Share on other sites

Hajde malo povratka u realnost - koji klub u EL, pa i u EC napravi jedan roster kojem bi ulazak u TOP 8 zaista bio uspeh da bi se u decembru mesecu neko iz tog kluba setio da su zaboravili par miliona evra u nekoj fioci i odjednom se licitira sa imenima evroligaskih zvezda, a dovodi se najskuplje pojacanje u istoriji?

 

U situaciji si da vec placas tri plejmejkera od kojih nijedan nije jeftin (bukvalno veci budzet za plejmejkere u odnosu na proslu sezonu), ali ne, tebi se povredio rezervni plej pa rupu krpis najvecim ugovorom u istoriji? Da li je to normalno? Pa ocigledno da nije jer bi inace neka druga EL ekipa odreagovala i uzela Facunda do sada.

 

Sve ostale evroligaske ekipe imaju dodatnog novca, ali se taj novac trosi u slucaju teske povrede nekog od nosioca igre. Samo u drzavi kao sto je Srbija klub povecava svoj budzet za toliku cifru jer je neko doneo vrecu zlatnika ko zna odakle.

 

Eno, cak je i Efes otpustio ovog Taylora, vratio se Larkin i sada su na cetvorici igraca na pozicijama 1 i 2, dakle nece da placaju igraca za kojeg nema mesta u sastavu. A sta radi Covic? Ima se moze se, ima novca i za Ivanovica i za Markovica i za dvojicu Argentinaca i za Nedovica, samo za KKCZ vazi izgleda kalendar prepun teskih meceva. Kuzmic i Raduljica sede na tribinama za ozbiljan kes, opet, ima se, moze se. Evo pogledajte malo donju polovinu EL i videcete da tako niko ne posluje. Samo, odgovaralo je sve kad je izgledalo da ima novca za skoro 20 skupih igraca, tad je sve OK, neka ih na tribinama.

 

Dobra stvar za Covica je sto moze stvarno da zaradi od prodaje Campazza u neki EL klub koji moze da ga registruje, pa onda od tih para neka se igra nastavka prelaznog roka i lozenja kako stizu EL zveri.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, dzakala said:

Najjaca fora bi bila da je onaj koji je dao gazda Cokiju lovu za Kampaca,zavrnuo slavine za isplatu dugovanja, zavalio se u udobnu fotelju,gricka semenke i ceka da krene stampedo na nesposobnost Cokija i onda krene preuzmanje kluba

 

Mastam malo...😂

 

 

sasvim realan scenario, nije da preuzimanje nije bilo pokušano ili barem planirano ne tako davno....

Link to comment
Share on other sites

moje jedino objašnjenje je da nam je neko namestio ovo jer smo u tom trenutku, sredinom decembra, izgledali kao ozbiljan kandidat za EL8. kome to ne odgovara da jedan, da citiram, "kamenjarski" i svakako sirotinjski tim ode u play off, nemam pojma. ovo što je pomenuo šarac, španci plus bodiroga, deluje vrlo logično ali sam siguran da nisu samo oni, mada svakako ta 2 kluba imaju najveći uticaj na EL.
 
s tim da mislim da bodiroga nije baš sasvim svestan sa kime se sve igra, pod uslovom da je umešan. ako je kriminalna rabota, a zloupotreba moći svakako jeste to, neko bi trebalo da mu kaže par sitnica o tome.
Šarac dok objavi da se sprdao za Bodirogu bacača klipova...eto nas očas kod Duboke države i Ravne Zemlje.
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

[mention=25]Wingwalker[/mention]
 
pa nek Sarac objavi, i kada objavi to me neće ubediti da debeli nije umešan. da je hteo da pokaže bilo kakav gest dobre volje prema klubu, davno pre svega ovoga, mogao je. već je išao na EL utakmice u beogradu, zar ne?

I to stoji...ali uvidom u aktuelno stanje na tabeli, ovi britkijeg uma primetiće da smo trenutno najveća opasnost za šumare...a Šarunas šumar...a šumar vodi Barsu, a sedište EL komisije je u...?




513f1996eddb777442ce4e93d7f00b2f.gif



Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Šarac said:

Ja ne kazem da ce tada biti, cuo sam i pesimisticnije rokove, ali El je saopstenjem koji mnogi nisu ni procitali do kraja jer su prihvatili kao gotovu stvar da je Faku registrovan i da smo danas isplatili 7 plata pojedinim igracima kao cista istina, da ce se najkasnije tokom sledece nedellje biti doneta odluka. Najkasnije i najjranije su dve stvari, sto ne znaci da nece moci i ranije.

 

Za ovo imas pravo, bar kako sam ja razumeo. Ako je stvarno ono tacno, veroravatno jeste, receno je da nova odluka nije doneta, odnosno da je na snazi i dalje zabrana. Ja nisam razumeo da je receno niti da su izmirene, niti da nisu izmirene obaveze, vec da ce se o tome raspravljati najkasnije pocetkom sledece nedelje.

Edited by djurava
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, anubisgrau said:

moje jedino objašnjenje je da nam je neko namestio ovo jer smo u tom trenutku, sredinom decembra, izgledali kao ozbiljan kandidat za EL8. kome to ne odgovara da jedan, da citiram, "kamenjarski" i svakako sirotinjski tim ode u play off, nemam pojma. ovo što je pomenuo šarac, španci plus bodiroga, deluje vrlo logično ali sam siguran da nisu samo oni, mada svakako ta 2 kluba imaju najveći uticaj na EL.

 

s tim da mislim da bodiroga nije baš sasvim svestan sa kime se sve igra, pod uslovom da je umešan. ako je kriminalna rabota, a zloupotreba moći svakako jeste to, neko bi trebalo da mu kaže par sitnica o tome.

 

Klasican naprednjanizam na delu, u jednom pasusu smo jadni, nikakvi i zrtve protiv kojih su se svi urotili, a u drugom mnogo mocni sa kojima se nije igrati.

 

Sirotinjski tim koji dovodi milionsko pojacanje, pa cela konstrukcija je bukvalno definicija pojma oksimoron kao kad neko napise "ledena vrucina" ili nesto slicno.

 

Jeste, svi su protiv kluba, nikada nije do nas, samo do spoljnih faktora koji nam ne zele dobro.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, anubisgrau said:

moje jedino objašnjenje je da nam je neko namestio ovo jer smo u tom trenutku, sredinom decembra, izgledali kao ozbiljan kandidat za EL8. kome to ne odgovara da jedan, da citiram, "kamenjarski" i svakako sirotinjski tim ode u play off, nemam pojma. ovo što je pomenuo šarac, španci plus bodiroga, deluje vrlo logično ali sam siguran da nisu samo oni, mada svakako ta 2 kluba imaju najveći uticaj na EL.

 

s tim da mislim da bodiroga nije baš sasvim svestan sa kime se sve igra, pod uslovom da je umešan. ako je kriminalna rabota, a zloupotreba moći svakako jeste to, neko bi trebalo da mu kaže par sitnica o tome.

seinfeld-thats-enough-internet-for-today

  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, goldberg said:

 

Klasican naprednjanizam na delu, u jednom pasusu smo jadni, nikakvi i zrtve protiv kojih su se svi urotili, a u drugom mnogo mocni sa kojima se nije igrati.

 

Sirotinjski tim koji dovodi milionsko pojacanje, pa cela konstrukcija je bukvalno definicija pojma oksimoron kao kad neko napise "ledena vrucina" ili nesto slicno.

 

Jeste, svi su protiv kluba, nikada nije do nas, samo do spoljnih faktora koji nam ne zele dobro.

 

 

 

po tvojim prethodnim upisima na forumu, pogotovo po nedavnom fajtu za koji si bio banovan, ne bi se cimao da ti otpisujem ali posto pominjes meni nepoznate reci iz srpskog jezika kao sto je "naprednjanizam", odgovoricu ti.

 

svako ovde dobro zna kako je isla sekvenca vadjenja zvezde iz bunara u koji smo upali na pocetku sezone cime se klub nakon mesec dana od prospekta za poslednje mesto u ligi pretvorio u kandidata za play off.

 

nismo mi nimalo mocni, kako mocni resavaju pokusaje opstrukcije EL mafije vidi pod olimpijakos pre par godina sa pretnjom tuzbe. da imamo m od mocnih u sebi, kampaco bi igrao od 15.12.

 

ovde se zanemariju coviceve poluge ka kriminalcima koji mogu da ugroze bodirogine odredjene interese i biznise u beogradu. naravno da se kao svako normalan nadam da se to nece desiti ali mi pred ocima stoje likovi koji su pozdravljali igrace buducnosti kada su izlazili na teren u onom famoznom plej ofu. ta ekipa sutra moze da zapali restoran ili da digne u vazduh automobil, cisto sumnjam da nesto slicno bas nikada nisu uradili.

 

a po ovim danasnjim upisima medija povezanih sa kk partizan koji su vise puta citirani ovde, bice dobro da se sve ovo mirno zavrsi. stvari se otimaju kontroli u svakom smislu.

 

o tome koliko je bodiroga pametan dovoljno govori ovakva slika. diplomatski obrazovana osoba bi se klonila ovakvih slika pa i mogucnosti da se one dese jer otvaraju milion tumacenja.

 

FlfuNGsXoAIFFb_?format=jpg&name=small

 

 

 

 

Edited by anubisgrau
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Sve više "insajdera" se javlja sa teorijom da nas koči Vlada Yo.

 

Slika i prilika sposobnosti jednog 50 godisnjeg radnika u košarci...postaviš trenera amatera daš mu višemilionsku ekipu da se bori za regionalnu,domaću titulu i kup protiv najboljeg Evropskog trenera svih vremena sa ekipom koja je i bez pojačanja (Nanelija,Papapetrua Brodzija itd...) kvalitetom bila ispred nas miljama.(ovo je već samo po sebi komicno a tek sad sledi najbolji deo).

 

Kao šlag na tortu nam taj diletant zajebe najveće i najskuplje pojačanje u istoriji kluba zbog kog su uzgred i sve oči uprte u nas sa pitanjem odakle nam lova u sred sezone kad smo u "predsezonskom" periodu kukali da nemamo za slavski kolač.

 

*Tako da sad cela Evropa diskutuje o tome koliki smo mi ustvari seljaci*

 

Stvarno si nadmašio samog sebe o ti vredni i pošteni pedesetogodisnji radniče.

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nekoime123 said:

Sve više "insajdera" se javlja sa teorijom da nas koči Vlada Yo.

 

Slika i prilika sposobnosti jednog 50 godisnjeg radnika u košarci...postaviš trenera amatera daš mu višemilionsku ekipu da se bori za regionalnu,domaću titulu i kup protiv najboljeg Evropskog trenera svih vremena sa ekipom koja je i bez pojačanja (Nanelija,Papapetrua Brodzija itd...) kvalitetom bila ispred nas miljama.(ovo je već samo po sebi komicno a tek sad sledi najbolji deo).

 

Kao šlag na tortu nam taj diletant zajebe najveće i najskuplje pojačanje u istoriji kluba zbog kog su uzgred i sve oči uprte u nas sa pitanjem odakle nam lova u sred sezone kad smo u "predsezonskom" periodu kukali da nemamo za slavski kolač.

 

*Tako da sad cela Evropa diskutuje o tome koliki smo mi ustvari seljaci*

 

Stvarno si nadmašio samog sebe o ti vredni i pošteni pedesetogodisnji radniče.

 

 

 Mislim sve je meni jasno bilo sto se isplate plata tiče još iz doba kad je Radonjic pred kraj sezone primio svoju "polovinu 3 plate" od njih 12 na samom kraju sezone...

 

Ali ako ništa zemljaci platili smo porez a oni drugi nisu!

Link to comment
Share on other sites

Sarac ovde uleti povremeno kao dezurni advokat, da odbrani ako se slucajno napise neka losa stvar o igracu/teneru..

Pa onda uleti povremeno kao insajder da zapali masu. 

I sve bi to bilo lepo, da se ne duris i places posle kad su te ljudi (ne kazem sa razlogom) prozivali za razne insajderske informacije koje su na kraju bile totalna glupost. 

Ne vidim potrebu da glumis advokata. Da li smo ekipa koja nema coveka koji je u stanju da pogodi otvorenu trojku, da jesmo, da li nasi sutevi cesto izgledaju kao da totalni amater random sutira, da izgledaju, i u ovom trenutku smo kamenjari. Ne znam sto imas problem da se to kaze. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, anubisgrau said:

po tvojim prethodnim upisima na forumu, pogotovo po nedavnom fajtu za koji si bio banovan, ne bi se cimao da ti otpisujem ali posto pominjes meni nepoznate reci iz srpskog jezika kao sto je "naprednjanizam", odgovoricu ti.

 

Kad vec gledamo ko je sta pisao ranije, nisi li ti u zanosu pobede pre nesto manje od mesec dana pisao ovo:

 

Quote

komsije glavu gore, vama se desava ono kako smo mi poceli sezonu

tek igrace imate, klub imate, to ce se sve ispraviti

da ne kazem da je panteru mogla da udje i da se vi veselite a mi da tugujemo

nekome udje nekome ne

mi smo ranijih godina imali obicaj da kazemo vidimo se u junu

a ja mislim da jun nece biti los ni za vas

treba nekako da zavrsimo 2 A licence pa da igramo opustenije

svaka cast za organizaciju, navijace bez sranje itd itd.

 

Sve u SNS maniru kao i ostatak posta, malo bi zavrsavao dve A licence, malo opisujes neki klub kao olicenje nepostenja koji ide dotle da sprecava konkurenta da registruje igraca koji je placen ko zna koliko:

 

47 minutes ago, anubisgrau said:

svako ovde dobro zna kako je isla sekvenca vadjenja zvezde iz bunara u koji smo upali na pocetku sezone cime se klub nakon mesec dana od prospekta za poslednje mesto u ligi pretvorio u kandidata za play off.

 

nismo mi nimalo mocni, kako mocni resavaju pokusaje opstrukcije EL mafije vidi pod olimpijakos pre par godina sa pretnjom tuzbe. da imamo m od mocnih u sebi, kampaco bi igrao od 15.12.

 

ovde se zanemariju coviceve poluge ka kriminalcima koji mogu da ugroze bodirogine odredjene interese i biznise u beogradu. naravno da se kao svako normalan nadam da se to nece desiti ali mi pred ocima stoje likovi koji su pozdravljali igrace buducnosti kada su izlazili na teren u onom famoznom plej ofu. ta ekipa sutra moze da zapali restoran ili da digne u vazduh automobil, cisto sumnjam da nesto slicno bas nikada nisu uradili.

 

a po ovim danasnjim upisima medija povezanih sa kk partizan koji su vise puta citirani ovde, bice dobro da se sve ovo mirno zavrsi. stvari se otimaju kontroli u svakom smislu.

 

o tome koliko je bodiroga pametan dovoljno govori ovakva slika. diplomatski obrazovana osoba bi se klonila ovakvih slika pa i mogucnosti da se one dese jer otvaraju milion tumacenja.

 

FlfuNGsXoAIFFb_?format=jpg&name=small

 

Dakle, u isto vreme nemocni Covic nema para da bude konkurentan u EL i poznaje neke kriminalce koji lagano mogu da prete nekom i ubistvom ako taj neko radi protiv interesa kluba. Ja ne znam da li si ti svestan sta pises jer pises kontradiktorne izjave u istom postu.

 

To je isto kao kad Vucic izadje i kaze "mnogo smo mocni, necete nas pobediti" i za pola sata "svi su se udruzili protiv nas, male su nam sanse". Mislim, da li je moguce da toliko ne umemo da razmisljamo nego padamo na spinove kreatura kao sto su predsednik drzave ili predsednik kluba? I opet, kad ti napises da se nadas da ce doci dve A licence, to je isto kao sto Vucic kaze da je jaka DS potrebna zemlji, naravno ona DS koja ce da bude patrljak naprednjacima.

 

Da li je moguce da se u ovoj smatra da je sasvim normalno kad se rezultati izbora obezbede i pre samih izbora ili kad u sportu ne pobedjuje onaj ko je vestiji sa loptom u rukama nego ko ima vecu moc i uticaj?

Edited by goldberg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jbt, bas previse stranica ispisanih posle ove utakmice... Utakmica - totalno nebitna, 2. januar, dobijena bez (veceg) stresa, najveca minutaza Bentil 23min, najgori +/- Kampaco -1. 

Ilic i Pefi su uradili korektan posao. 

Idemo dalje, Valensija, Real i Monako. Tu se lomi sezona.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, anubisgrau said:

diplomatski obrazovana osoba bi se klonila ovakvih slika pa i mogucnosti da se one dese jer otvaraju milion tumacenja.

 

FlfuNGsXoAIFFb_?format=jpg&name=small

 

 

 

 

 

Ako ništa, iz ovih prethodnih par strana smo naučili jedan novi termin - diplomatska obrazovanost. Nisam znao da je Bodiroga išao na političke nauke, pa još na diplomatiju, alal mu vera kad je i to postigao uz sjajnu košarkašku karijeru. Šteta što je pokvarenjak pa nas jebe iz pozicije moći, a mi sve platili u dinar, Čovketu bilo neprijatno kako smo se brzo sporazumeli sa poveriocima.

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, anubisgrau said:

 

o tome koliko je bodiroga pametan dovoljno govori ovakva slika. diplomatski obrazovana osoba bi se klonila ovakvih slika pa i mogucnosti da se one dese jer otvaraju milion tumacenja.

 

FlfuNGsXoAIFFb_?format=jpg&name=small

 

 

 

 

 

Milion tumačenja

 

Predsednik Evrolige došao u ložu da gleda učesnika Evrolige...vau.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Wingwalker said:

Čoki ga najzad zasro "big time".

Čeka se reakcija sponzora na ovu degradaciju rejtinga KKCZ i generalno srpske klubske košarke.

Ako može za Čokija neki otkup staža...isplatite drtinu u fulu.

 

zvezdasu autosovinisto

😱

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...