Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Slično kao protiv Efesa pred prethodnu NG. Izgubili dobijen meč. Prosle godine smo na 30.12. izgubili posle produžetaka u Pioniru od Zenita. Tad nas je Beron zasuo.

 

 

Sada je bitno ne pasti previše.

Edited by medobrundo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, medobrundo said:

 

Duško je danas ima doktorsku disertaciju, kakav crni njegov poraz. Rastavio je Barselonu na sastavne činioce, ali nije baš mogao da utiče da se Abrines pretvori u Rej Alena. 

 

Dakle, smatraš da je pametno što Holand uprkos najboljoj partiji od kada je došao nije ima ni sekund u drugom poluvremenu i da je Lazarević sa jednom nogom (sigurno neće igrati sledeću) bio korisniji na terenu u NAPADU u momentu kada smo trebali da kupimo koš, gde je petorka tog trenutka izgledala Nedović-Mitrović-Pefi-Dobrić-Lazić?

 

Čak i kada je do kraja ostalo manje od minut.

 

U ovakvim utakmicama odlučuju jebene sitnice.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta što nema mogućnosti da sudije pogledaju sumnjive situacije kad se lomi utakmica…

 

🙄🤬


Poraz ko poraz, veća šteta što momci nisu nagrađeni za neverovatnu utakmicu kada na minus 14 trojki “dobijaš” jednu Barselonu…

 

Igramo preozbiljan basket

 

Momci glavu gore, Nebo je granica za vas!!!

68EEE690-315A-4DD0-9BDB-4C0AB02574DC.jpeg

Edited by Naša posla 2.1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, attolini said:

 

Ne znam da li mi je bolje ili jos gore zbog auta...umesto herojske pobede , poraz iz auta..

 

jebeno ono osecaj jel mora sutra?

a sutra nova godina :classic_biggrin:

 

recite mi da smo pravili faul molim vas... nije mi dobro i dalje.

ono bukvalno smo prosuli 9. pobedu nad prvim favoritom el i to bez 2 od 3 najbolja igraca... zakoracili bi u top 8. bacanje za +4 na 11 sec do kraja. +3 na 7 gde ne pravimo prekrsaj i primamo iz auta.

 

dakle sta imamo. 

ne moze kampaco.

ne moze luca.

moze trojka iz auta.

 

mrzecu ovu tekmu do kraja zivota. bukvalno. 

i ako lazic nije pravio faul zasto filip nije?????

dakle...  katastrofa. 

tesi me sto smo jaki kao crna zemlja.

moramo se dogegati do 8.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, djurava said:

Ja stvarno ne mogu nikome nista da zamerim od nasih, bilo je milion gluposti al da yzmerim i nesto pljujem stvarno ne mogu

Apsolutno.Da krivimo Markovica zbog bacanja i Lazica zbog nepravljenja faula je nepotrebno u ovom momentu.Momci su odigrali skoro perfektnu utakmicu.U ovom timu ima jos mnogo rezerve i ne sumnjam u njihov uspeh ove sezone.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Dakle, smatraš da je pametno što Holand uprkos najboljoj partiji od kada je došao nije ima ni sekund u drugom poluvremenu i da je Lazarević sa jednom nogom (sigurno neće igrati sledeću) bio korisniji na terenu u NAPADU u momentu kada smo trebali da kupimo koš, gde je petorka tog trenutka izgledala Nedović-Mitrović-Pefi-Dobrić-Lazić?

 

Do kraja manje od minut.

 

U ovakvim utakmicama odlučuju jebene sitnice.

 

Sreća u mnogome odlučuje. Nije moguće dobiti sve neizvesne završnice. Ti sad navodiš da bi nešto promenio Holand umesto Lazarevića. Slično priči iz prošle godine, daj Ivanovića umesto Voltersa u finišu.

 

Mi smo ih imali gde je i trebalo. Na 10 sekundi ili koliko već do kraja imamo +2 i bacanja. Na sekund pre kraja njihov igrač šutira za tri sa 9 ili koliko već metara preko ruke.

 

U 9 od 10 takvih situacija, sa istim odlukama, utakmica se dobija. Ali, jednom ćeš i izgubiti. To je to. 

 

  • Like 15
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, suptil said:

Ne znam zbog cega Holand nije igrao malo vise. Ocigledno da je Bentil vec postao 10 tj. 11 igrac ekipe. Strmopizdio se u rekordnom roku.

I on se povredio uz Vildozu i Lazarevića. Nosio je bandažer na kolenu. 

7 minutes ago, Laki21 said:

 

Dakle, smatraš da je pametno što Holand uprkos najboljoj partiji od kada je došao nije ima ni sekund u drugom poluvremenu i da je Lazarević sa jednom nogom (sigurno neće igrati sledeću) bio korisniji na terenu u NAPADU u momentu kada smo trebali da kupimo koš, gde je petorka tog trenutka izgledala Nedović-Mitrović-Pefi-Dobrić-Lazić?

 

Čak i kada je do kraja ostalo manje od minut.

 

U ovakvim utakmicama odlučuju jebene sitnice.

 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Everlook said:

 

 

Na konferenciji je Dusko objasnio da je rekao igracima da naprave faul tek kad oni predju centar i da je Petrusev trebalo da ga pravi, ali mu ne zamera jer se to desava.

 

Ne mora bas svako izdrkavanje na Lazica i Dobrica.

Dobric nas je bukvalno direktno kostao preko 10 poena. Nisam cuo za ovo oko prelazenja preko centra i tek onda pravljenja faula. Ali i ako jeste i tu je Lazic jos imao mogucnost da pravi faul.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, SunZero said:

kapa dole za borbu, neverovatno je kako smo se nosili sa ovakvim sutom Barse bez Vildoze

 

da ne zaboravim, palac dole za Bentila, ona njegova minijatura na kraju 4/4 kada ne moze da uhvati loptu koja mu pada u ruke a potom lomi tablu u situaciji gde je sam u hali je vise nego sramotna

 

Za Bentila smo znali šta da očekujemo kada je dolazio. Nema šta sada posebno da se razočaravamo. Zato i dovode (valjda) Polonaru.

Link to comment
Share on other sites

Sto kaze Dusko, srecne vam rane junaci.

 

Nema ovde nicega sem ponosa i cestitki za ekipu i strucni stab.

 

Po mom misljenju, najvise nas je kostala uzasna selekcija faulova u cetvrtoj cetvrtini, mnogo pre Mirotica. Primili smo 3 ili 4 trojke sa 0 faulova. Uz to smo usli u prazan hod u napadu, 4-5 minuta nam je jedini kos bio Lukina trojka o tablu.

 

Petrusev :Hail: sunce ti jebem kakva utakmica. Niko mu nista nije mogao. 

 

Nedovic odlican u napadu, u odbrani se gubio par puta. Luka Mitrovic isto lepa all round partija, svuda ga je bilo. 

 

Slozio bih se sa Lakijem da je cudno da se nije probalo sa Holandom umesto Dobrica. Jebiga.

 

Bentil je bas u kanalcini u napadu, ali je grizao u odbrani, vratice se on.

 

O Barseloni - moram priznati da su meni jako simpaticna ekipa, malo nervira Laprovitola zbog brkova.  Naravno, sve simpatije anulira ogavni Sarunas. 

 

Meni licno je ovo najbolja utakmica koju sam gledao uzivo. Samo se nadam da se Vildoza nije ozbiljnije povredio, Lazarevic je bar 10 dana aut.

 

Neka 2 slepca pored mene su apsolutno sve vreme jebali sve zivo i mrtvo svim Barseloninim igracima + sudijama. Sve su zvali po imenu, jedino se Higins odazvao, oni krenuli sa gomilom srednjih prstiju, fak ju, ... ti mamu u usta itd, on se covek upisao od smeha 😁. Napad posle metnuo trojku i odmah u odbranu, nema kreveljenja i bekeljenja. 

 

O retardima koji su ubacivali papirice u teren dok smo u momentumu ne bih, tu samo Lisicji Potok pomaze.

 

Bilo dosta ekipe iz fk-a, Borjan, Erakovic, Mrdja, Stefan Mitrovic (uzivo izgleda kao da ima 12 godina, i to da ga casti covek), Silja Pesic, Veljko Nikolic 🤮 (kakva sabancina, strasno). Kad smo kod sabana, bio i Zule Stojkovic. Bio i Petar Nenadic rukometas, i jos par faca koje trenutno ne mogu da povezem sa nekim imenima, sto kaze Nesa Slina.

 

Protiv Splita ce valjda biti prilike za odmor glavnih igraca, nadamo se Vildozi i Kampacu za Valensiju.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Uglavnom se pravi faul u onakvim situacijama na kraju. Pretpostavljam da nekada trener naglasi igračima i da ne mora faul po svaku cenu ako vide da je protivnik u problemu. Ima i do same procene igrača, nije bila ni laka pozicija za Mirotića, pogodio je i jbg, šta da se radi. Evroliga je jebena ove sezone. Niti pobeda ne bi značila da smo značajno bliži TOP8, niti je ovaj poraz smak sveta. Pripremite živce za nastavak sezone jer biće jebeno do kraja.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li sme da se kaže da je ovaj meč bio dobijen, jer ipak je ovo košarka, sve se promeni za desetak sekundi.

Lomilo se do samog kraja, mi nismo imali snage i koncentracije da privedemo kraju, a kada se to desi onda obično kvalitetniji i iskusniji tim dobija meč.

Mene više od poraza brine povreda Vildoze, jer zbog nje nam prete veliki problemi u nizu teških utakmica koje nas čekaju u januaru.

Mislim da je od ekipe izvučen maksimum, sa -15 smo došli na +12, imali serije od 17:0 i 11:0... To pokazuje da smo ozbiljna ekipa, sa ozbiljnim trenerom.

Gaženje linije Mirotića, ulazak igrača Barse u reket pre vremena kod bacanja Pefija, ispadanje lopti iz ruku, teške trojke protivnika... može to biti sreća, ali ja bih sreću potražio na drugom mestu - kod situacije sa povredama, jer izglada da nas samo one mogu sprečiti od pomeranja granice u EL kada su rezultati u pitanju.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

 

Dakle, smatraš da je pametno što Holand uprkos najboljoj partiji od kada je došao nije ima ni sekund u drugom poluvremenu i da je Lazarević sa jednom nogom (sigurno neće igrati sledeću) bio korisniji na terenu u NAPADU u momentu kada smo trebali da kupimo koš, gde je petorka tog trenutka izgledala Nedović-Mitrović-Pefi-Dobrić-Lazić?

 

Čak i kada je do kraja ostalo manje od minut.

 

U ovakvim utakmicama odlučuju jebene sitnice.

Jbg Laki ako ti je glavni utisak veceri neigranje Holanda koji je bezveznjak a uz to je neko napisao da mu je i bandazirano koleno. Kad igra Holand, onda se psuje onaj ko ga je doveo. Jednostavno nam je backcourt upitnog kvaliteta bez Luce i Kampaca, a Nedovic nije mogao da igra 40 min. 

Rece Ivanovic na kraju uz osmeh, recite vi meni gde sam sve pogresio a ja cu sve da se slozim sa vama. Nije cak ni Petrusevu zamerio vec je rekao da se to desava, nije se skrivao iza gresaka igraca kao neki drugi treneri.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...