Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Zeznuo nas Vlada Jo, sram ga bilo, oce svoje pare.  

 

Verovatno je Vlada Jo zvao Vucica da naredi Covicu da ga postavi za treenra ili da zavrne slaviny pa da Covic mora Vladu Joaa da postavi. 

 

A pre toga  mu sklopi roster lepo sa sve Adamsom kog takodje sram bilo, jer je doveo sam sebe i jos trazi svoje ugovorom garantove pare. 

 

Cccc. 

 

Svi su nama neprijatelji i namerno hoce svoje pare, samo da nama napakoste. 

 

Izdrzi Nebojsa

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

Zato sto ti tako napises da mi moramo da pogadjamo a ti znas ko je a mi kao treba da znamo a mozemo samo da nagadjamo... 

 

Tako da, druze, batali nas takve enigmatike. Ili kazi u fulu ili zajebi deljenje informacija u stilu KKCZInsajdera. Ili barem nemoj da se ljutis kada ti neko tako prokomentarise upis. Mislim da je to fer, ne? 

ok, necu vise, 

vi sami donosite svoj sud, sto bih ja gubio vreme ovde po ko zna koji put, ima ljudi ovde koji me prate na twiteru, neka se oglase oni da li sam ih ikad slagao za bilo sta od kako se spominjala mogucnost dolaska Kampaza, ali ne javno nego u inbox. 

Zasto ti isti ljudi mene ne vredjaju na twiteru u privatnim prepiskama, ili  zasto ja imam potrebu da njima nesto  bilo sta napisem bez da znam ko su i sta su, i niko od njih me nije nazvao, lazovom, botom, sendvicarom, familijom i vredjao me za godine i licnu kartu.Zamole ljubazno , cak sam jednom od njih sam se potrudio da mu nabavim kartu za petak jer decko putuje cak iz Banja Luke na nevidjeno imao ili nema kartu. Samo jednu sam uspeo da izvucem od svih zahteva koje sam imao za svoje prijatelje, A njega cak i ne znam, tek u petak cemo se eto upoznati, a znamo se preko Tw. 

 

Ja kao sto si mogao iz mog upisa da vidis ne branim klub, napisem ono sto znam, a vi ako hocete prihvatite to kao moju informaciju i misljenje, ali to ne prolazi ovde, ovde je najlakse izluciti pola kile slajmare jer Kampazo mozda nece zaigrati, sto necemo biti u AReni u petak, Odlicno , bice manje guzve jer verujem da ce sigurno 3000 ljudi odustati od dolaska na Barsu i bice mesta za sve koji bi da udju u minut do 7 i da sednu sa dva metara slobodnog prostora okolo jer eto Facu nece zaigrati mozda.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Amaterizam kluba i to ozbiljan. Dovesti jednog od najboljih igraca El i ne uspeti da ga registrujes, a pre mesec dana pustati saopstenja na sajtu kako nam fali samo jedan papir i da je kazna samo administrativna, mogu samo kompletni idioti. 

 

 

Usralo nas je sa Duskom i to mnogo, pa je ucinio da sve ovo izgleda nekako magicno. U principu ista situacija kao i inace, bitno je da se spinuje i pominje komsijski porez.

 

A El ko jebe, ionako je Aba bitna da se udje u El, da bi opet bila bitna Aba kako bi se uslo u El.

 

Makar ce ljudi u Splitu i u Skoplju imati priliku da vide Fakunda, ako pre toga i njemu ne pukne film od laznih obecanja uprave i sam ne zapali negde.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

ok, necu vise, 

vi sami donosite svoj sud, sto bih ja gubio vreme ovde po ko zna koji put, ima ljudi ovde koji me prate na twiteru, neka se oglase oni da li sam ih ikad slagao za bilo sta od kako se spominjala mogucnost dolaska Kampaza, ali ne javno nego u inbox. 

Zasto ti isti ljudi mene ne vredjaju na twiteru u privatnim prepiskama, ili  zasto ja imam potrebu da njima nesto  bilo sta napisem bez da znam ko su i sta su, i niko od njih me nije nazvao, lazovom, botom, sendvicarom, familijom i vredjao me za godine i licnu kartu.Zamole ljubazno , cak sam jednom od njih sam se potrudio da mu nabavim kartu za petak jer decko putuje cak iz Banja Luke na nevidjeno imao ili nema kartu. Samo jednu sam uspeo da izvucem od svih zahteva koje sam imao za svoje prijatelje, A njega cak i ne znam, tek u petak cemo se eto upoznati, a znamo se preko Tw. 

 

Ja kao sto si mogao iz mog upisa da vidis ne branim klub, napisem ono sto znam, a vi ako hocete prihvatite to kao moju informaciju i misljenje, ali to ne prolazi ovde, ovde je najlakse izluciti pola kile slajmare jer Kampazo mozda nece zaigrati, sto necemo biti u AReni u petak, Odlicno , bice manje guzve jer verujem da ce sigurno 3000 ljudi odustati od dolaska na Barsu i bice mesta za sve koji bi da udju u minut do 7 i da sednu sa dva metara slobodnog prostora okolo jer eto Facu nece zaigrati mozda.

 

 

 

Ne znam kako ne kapiras da time sto tako nepotpuno nesto napises, i ostavis ljudima enigmu da moraju da nagadjaju, a imas kompletnu informaciju, samo pravis kontra-uslugu najpre sebi, a zatim i klubu. Mislim, ne treba da budes sociolog sa specijalizacijom za online komunikaciju, da bi to primetio. 

 

Ja nikada nisam niti cu podrzati da te neko vredja, ok je da se neko ne slaze sa tobom, ok je da ti to i kaze, ali nije lepo da te neko proziva zbog onog u sta ti verujes, a jos manje lepo je da te neko i vredja zbog toga. Ali sasvim druga stvar je kada neko komentarise tvoj stil komunikacije. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LightWeight said:

Neki pominju da ova zabrana istice na kraju meseca? Ima li istine tu ili ne? @Šarac

Nema,

 

samo je pitanje da li je ono sto smo poslali dovoljno za El , tj da li su dogovori postignuti sa igracima u skladu sa vremenskim okvirima prihvatljivi sa El bylaws, i naravno da svaki ponaosob od strana u sporu potvrde verodostojnost dogovora i isplate. 
 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LightWeight said:

Neki pominju da ova zabrana istice na kraju meseca? Ima li istine tu ili ne? @Šarac

 

To sam i ja prvobitno mislio  jer kad je kaznjavan Oly napisali su ovako

Ali kod vesti za nas nema toga

 

"Pre nepunih mesec dana Evroliga je sankcionisala klub iz Pireja zbog kršenja finansijskih pravila.

Kazna je predviđala da Olimpijakos nije smeo da registruje igrače i trenere sve dok ne izmiri zaostale obaveze u periodu od 30 dana."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Šarac said:

 

I nije bitno sta ja mislim, dobio sam vec po usima na jednom mestu na pitanje  zasto to nije regulisano, i cemu ovo neoglasavanje do ponedeljka u vezi El, koliko ima nase krivice a najveca je sa nase strane, toliko ima i delom uticaja i na EL koji ocigledno daje nam do znanja da im se moze. 

 

 

ovo je otprilike sve što je trebalo reći, da te je mrzelo da pišeš, npr.

 

niko od nas ne može da funkcioniše kao pojedinac ili porodica ili udruženje, ako ne plaća ono što duguje. zašto bi zvezda bila izuzetak?

volimo da se kurčimo ali da plaćamo po našim pravilima i nahođenju; mi smo wannabe knele.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Šarac said:

Nema,

 

samo je pitanje da li je ono sto smo poslali dovoljno za El , tj da li su dogovori postignuti sa igracima u skladu sa vremenskim okvirima prihvatljivi sa El bylaws, i naravno da svaki ponaosob od strana u sporu potvrde verodostojnost dogovora i isplate. 
 

Znaci u sustini postoji mogucnost da Kampaco zaigra tek u februaru, martu. A postoji mogucnost da uopste i ne zaigra? 

Pa prelepo nema sta...

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Setite se 2011 said:

 

   Takvo saopštenje ne postoji na sajtu kkcz  .

Mozda ne od reci do reci ovakvo, ali je odmah posle zabrane izaslo saopstenje da je u pitanju costa formalnost i da ce biti reseno ubrzano. 

 

Edit. Mozda sam i ja nesto pomesao, pa stvarno nije bilo saopstenja.

 

Doduse vreme je relativno, mozda ja preterujem, pa je ovo brzo resenje.

Edited by Wesley Sneijder
Link to comment
Share on other sites

Suma sumarum, Bord EL je kriv jer smo mi mislili da sa EL možemo kao sa BATicom ( da placamo kada i koliko hocemo)  I nismo izmirili dugovanja prema bivšim,  sto igracima,  sto trenerima na vreme.

 

I jelte ti treneri i igrači su krivi jer nisu pristali na Nebojšine igre/ucene oko isplate zaostalih dugovanja i nisu potpisali trazeni dokument.

 

I da se, izvinite na izrazu, popisom na kompletno rukovodstvo,  Upravni odbor menadzmet i ostale kancelarijske pijavice jer na znaju kako funkcioniše "birokratija" u takmičenju koje igramo, koliko vec godina?

 

Sve go diletant .

2 hours ago, Mile1 said:

 

Izvinjavam se jos jednom eminetnim clanovima ovog foruma

 

Hvala Mile :wink2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Decembarski said:

Ko kaze da je Vlada Jo,mozda nas Salo Ćelafuto prijavio što mu nismo isplatili bonuse za isplaćen kup👀

A možda se i Šakota setio da mu nije isplaćena neka plata.
Šta znam, bezveze je što Kampaco neće moći da igra, ali se nadam da će što pre da se reši to i da možemo da računamo na njega što pre. 
Malo smo ispali neozbiljni, ali je Šarac objasnio situaciju. Msm. dovedeš tavko pojačanje, Evropa i Južna Amerika bruje o tome, a čovek igrao samo utakmicu sa Borcem. Loše smo odradili to u smislu da će hajp da se spusti, a ne znam koliko je to u interesu kluba.

Link to comment
Share on other sites

Krivica je vecinski nasa, ofkors.

Ali isto tako ako smo predali i uplatili sve, a takozvana komisija EL se ne sastaje vec 2 nedelje onda je ovo klasicno siljenje one stvari nad nama.

Tako da se EL banda ne moze abolirati od toga.

 

Vrlo je prosto. Pogresili ste, kaznjeni ste i tad se ekspresno reaguje. Ispravis i sve ok ali tada nema reakcije jer su tako u mogucnosti.

Klosarski indeed.

 

Opet, nemamo dovoljno informacija ali ovo je rasudjivanje na osnovu dostupnog.

Cudu me da neki novinar nije nazvao EL da pita ili da se neko oglasi...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da je Mrkela amater.

Zajebo sam se.

Just now, Pacino said:

A možda se i Šakota setio da mu nije isplaćena neka plata.
Šta znam, bezveze je što Kampaco neće moći da igra, ali se nadam da će što pre da se reši to i da možemo da računamo na njega što pre. 
Malo smo ispali neozbiljni, ali je Šarac objasnio situaciju. Msm. dovedeš tavko pojačanje, Evropa i Južna Amerika bruje o tome, a čovek igrao samo utakmicu sa Borcem. Loše smo odradili to u smislu da će hajp da se spusti, a ne znam koliko je to u interesu kluba.

Pilićarska politika pre ili kasnije dodje na naplatu.

Demagogija ne prolazi svuda.

Samo dokle je roming free.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...