Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Ćira said:

Bravo Zvezdo, nezgodan Zalgiris uvek bio. Znaju Litvanci košarke. 
Luka mnogo simpatičan, dobar dečko, pozitivac. Bas mi je drago sto igra kod nas. 

 

Luca je šmeker, onaj osmeh u stilu Kobea na kraju kad izvodi bacanja i to u kakvom trenutku. Obožavam takve igrače.

  • Like 21
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Skandal s kartama opet. Odstampano 10k sigurno.

Izasao sam iz hale.

Doci ce karma po svoje a mali veseljak nece nauciti nikad.

 

Jebem im mater bas. U parteru B je bilo sigurno duplo vise ljudi nego mesta. Vec u pola 7 nije moglo da se dise uopste. U cetvrtak dolazim u pola 6 najkasnije, zajebi ti ovo.

 

Nekako je porodismo. Izlgledalo je u drugom poluvremenu da niko sem ova 2 manijaka nije ni napadao, ne znam da li je jos neko da kos (Pefi trojka i Martin bacanja i to je to).

 

Hasan nije mogao do klupe da ode na poslednjem time outu koliko je bio crkao. Falio je Mitar opasno. 

 

Ali Vildoza :Hail: kakav je to ludak, na -4 se okrece publici i pokazuje "samo smireno, imamo ih". Ja nisam neki reper s obzirom na broj utakmica uzivo, ali onakvu ludnicu posle trojke i brze ukradene lopte nikad nisam doziveo. Mada je brzo splasnulo jer zapisnicki sto nije dodao poene.

 

Zalgiris moras da postujes koliko god da ih ne volis. I sa juniorima bi bili kompetitivni. 

 

I, da, navijanje vrhunsko. 2 puta fakfaknatopakt i jednom rusisrbibracazauvek, ocekivao sam mnogo grdje, svaka cast.

 

 

Edited by pantelia
  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

 

Luca je šmeker, onaj osmeh u stilu Kobea na kraju kad izvodi bacanja i to u kakvom trenutku. Obožavam takve igrače.

 

Smejulji se jer mu je prošao onaj cirkus sa "namernim faulom". 

 

Da igra protiv nas i da je uradio tako nešto bilo bi sve po spisku 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Luca je momak kojeg je lako voleti, prizeman i skroman van terena a  na terenu strastven i przi opasan basket.

Argentina je isto zemlja koju je lako voleti.

Imaju tu strast koju Evropljani nemaju a sa kojom se mi sa ovih prostora lako povezemo.

  • Like 18
  • Love 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...