Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

51 minutes ago, NikadProtivKaline said:

40% zvuci bas dobro, nisam imao taj utisak

cini mi se da su poslednje 2 sezone solidno ispod toga

imas mozda taj podatak?

 

Prethodnu sezonu u EL je počeo očajno (6 utakmica), da bi na preostalim (23) imao 41/98 (42%) za tri.

 

U ABA ligi u celoj sezoni 1.8/4.3 (42%) -- maltene identično kao na ovim preostalim utakmicama u EL.

 

U PO ABA lige 16/36 na osam utakmica (45%)

 

Ukratko, kad je ubrzo po početku sezone stabilizovao formu/šut, bio je na dve ubačene trojke i 40+% u svim takmičenjima

Edited by medobrundo
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

sreća da se igra pre tekme sa brazilom, jer će vildoza biti mnogo tužan kada odigramo 1-4.

 

inače, svima je dobro poznato da su zvezda & srbija sinonimi a da makabi i brazil nose žute dresove, tako da mogu samo da poručim, zvezda-srbija-nikad-žutoslavija 😐

sad kad sam se iskenjao, mogu lepo da idem da šljakam. ali doći ću opet.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

Ladno nas u Bg-u nisu dobili punih 9 god.

Sad uz veru, strpljenje imamo i tradiciju 

Šta toliko? Jest da se nisam mogao setiti njihovog zadnjeg trijumfa u Bg ali toliko pak nisam očekivao. Pamtim još naše dve pobede u Izraelu i jedno par tesnih završnica tamo. To je u biti najduži niz pobeda nad nekim Euro ligasem u Bg. 

4 minutes ago, uini said:

sreća da se igra pre tekme sa brazilom, jer će vildoza biti mnogo tužan kada odigramo 1-4.

 

inače, svima je dobro poznato da su zvezda & srbija sinonimi a da makabi i brazil nose žute dresove, tako da mogu samo da poručim, zvezda-srbija-nikad-žutoslavija 😐

sad kad sam se iskenjao, mogu lepo da idem da šljakam. ali doći ću opet.

Makabi u prevodu čekić. Stubovi proleterijata i oni 😁

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

sreća da se igra pre tekme sa brazilom, jer će vildoza biti mnogo tužan kada odigramo 1-4.

 

Počelo je sa nekim senzacijama. Što da ne priredimo i mi jednu. Nije Brazil više takav bauk,  demonstrirali Nemci sedmicom ,  a i mi smo napokon zaliicili na tim.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

Počelo je sa nekim senzacijama. Što da ne priredimo i mi jednu. Nije Brazil više takav bauk,  demonstrirali Nemci sedmicom ,  a i mi smo napokon zaliicili na tim.

 

to za mene ne znači ništa, prekjuče sam shvatio da ne igraju ziko, eder i dr sokrates.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, bodo said:

Šta toliko? Jest da se nisam mogao setiti njihovog zadnjeg trijumfa u Bg ali toliko pak nisam očekivao. Pamtim još naše dve pobede u Izraelu i jedno par tesnih završnica tamo. To je u biti najduži niz pobeda nad nekim Euro ligasem u Bg. 

Makabi u prevodu čekić. Stubovi proleterijata i oni 😁

Poslednja ono klizanje Nelsona :classic_mellow:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, srlepajce said:

Ladno nas u Bg-u nisu dobili punih 9 god.

Sad uz veru, strpljenje imamo i tradiciju 

 

I macku Ljubicu. Ali ako bas kanimo pobediti moramo zaustaviti treci najbolji napad EL (zanimljivo da su najgora odbrana El i to statisticki i na eye testu) 

 

Ono sto sam ih ja gledao u kombinovanim prenosima i malo skoncentrisanije protiv komsija ono je bas bas bas teska lelemudija u odbrani, bukvalno ih mrzi da potrce i iscimaju se, ali zato u napadu kao Golden Stejt ko god ima loptu moze resi 

iz nebitno kakve situacije. Ovaj put nije floskula ali odbrana stvarno jedino moze da donese pobedu jer nekako smatram da cemo i mi ovako sakati isporuciti u napadu jer ovi bas nesto ne potezu da odbrane. Tako da morace i cika Vildoza da se potrudi da odigra odbranu, zanimljivo ce mi biti ko ce na Lorenca verovatno Lazic, nadam se i nekim minutima LAzarevica i Ilica bas steta sto ne igraju. 

 

Holanda vezati uz drvo kao Gali onog sto ne zna da peva inace primismo 10+ trojki. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nešto se pribojavam ove utakmice. Hajp je da treba da dobijemo, spominje se i tradicija, ali mislim da nam ne leže ekipe koje mogu da trpaju 40 minuta i koje nemaju slabo mesto u napadu, a ovo pre svega zbog naše odbrane koja još nije utegnuta, a napadački ne možemo da izguramo 40 minuta.

Ipak u Pioniru je sve moguće 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Milos 3.14 said:

Nešto se pribojavam ove utakmice. Hajp je da treba da dobijemo, spominje se i tradicija, ali mislim da nam ne leže ekipe koje mogu da trpaju 40 minuta i koje nemaju slabo mesto u napadu, a ovo pre svega zbog naše odbrane koja još nije utegnuta, a napadački ne možemo da izguramo 40 minuta.

Ipak u Pioniru je sve moguće 

Ne boj se Miloše i ja sam u strahu 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, pavijan2 said:

Pobedili su Sovjetski savez u Španiji.

2:1. Poluvreme 0:1.

Ovo ne pamtim iskreno ali zato pamtim krađu nad  nama protiv Spanaca, porođajne muke naših protiv Irske i Hondurasa te dve lepotice prvenstva. Več spomenutu pobedu Italije nad Brazilom te hattrick Rossija te polufinale Francuske i Nemacke. 3:3 posle produžetka i vodstva Francuza 3:1 i pobeda Nemaca nakon penala. Te tešku povredu mog golmanskog idola tada Schumachera nad jednim Francuzom. Malo off topic ali lepa sećanja. Imah 12 godina tada. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bas mislim da divlje ekipe koje se oslanjaju na napad nama leze. Mi ne mozemo sa ekipama koje igraju jaku odbranu, jer smo mi u tom segmentu jos uvek nekonstantni, a i u napadu jos uvek nemamo oruzje za agresivne odbrane. Makabi treba umrtviti maksimalno. Treba svaki napad da igramo do kraja, da ne gubimo lopte i razigramo ih lakim poenima iz tranzicije i to je to. Bicemo u mecu do kraja, a onda Dusko crta akciju i dobijamo. 😄

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  reci da je Makabi nezgodan nije nista novo, ali takodje mislim da Katas veze sa vezom nema...nakrcali su tim sa crncima standardno, a sa obzirom kako igraju mogli su samo Baldwina i Browna da dovedu...ono sto sam ih gledao bukvalno svaki napad kreiraju ova dvojica i sa njima sve pocinje i zavrsava...cak i Hilliard koji je odlican igrac bleji u cosku vecinom...ne znam koga bi mogli da stavimo na Baldwina primarno, verovatno ce to biti Lazic mada nema on size njega da brani...

 

  sto se tice Dobrica izaci ce on iz kanala, ne sumnjam u njega samo ga sad ne treba forsirati previse...protiv Albe je jezivo promasivao tojke ni blizu nisu bile...jos jedna stvar koju sam primetio kod njega nema vise onih chase down blokada koje su mu bile zastitni znak...

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pa Zvezda je dobila samo ekipe u svom rangu, poklopio mu se raspored kao sto sam pisao pre...sa onim rasporedom bi i Greg Popovic bio oteran..i to sve bez dva najbolja igraca...

Pa dobro, ako ti tako kazes. Zadar je takodje tu negde...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Babaduka said:

Ne brinem se previše za njihov dvojac, sami njih dvojica nas neće dobiti, bojim se nekog iz drugog plana, po najviše Childis Gambina njihovog

Počeo je Kataš da proširuje rotaciju, vratio se Hiliard iz povrede, Martin i Holins dobijaju više prostora i to dobro koriste...

Može tu neki Menko da te zatrpa trojkama kad mu je dan ... ali, Zo je ključ.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Devil In My Pants said:

Svako ima pravo na kiks ili je to samo za covica namenjeno? Taj je od 90te do danas kiksno 50 puta u svim sferama i dalje nas jase. Neki mu prave i transparent legendo..i?

Ok, onda neka Vlado preuzme Pao. Ispekao je zanat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Традиција се наставља вечерас биће тешко али преломиће препун Пионир и верујем никад боља подршка! 

 

Митровић-Недовић-Вилдоза ако одиграју као иначе и уз смањење изгубљених лопти идемо на 4-6! 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...