Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

5 minutes ago, Benito said:

Navodno Baskonia ima prava za Vildozu u ACB i Evropi, cak i da ga ne zele Makabi moze da ponudi dobru kintu, tako da verovatno nista od tog posla.

 

Ovo je super stvar za klub tj Baskoniju ali mi je nevjerovatno da igrači pristaju na takve ugovore.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, srlepajce said:

 

Jel nas ovo predstavlja Djokovic mladji?  :classic_dry:

Djokovici su kucni prijatelji sa prestolonaslednikom UAE. Novak i on su najbolji prijatelji i Novak je tamo veoma cenjena licnost i otvorena su mu sva vrata. Tako da ovo moze da bude veoma dobro po nas.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sam B said:

 

Idemo na porodicni koncept znaci. A Makabi daje pare.

Makabi daje pare, solidnu ulogu u rotaciji I sansu za EL titulu. A mi dajemo sansu da bude medju liderima ekipe, sansu za top 8 I manje para. Sta li ce izabrati... Mada deluje mi kao tip koji se ne bi snasao u Makabiju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Makabi daje pare, solidnu ulogu u rotaciji I sansu za EL titulu. A mi dajemo sansu da bude medju liderima ekipe, sansu za top 8 I manje para. Sta li ce izabrati... Mada deluje mi kao tip koji se ne bi snasao u Makabiju.

 

Meni je ovo "no brainer". Od 10 puta izabrao bih Makabi 11 puta.

 

EDIT: DA SAM VILDOZA. Ja kao ja bih uvek izabrao Zvezdu.

Edited by Sam B
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Makabi daje pare, solidnu ulogu u rotaciji I sansu za EL titulu. A mi dajemo sansu da bude medju liderima ekipe, sansu za top 8 I manje para. Sta li ce izabrati... Mada deluje mi kao tip koji se ne bi snasao u Makabiju.

Ne zaboravi da se i Baskonia pita..

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sam B said:

 

Meni je ovo "no brainer". Od 10 puta izabrao bih Makabi 11 puta.

 

EDIT: DA SAM VILDOZA. Ja kao ja bih uvek izabrao Zvezdu.

Pa pre svega ne lici mi na divljaka sto se kosarke tice, pa da ide tamo. Ne uklapa se. Mada ok, to je moje misljenje. Ps, ne bi me cudilo da Arapi na predlog Djokovica ulazu u EL 😎 Eto nama u UO nekog od Djokovica u narednom periodu. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

 

Ovo je super stvar za klub tj Baskoniju ali mi je nevjerovatno da igrači pristaju na takve ugovore.

Pa takvi su ugovori u Spaniji. Doduse ne znam sad da li ima Baskonija pravo u odnosu na bilo koga iz Evrope, ali u Spaniji sigurno. Tako je i Barsa morala da plati obestecenje Valensiji za Kalinu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od ne treba nam plej imamo starinu Markovića, Adamsa koji nije ni sam siguran da je plej i Topića tek sam počeo da budem plej, jbg verovatno se mislilo da će Adams da vuče sam a ostali da mu pomažu, ni prvi ni poslednji put da ne ispadne kako se planira. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...