Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Upali smo u zadnjim utakmicama u njihovu zamku, kad smo adekvatno odgovorili pozitivnim stavom igrača došlo je do pobede. Oni mogu samo da probaju na neku provokaciju a pitanje je i kolika im je pomoć igtača da klupe. Dakle sve zavisi od igrača Zvezde, kako oni pristupe utakmici tako će se ona i završiti.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, pantelia said:

 

Nije glavna stvar, ni izbliza. Apsolutno sramotan potez celnika i navijaca iz prvih redova. Pisao sam kada su bile utakmice u EL koja je to stoka, dobar deo jebe sve zivo i mrtvo sudijama ili protivnickim igracima i pokazuje im srednji prst, nista ih drugo ne zanima. Ja bih voleo da se zaista isprazni hala za cetvrtu utakmicu, mozda nije los trenutak s obzirom da finale ne nosi neizvesnost oko ucesca u EL. I svaki put kad krene sranje prazni. Naravno, znamo svi da od toga nema nista.

 

E, sad, ja nisam video nijednog navijaca kkcz da pravda svinjariju koja se desila sinoc. S druge strane, pogledaj malo tvoju maticnu temu. Ledej se zagreva ovako od 13-e godine, covek 10 puta slucajno povredjuje i udara protivnika (od svoje 14-e), Lesora je isprovocirao Petrusev da se slika za gtr avangardnim transparentima i sasvim je ok nazivati ga drukarom (cuj drukara, valjda niko nije video da ga je Lesor udario), Panter pokazuje karu jer je bio isprovociran... necim, jos nismo utvrdili cime ali utvrdicemo. Trifunovica isprovocirao Radonjic prosle godine, i sve tako. Priznaces da se uocava neki sablon. Kako kod igraca kkp, tako i kod odredjene grupice forumasa koja ce opravdati svaku bljuvotinu navodeci razloge napisane iznad.

 

Mozda neko brani bacanje upaljaca od juce, ja nisam video. A za ovo drugo ne moras da ceprkas mnogo, kazem, samo baci pogled na kkp temu.

 

 

100% se slazem sa ovim delom. Moze Ostoja da bude govno kakvo hoce, Covicu nije ni prineti. 

 

Ja samo hocu da kazem da postoje neki nivoi i da mi je nesportsko ponasanje igraca nesto sto je ipak u okvirima koji ostaju na sportskom terenu, dok je ono izivljavanje nesto sto je deo mnogo sireg konteksta. Imaju i Spanci Rudija, Izraelci Pninija i sta ti ja znam, ali nemaju ovakva desavanja koja mi imamo svake jebene sezone ili na svakom koraku u svakodnevnom zivotu. To je samo pokazatelj koliko nam je poremeceno drustvo, ili ovo sto procitah za Omica. Ja iskreno ne mogu da verujem da je covek toliki Zvezdas, a da mu ona govna ono urade. A eto odmah mi se vrati fleska i na nase igrace u majicama sa saletom mutavim. Sta smo mi dopustili da se nama desava i ko da nam komanduje. 

 

Sto se tice nesportskog ponasanja, ne znam, eto mene prvog je nervirao Jaka Blazic sa svojim kreveljenjima ili neopreznim bacanjima za loptu igracima u noge, ili Branko Lazic sa svojim nisam nikad napravio faul ili npr onim laktom koji je uvalio Bogdanu s ledja. I razumem da je isto sa vase strane, smeta vam Ledej ili Lesor (Lesor i meni smeta sa svojim ulicarskim ponasanjem, vise puta sam to rekao). Nije mi ni namera da merim ciji su veci ulicari, u ovom trenutnom sastavu nasi su sigurno, ali opet kazem, za mene su to stvari koje su ma koliko god dzukacke, ipak i dalje u okviru sporta. Sto ne znaci da ne treba o njima da se prica, ali nekako mi je prirodno da mi ovo na tribinama vise smeta. Mozda je i moj ugao gledanja pogresan, mozda je u pravu onaj kome prvo upadaju u oko te stvari, jer na ovo orgijanje na tribinama i ne moze da se utice bez nekih dubokih i velikih promena u drustvu.

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mene vodi utisak kroz ovu seriju to koliko je apsurdno da hvataš formu kroz finale protiv večitog rivala i opet juriš neki pik koji si dostigao dvaput u prethodna dva meseca, pri tom ovim ne targetirajući KKP već apsurd od ove lige i sve što je prati. Sreća je ta što ova serija sem nekog nazovi prestiža suštinski ne donosi ništa (mislim na EL).

 

Pored toga ne mogu se oteti utisku da je ovo najkvalitetnija finalna serija u Evropi, čak ispred i Turske, Španije itd. koje su objektivno reputacijom i kvalitetom dobrano ispred nas. Čisto košarkaški do jaja je gledati nadmudrivanja dva mastermajnda na klupama večitih uz igračke veličine kakve nikad do sad nismo gledali. 

 

Edited by Боги
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, srlepajce said:

 

mnogo je vazno imati igraca koji, iako je projektovan makar za neku papapetru ulogu u partizanu, ne da nema kiselinu, nego jos kreira atmosferu. super jw holland, ma sta mislili ljudi, ne mora on ovo da radi.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, djole said:

 

 

Ja samo hocu da kazem da postoje neki nivoi i da mi je nesportsko ponasanje igraca nesto sto je ipak u okvirima koji ostaju na sportskom terenu, dok je ono izivljavanje nesto sto je deo mnogo sireg konteksta. Imaju i Spanci Rudija, Izraelci Pninija i sta ti ja znam, ali nemaju ovakva desavanja koja mi imamo svake jebene sezone ili na svakom koraku u svakodnevnom zivotu. To je samo pokazatelj koliko nam je poremeceno drustvo, ili ovo sto procitah za Omica. Ja iskreno ne mogu da verujem da je covek toliki Zvezdas, a da mu ona govna ono urade. A eto odmah mi se vrati fleska i na nase igrace u majicama sa saletom mutavim. Sta smo mi dopustili da se nama desava i ko da nam komanduje. 

 

Sto se tice nesportskog ponasanja, ne znam, eto mene prvog je nervirao Jaka Blazic sa svojim kreveljenjima ili neopreznim bacanjima za loptu igracima u noge, ili Branko Lazic sa svojim nisam nikad napravio faul ili npr onim laktom koji je uvalio Bogdanu s ledja. I razumem da je isto sa vase strane, smeta vam Ledej ili Lesor (Lesor i meni smeta sa svojim ulicarskim ponasanjem, vise puta sam to rekao). Nije mi ni namera da merim ciji su veci ulicari, u ovom trenutnom sastavu nasi su sigurno, ali opet kazem, za mene su to stvari koje su ma koliko god dzukacke, ipak i dalje u okviru sporta. Sto ne znaci da ne treba o njima da se prica, ali nekako mi je prirodno da mi ovo na tribinama vise smeta. Mozda je i moj ugao gledanja pogresan, mozda je u pravu onaj kome prvo upadaju u oko te stvari, jer na ovo orgijanje na tribinama i ne moze da se utice bez nekih dubokih i velikih promena u drustvu.

 

 

 

 

Djole, ti si takodje jedan od korektnih, pa da probam da odgovorim. 

Siguran sam da u ovom sastavu imate vise nesportskih situacija sa igracima, tj ja ne mogu da se setim kod nas ni jednog incidenta.

Kod vas je bilo da Panter pokazuje srednjake, Madar pokazuje srednjake,  Andjusic peva o kurvi, Lesor nasrce na igrace uglavnom sa ledja, slikanje sa transparentima, Leder konstanto opasan po protivnike i povredjuje ih, simulira sex..

Za Exuma i Papapetrua kapa dole, momci za primer.

Stoka na tribinama je ista, seti se samo sovinistickih izgreda sa Realom sa Musom i Hezonjom, vredjanja porodica, transarenata i pevanja. Kod nas je podjednaka stoka, sa na zalost pojacanim mandrilima u prvim redovima, sto je Covicev oprobani recept jos od Buducnosti.

Zeljko se obrukao sa onim kako nista nije cuo kada su bila vredjanja Nemanjine zene, a kukao je na Zeljko Turcine, pricao kako bi zaustavio navijanje da je obrnuto. Ivanovic koliko sam ispratio korektan.

Covic je najveci ludak, to se valjda svi slazemo. Nema kome se nije popeo na glavu sa teorijama zavera, saopstenjima.

Ostoja tek nesto blazi, rekao bih umiveniji naprednjak, takodje mutan lik van sporta. Cujem da je dao svojih 100k navodno, kao donaciju u onoj vasoj akciji. Odakle prijatelju, kako si ih zaradio i kako ih se jos lakse odrices.

U Pioniru je teze kontrolisati mandrile, drago mi je da selimo i mi u Arenu, nema vise ni naboja oko plasmana u EL, pa se nadam uskoro normalizaciji stanja koliko tolikou nasoj kosarci.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da svi pisu kako su oba tima u Evroligi sledece godine. Jel to 100 posto?  Znam da je Gran Kanarija odustala,ali da ne bude Ulm,ili neki Turci ,a KKCZ da izvisi ako ne osvojimo. Groblje ce dobiti pozivnicu (platiti) i ako ne osvoji Aba ligu to je 100 posto,da se ispuni Zeljkov trogodisnji ciklus

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Holand da udje u cetvrtoj i strpa dve trojke,kolika je dileja tacno bi od srece preskocio reklame kao Lane Jovanovic protiv Nemaca 2010. i upao medju publiku 😄

Steta sto ne mozemo cuti neku spiku njega i Duska

Skoro na pitanje kakav je Dusko rece kako ga mnogo voli 🤣

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Holand je unikat. Svaka ekipa treba da ima jednog takvog. Verujem da je svaki trenutak sa njim zabavan a i Duško i ako voli red rad i disciplinu mislim da voli i šalu, zajebanciju. Situacija pre početka meča zapazio sam u pravom trenutku, Holand prilazi da se pozdravi sa Vesnom i Nebojšom, baca pet i njoj i njemu i kreće rukama da pokazuje kao da puca rafal. Vesna se ubila od smeha a Nebojša se uhvatio za glavu i smeje se. 😂 Uz sve to, pored svih ljudskih kvaliteta koje ima a vidi se da je kul lik, nije ni da nema kvaliteta. On je ozbiljan šuter na nivou boljih u EL ali jbg kontinuitet igara i ostali nedostaci ga sprečavaju da može da dobije više minuta i zapaženiju ulogu. Ali ako bih mogao da biram igrača od zadatka za fazu napada uvek bih njega izabrao. 😊 Izvinite, do sada ste primetili već, često ga pominjem ali on mi je prirastao srcu. 😃

Edited by Čočo
  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Kad smo kod simpatija/antipatija, imam utisak da se Dusko i Nedovic ne mirisu , govor tela i intuicija. Mada sam mozda pod utiskom jer Dusko ume da zalepi Nedovica na klupu duze nego sto treba ili posle manje gresaka nego npr.Vildozu ili Dobrica.

Bila je ona situacija kad je prvi put izveo Nedovića, ovaj odreagovao oštrije.

3 minutes ago, Predragdjape said:

Sutra ko bude ubacivao upaljace na teren ubaciti i njih na teren pa neka organi reda rade svoj posao... 😀

Organe reda će opet magistar da isprati van hale, on je tu da reguliše 🥶

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bogami ozbiljno su se pokačili na verbalnom nivou kad je Panter dao trojku preko Nedovića i ako je Nedović izašao na vreme skočio i digao ruku. Prvi put sam video Nedu tako ljutog na terenu u konverzaciji sa Duškom. Obojica su ozbiljno vikali jedan na drugog. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Bogami ozbiljno su se pokačili na verbalnom nivou kad je Panter dao trojku preko Nedovića i ako je Nedović izašao na vreme skočio i digao ruku. Prvi put sam video Nedu tako ljutog na terenu u konverzaciji sa Duškom. Obojica su ozbiljno vikali jedan na drugog. 

Ako će Nedović da igra onako kao posle tog trenutka, sutra Duško nek uzme megafon.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Kad smo kod simpatija/antipatija, imam utisak da se Dusko i Nedovic ne mirisu , govor tela i intuicija. Mada sam mozda pod utiskom jer Dusko ume da zalepi Nedovica na klupu duze nego sto treba ili posle manje gresaka nego npr.Vildozu ili Dobrica.

 

Potpuno razumem Duška ahehe

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sam Kampaco je rekao da je Dusko tezak trener

Ali i da je poredjenjem sad i u doba Nocionija, Skole mnogo "meksi" ( verovatno su razgovarali) 

 

Kakav je Dusko sa pojedincima, i kako gradi odnose, najbolje ce se videti dogodine (ko ostane)

Ove su tu oni koje je zatekao, hteo ne hteo

 

Meni deluje da nekako izdvaja Petruseva 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, srlepajce said:

Sam Kampaco je rekao da je Dusko tezak trener

Ali i da je poredjenjem sad i u doba Nocionija, Skole mnogo "meksi" ( verovatno su razgovarali) 

 

Kakav je Dusko sa pojedincima, i kako gradi odnose, najbolje ce se videti dogodine (ko ostane)

Ove su tu oni koje je zatekao, hteo ne hteo

 

Meni deluje da nekako izdvaja Petruseva 

Iako je mozda glupo komentarisati ljude koje ne znamo licno vec malo i projektujemo svoje misljenje o njima na osnovu nekih rekla-kazala prica, terena i intervjua, meni se Petrusev ic ne dopada kao karakter ( iako mi se dopada kao igrac i mislim da je odlican prospekt, mogu izvuci nekoliko postova kada sam branio njegovo potpisivanje letos kao odlican potez). Deluje mi nadobudno, pasivno-agresivno, a ponekad beskrvno. Juce je doduse delovao bas motivisan protiv Lesora i Ledeja zbog medjusobnih kavgi i odmah se to odrazilo na njegovu partiju.

Link to comment
Share on other sites

Još jedna stvar koja je možda promakla drugima ali koja mene nervira od samog njegovog dolaska. Vildoza i njegov bol u preponama za sve oko sebe. On mi baš ima neku fejk emociju prema svemu. Kad ulazi u Pionir slušalice i niko ga ne interesuje, kad igra i krene da gori kao nešto skače ali sinoć je prevazišao i samog sebe pa je kad se završila utakmica dok su svi pozdravljali navijače on ladno otišao u svlačionicu( ogradjujem se ali ga nisam video sa igračima a jesam video kad je krenuo ka tunelu). Neka on nama igra kao sinoć i još bolje to je najbitnije ali mene lično nervira takve rekacije, ponašanje jednog igrača Zvezde. U neku ruku mogu da kažem i nepoštovanje i nadobudnost. 

Edited by Čočo
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ovde je 80% ljudi bilo debelo protiv Duskovog dolaska letos, kada je doslo stani-pani nakon Dovla epizode situacija se promenila ali ne previse.

Dusko je donekle zrtva svoje krutosti u stavu prema medijima i generalno ljudima iz kosarke. Iz njegovog ponasanja vidimo da je gospodin, da ima meru i postovanje za svakoga, ali nije onaj tip koji ce da se dodvorava i glumi neku harizmu koju realno nema.

Zato ga, pored njegovog odnosa sa igracima u proslosti, mediji i satanizuju svih ovih godina.

Ja sam ga svakako prizeljkivao jos od 2017te, sada mi je jasno zasto nas je tada odjavio, danas imamo uslove koje on trazi i za obe strane je najbolje da ostane i dogodine.

Da ne kazem, dajte mu kintu i trogodisnji ciklus i bice rezultata.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...