Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, Pero_Cameron said:

Igrali bi mu bolji igrači da ih je imao na raspolaganju. Nedovic i Kampaco su čini mi se imali probleme sa ličnim pa nije hteo da rizikuje da dobiju 4. s obzirom da je bila tek 3/4 i početak zadnje.

Odlična odluka. Kampaco svakako 5 ličnih, Nedović ohladjen a KKP na plus 10.

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Te izjave(jos bez pokrica), su nezrele, ne prilece coveku njegovih godina, a stete klubu koji predstavlja.

 

Ono sto je i na koji nacin rekao svojevremeno Radonjic, bilo je smekerski i ispstavice se sa debelim pokricem.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, berti said:

Glave su jos vruce, ali bas bih voleo da se ovde odgovori na pitanje da li biste Duska zamenili Radonjom. 

Ja bih.

Jel moze neko treci ikako🤔

Ne znam da li bih podneo jos jednu Radonjinu sezonu, a ni Duskovoj selekciji se bas ne radujem

Link to comment
Share on other sites

Argumenti ljudi koji kritikuju Duška: nejasne petorke i hijerarhija u timu, hokejaške izmene, ključni igrači greju klupu kad se lomi utakmica, daje arogantne izjave koje nisu podržane rezultatima na terenu

 

Argument ljudi koji koji se bune zbog kritika Duška: nije selektirao ovu ekipu

 

Nije selektirao, ali on odlučuje o minutaži igrača (kad su zdravi). Koliko još trenera u Evropi je imalo na raspolaganju igrače kalibra Facua i Luce, pa makar na 1/3 sezone? Ne mnogo. Čovek bi trebalo da ostane trener, jer je svakako bolja opcija od pokušaja tipa Vlada Jovanović, ali za neki zdravi početak nove sezone bi bilo dobro da preuzme odgovornost. 

 

Ovo je ujedno poslednji odgovor tebi na temu, @СтелаРоса, očigledno se nikad nećemo složiti. Za mene nema izgovora kad nešto tvrdiš, a onda ne ispuniš, pogotovo ako si na poziciji HC ekipe sa dobrim budžetom. Da bilo ko od nas sa foruma tako postupa u svojoj firmi, dobio bi otkaz koliko sutra.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

uf strasno, daje izjavu da ce pobediti.

uf strasno, ispasce smesan.

 

zato oni carevi kojima je svaka utakmica teska, koji su uvek hendikepirani povredom pre tekme a posle tekme sudjenjem, e to je trener.

I Partizan zna da cemo ih dobiti.

 

Kad se kurcis, onda se kurci do kraja ali sa pokricem

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Te izjave(jos bez pokrica), su nezrele, ne prilece coveku njegovih godina, a stete klubu koji predstavlja.

 

Ono sto je i na koji nacin rekao svojevremeno Radonjic, bilo je smekerski i ispstavice se sa debelim pokricem.

 

kako tacno stete klubu (koji btw pravi istinska sranja svako malo) & kako se ovo razlikuje od radonjiceve izjave?

 

a da, radonjic je pobedio, pa je onda simpaticno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Duško je izgubio sve konce u rukama. Izjave su mu iste, ponavlja kao papagaj. Ne zna ni sam šta će sa ekipom. Imao je 20 dana da pripremi derbi a njega je Željko neutralisao za 7 dana. Trebam da očekujem od tog trenera kome nije bilo dovoljno ni 20 dana da za 3 dana nešto promeni? Piši propalo. Možda ih dobijemo sledeće dve na bazi domaćeg terena ali peta će opet biti ista kao i prve dve.

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, srlepajce said:

Jednostavno su bolji, mnogo kvalitetniji tim

 

Svo skarabudzenje doslo na naplatu

 

 

to jednostavno ne da nije tacno, nego je pitanje da li su uopste kvalitetniji.

timovi su totalno tu negde, pred pocetak serije i kladionice su cenile da je 50-50 i ako imaju prednost domaceg terena!

iskljucivi krivac je dusko i niko drugi.

pitanje za duska je zasto mu je smajlagic neresiva enigma?

zasto luka opet igra 20 minuta i prodaje nas kao recimo protiv albe?

zasto mu nedovic igra 17 min u prvom mecu?

zasto daje dzoniju minute a u drugoj ga ni nema?

zasto ne napadamo madara i pantera u odbrani? ili smajlija?

cemu nam sluzi martin? gde su laki pnr poeni?

mi nemamo igru na centre i lake poene a lesor i smajli su veoma diskutabilni u iskakanjima i preuzimanjima.

 

sudjenje domacinsko i stvarno vise postaje bljutavo da obradovic drzi predavanje sudijama i da im se unosi u lice i sl... sumnjivi prekrsaju u napadu i kampaca i nedovica i to bas u 4/4... kampaco je dobio 3 prekrsaja u 4/4... i nad andjusicem kod one kontre je sumnjivo mada i nepotrebno je isao na kradju...

 

sve u svemu ako budemo imali ovakvo sudjenje idemo na 2:2 jer kvalitet imamo. oni su i dalje ista ona mekana odbrambena ekipa i veoma lako primaju 80+ poena...

prebiti ih i kukati na svaku odluku, pritisak i klasika kako to ide u aba i idemo na 2:2.

 

sto se mene tice tek sad treba dati pravu podrsku i igracima i svima u klubu, jer sad im je najpotrebnija.

u ovoj situaciji nismo bili ko zna koliko godina...

odbraniti domaci teren pa u petoj je opet 50-50.

 

izuzetan nespokoj mi unosi cinjenica da je nedovic luzercina i da nikad nije osvojio titulu. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Силикони, импланти и разна помагала за зубе, дупе, кукoве се могу уградити али за ово никада:

 

Nikola-Kalinic-Kohones-640x432.jpg

 

А то управо мораш имати за велике мечеве.Петрушев и Митровић су имали у гаћама леб лебије. Кад се дода онај јад испод коша, она леватчина Лазаревић који редовно маши мртве зицере (нека као добар момак иде код маме) као и очекивано домаћинско суђење ових преко пута-још пораз и није висок.

Душко за вријеме овог лер периода није направио никакав апгрејд на тренинзима. Ако се усрана бацања не могу поправити на тренинзима онда јбг…

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Pita mene cerka, koliko jos utakmica ima, ja kazem, jos 3 😌

 

Deluje da smo blizu, ali da ne mozemo.

 

Ali meni deluje da mozemo, ali samo da jednu prelomimo.

 

Sve u svemu, nije smak sveta i da ne uspemo.

 

A uspecemo ❤️

  • Like 6
  • Love 6
Link to comment
Share on other sites

Je li istina da je na konferenciji trener naseg vecerasnjeg rivala rekao da nije njegov posao da utice na navijace kada je bilo skandiranje Nedovicu?
Ako je istina, pa koliko licemeran moras da budes posebno nakon svih desavanja prosle sezone? Da je tako nesto izjavio trener mog kluba koji je ucestvovao u svemu ovome prosle sezone, bio bih razocaran i voleo bih ga sa klupe mog kluba. Bukvalno je smesno na sta mi pristajemo i sa kim igramo seriju finala koju samo mi nismo znali da smo je vec izgubili i pre pocetka finala KLSa. 
Kao sto su oni nama obesmislili KLS (prema nekima od vas ovse), trebali smo i mi da obesmislimo njihovu prvu titulu nakon 10 godina. A ne da se guzimo.

I njegovo konstatno izjavljivanje da od njega nije mogla da se cuje ni jedna ruzna rec, nije, ali je lepim recima dosta toga insinuirao. Samo sto ne kaze, ubijte me, ja nisam nista ruzno rekao... 
Izvinjavam se za off topic, ali stvarno ne znam gde da postavim ista ovome slicno

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Crni said:

U kosarci je potrebno strpljenja, ni grobari nisu terali Zoca, pa evo na kraju se ispaltilo.

Nike Dusko selektirao tim, to mu daje kredit.

Inace, ovo je treci put kako preti da ce pobediti, i karina, treba da ga je sramota.

Ma sve to stoji, ali to sto nije selektovao tim mu nije opravdanje za sumanuto drzanje pojedinaca na terenu i klupi kada je bitno.

Ja sam ubedjen da ce on to opet da radi i kada bude selektovao ekipu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

kako tacno stete klubu (koji btw pravi istinska sranja svako malo) & kako se ovo razlikuje od radonjiceve izjave?

 

a da, radonjic je pobedio, pa je onda simpaticno.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Aaa problem je sad Holland. 

Samo jedno pitanje, cime je Radonjic zasluzio toliko nepovjerenje u njegove sposobnosti na ovoj sceni a cime Dusko toliko povjerenje?

Prosto je. Radonjić je mogao da prihvati da ostane trener po uslovima koje je dobio i napravi ekipu koju želi u skladu sa budžetom. 

On nije bio zadovoljan što odlascima bitnih igrača, što nekim drugim stvarima u klubu i oko tima. I sad...kada je neko drugi prihvatio da radi u takvim okolnostima i možda/verovatno ne uspe da osvoji titulu protiv najjačeg Partizana (ikad?), hm...šta da radimo? Pa hajde da zovemo trenera koji u startu nije prihvatio bolje uslove nego trener koji je došao i failovao. Bolje, jer je mogao da pravi tim bukvalno po svojoj volji, za razliku od Ivanovića. 

Neka hvala. 

 

A Duško. Nije savršen, ali želim da vidim kako ćemo izgledati kada on bude taj koji bira igrače. Naravno da će biti odgovoran za neuspeh, ali nismo ni Radonjiću sekli glavu posle Blesingejm-Šarić-Kuridža faila, gde je imao ko zna koliko veći budžet od njih, pa ne bih tražio ni Duškovu glavu u ovoj situaciji. 

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Ovde se (vecinski) pise kao da smo razbucani oba meca po 20 razlike od Dangubicevog i Zagorcevog Partizana.

 

Jbg, mora se uzeti u obzir da su vrlo kvalitetan tim koji je u ove dve utakmice imao prednost domaceg terena i 20k ljudi koji urlaju, divljaju, pljuju i psuju, kao i domacinsko sudjenje (nije bilo oruzane pljacke, ali jeste stvorilo razliku od desetak poena u oba meca), dok smo mi bili sa rovitim Vildozom, u prvoj cak i bez njega.

 

Kad se sve uzme u obzir, imali smo sasvim solidnu situaciju u zavrsnicama obe utakmice, u prvoj otvoren sut za -3, u drugoj zicer za -2. Svasta je moglo da se desi da je to uslo. 

 

Daleko od toga da sam zadovoljan kako smo izgledali, ali nije lako ovo ni igrati ni voditi, pa prvi je Kampaco danas bio debelo ispod nivoa. Nijedan Radonjicev tim nije igrao ni protiv upola dobrog Partizana. Ajd da sacekamo kraj serije, pa da damo konacan sud i za momke i za Duska. I prosle sezone je finale krenulo sa 2-0, pa je reseno krajnje neizvesnom majstoricom.

 

Btw, sahranio nas je onaj kretenski poraz od Cibone, po svemu sudeci prelomni momenat aba sezone.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Zaslužena pobeda.

Verovatno najgora utakmica jedne centarske linije u ovako bitnoj utakmici...to je po meni i presudilo.

U napadu nismo jednom realizovali igru na niskom postu, ili bar stvorili prednost, a u odbrani ništa nisu odbranili, kako 1:1, tako i odbrana od pika.

Meni se generalno ne sviđa odbrana koju igramo na bekovima, tj.na piku. Možda sam ja fan usmeravanja odnosno side odbrane na bočnom piku, ali garantujem da bi protiv ove ekipe KKP takva odbrana dala bolje rezultate. Drugo, mi smo radili swich sa Mitrom, a nismo sa Martinim, sto mi je isto tako čudno.

Lazarević...limitiran do bola, ali na ovoj utakmici je on jedini sačuvao Ledeja, problem je što je veliki minus sa njim u napadu, ne samo zbog zicera i auta, nego zbog spejsinga, koji je nepostojeći sa njim u igri.

Treće, Vildoza je vezao čini mi se 12,13 minuta konstantne igre, pa me čudi da prvu nije mogao bar 10 min.

Najlakše je opljunuti sad igrače i trenera, ali daj da se završi serija, pa da onda dajemo sud i komentar.

Do tada, podrška igračima i treneru i svi u Pionir !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...