Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, John Terry said:

Ma nije do toga, da su hteli da nas sjebu portali, objavili bi da su Radulja i Kuzma produzili.

 

Mada, to mozda bas niko ne bi poverovao?

 

Radulja ima ugovor na 2 god, nema sta da ga produzuje, on je nas i sledece sezone osim ako neko ne resi da debelo plati. Nema brige za Radulju, bezbrizni smo sto se tice centarske pozicije za sledecu sezonu. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ovaj raspored stvarno nije human. Jbt. kad se setim da igramo tek u utorak. A kod kuće možda tek za dve nedelje ako komšije dodju do finala jer onda igramo prvo dve u gostima. Sad moramo da čekamo njihovo polufinale a onda da čekamo i dve u gostima ako igramo sa njima. Vreme prolazi kao večnost. Ovaj život nije lak, nije lak...

Screenshot-20230518-181338-com-facebook-

Edited by Čočo
Evo Maxbet kaže čekamo 14 dana posle do finala. Ne svidja mi se ovo uopšte.
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Čočo said:

Ovaj raspored stvarno nije human. Jbt. kad se setim da igramo tek u utorak. A kod kuće možda tek za dve nedelje ako komšije dodju do finala jer onda igramo prvo dve u gostima. Sad moramo da čekamo njihovo polufinale a onda da čekamo i dve u gostima ako igramo sa njima. Vreme prolazi kao večnost. Ovaj život nije lak, nije lak...

Screenshot-20230518-181338-com-facebook-

Bas glupo napravljen raspored,ne znam sta je problem da se vec sada igra na tri dana(komsije) i gotovo,nego se liga oduzila

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nini3112 said:

Bas glupo napravljen raspored,ne znam sta je problem da se vec sada igra na tri dana(komsije) i gotovo,nego se liga oduzila

Uopšte mi se ne svidja sve ovo. Sad kad si u naletu, dižeš formu i kad ti trebaju utakmice, moraš da čekaš više od 14 dana na sledeću. U najbitnijem periodu, za najbitnije utakmice tebe ovakvim nakaradnim rasporedom izbacuju iz takmičarskog ritma.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, BojanaCZV said:

Verovatno cekaju zvanicnu potvrdu da oba kluba igraju EL, da se smanje tenzije 😄

 

Presmesno na toliko nivoa, da covek i nema sta pametno reci.

Ako me sećanje služi, zvanično EL izlazi sa konačnim spiskom učesnika za sledeću sezonu tek sredinom jula meseca. Tako da ne znam šta čekaju i šta su uradili sa ovim PO.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nini3112 said:

Zvonimir Ivisic moze stvarno biti dobar igrac,skroz zanimljiv,nevezano za komsije ali pratim ga vec malo duze vremena,za njegovu visinu i solidan sut ima.

I meni je tokom sezone zapao za oko. I protiv nas je bio dobar. Baš ima potencijal. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Sector said:

Nema kao ni mnogo toga što se piše.

 

Fino je Kobe predložio da se otvori nova tema za želje i razbibrige.

Pa ostalo je još četvrtina ipo i ako ovako ostanu stvari može već da se otvara ta tema. 😀

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Ovaj raspored stvarno nije human. Jbt. kad se setim da igramo tek u utorak. A kod kuće možda tek za dve nedelje ako komšije dodju do finala jer onda igramo prvo dve u gostima. Sad moramo da čekamo njihovo polufinale a onda da čekamo i dve u gostima ako igramo sa njima. Vreme prolazi kao večnost. Ovaj život nije lak, nije lak...

Screenshot-20230518-181338-com-facebook-

Sada ćemo KLS da igramo u septembru, znaci Nedoviću da se obezbedi čarter let na račun države pa da ujutru ugra na SP, a naveče KLS. Sreća pa se Argentina ne kvalifikova...

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Laki21 said:

Ima li negde potvrda da nam je Milenijum tim od sledeće sezone glavni sponzor?

Nisam siguran da moj stomak to može da podnese.

Prica se da je Vujko dao pare za Duška, Vildozu i Kampaca. I da je Milenijum sponzor od sledece sezone. Spekulise se i da preuzima klub od Čovića. 

  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...