Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

12 minutes ago, K.Dot said:

Ja bih to ovako, ja bih to onako uredno sakriven iza mog nicka na forumu vox92. Ako nekome nije jasno gde zivimo i na sta srbija lici. Ovaj lazicev potez je kao kada bi neko u s.koreji govorio protiv kima. Mene samo cudi da mu nisu obrisali ceo nalog odmah. Sutra da grmi za kapitena.

Pod svojim imenom i vrlo jedinstvenim prezimenom tvitujem protiv vlasti od 2013.

Isto sam porodican covek, nisam siromasan, ali zaradjujem 4-5x manje od Lazica.

Edit: Zavrsavam off topic, uz mogao je da zove 20 godina starijeg i 25x fizicki nespremnijeg Lakija da se biju posle tekme, ali kad je neko jaci, onda da se ne kacimo. E zato mi ide na qrac. Edit gotov, necu vise o politici odje.

 

 

 

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, leki bg said:

Pod svojim imenom i vrlo jedinstvenim prezimenom tvitujem protiv vlasti od 2013.

Isto sam porodican covek, nisam siromasan, ali zaradjujem 4-5x manje od Lazica.

Edit: Zavrsavam off topic, uz mogao je da zove 20 godina starijeg i 25x fizicki nespremnijeg Lakija da se biju posle tekme, ali kad je neko jaci, onda da se ne kacimo. E zato mi ide na qrac. Edit gotov, necu vise o politici odje.

 

 

 


Nije mi bila namera da bilo koga ovde na forumu prozivam, više je poredjenje sto je Lazić ipak neka javna ličnost i njegova reč ili tvit ima veću težinu i odjek u javnosti nego lekijev ili moj. Čisto sumnjam da bilo koga u sns-u zabole šta K.Dot ili lekibg pišu protiv vlasti, dok se kod Lazića odmah upregla mašinerija da se dokaže da su to ipak hakeri bili, oni anonymous verovatno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sto je najgore protesti su usledili posle 16 izgubljenih mladih zivota u samo dva dana

Ovakav bolestan postupak ( bas mi tuga da napisem sprdanje) premijerke na proteste koji nose slogan "protiv nasilja" je dno dna

 

Laza je reagovao pre svega kao roditelj

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako me sećanje dobro služi, nije ovo prvi put da se Branko oglašava na ovakav način, ali je sigurno prvi put da je izazvalo ovakve reakcije i da se briše profil, pa plus nakon toga navodno on izjavljuje da je hakovan (kada se pojavila informacija da je nešto objavio otišao sam na IG profil i taj story je bio uklonjen, znači moglo je da se nastavi bez uklanjanja naloga). 
Ono što bih lično voleo sutra je da i mi kao navijači pokažemo kičmu kao i komšije i da se i sa naših tribina čuje ono za šta se tokom prenosa na Areni Sport smanjuje ton. Ako se pitate čemu bi to doprinelo, pa barem bi doprinelo da znamo da smo protiv ismejavanja tragedija od prošle nedelje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bio je svojevremeno forumas Avanti stella rossa koji je napisao potpisan Milicic ljudi, i posle par dana dosao i zalio se kako on to nije napisao i kako ga je neko hakovao 😁 tako da istorija hakovanja postenih cigana traje vec dugo

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Tamburinjo said:

Bio je svojevremeno forumas Avanti stella rossa koji je napisao potpisan Milicic ljudi, i posle par dana dosao i zalio se kako on to nije napisao i kako ga je neko hakovao 😁 tako da istorija hakovanja postenih cigana traje vec dugo

Na profilu imao Bobija Marjanovica sa šljemom, ako se ne varam.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...