Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Utakmica sa Barselonom bila pre mesec i nešto dana i sad izlazi informacija od veoma poznatog i pouzdanog lista. Pokušavam da zamislim situaciju kako je ekipa u Barseloni i Kampaco dolazi kod Duška i kaže mu da mora na kratko da napusti ekipu jer ide na brzinu samo tetki da odnese lek i sklapa dogovor sa Realom. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Čočo said:

Utakmica sa Barselonom bila pre mesec i nešto dana i sad izlazi informacija od veoma poznatog i pouzdanog lista. Pokušavam da zamislim situaciju kako je ekipa u Barseloni i Kampaco dolazi kod Duška i kaže mu da mora na kratko da napusti ekipu jer ide na brzinu samo tetki da odnese lek i sklapa dogovor sa Realom. 

 

Posto se dogovori sklapaju samo licno u prostorijama kluba. Kampaco ima samo fixni u BGH20 al mu Cova iscupao nulu da ne moze zove medjugradsku. 

  • Like 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Posto se dogovori sklapaju samo licno u prostorijama kluba. Kampaco ima samo fixni u BGH20 al mu Cova iscupao nulu da ne moze zove medjugradsku. 

Nije moglo to preko telefona neke stvari su za oči u oči. Ipak zidovi u BGH2O imaju uši.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Nije moglo to preko telefona neke stvari su za oči u oči. Ipak zidovi u BGH2O imaju uši.

 

I da je tako kao sto pricas, zar nisu mogli da se sastanu n amilion mesta od BG-a do gde god, zasto Kampaco mora u Madrid da bi pregovarao sa Realom? Al nebitno, ja ne vidim zaveru u tome ako hoce da ide nek ide 

nadam se samo da odlazeci predsednik nece zaratiti i sa Kampacom kako nas je izdao i razocarao. Toliko od nas moze da se ocekuje valjda da se rastanemo u miru i slozi, hvala za sve izvolite plaketu. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tamburinjo said:

 

I da je tako kao sto pricas, zar nisu mogli da se sastanu n amilion mesta od BG-a do gde god, zasto Kampaco mora u Madrid da bi pregovarao sa Realom? Al nebitno, ja ne vidim zaveru u tome ako hoce da ide nek ide 

nadam se samo da odlazeci predsednik nece zaratiti i sa Kampacom kako nas je izdao i razocarao. Toliko od nas moze da se ocekuje valjda da se rastanemo u miru i slozi, hvala za sve izvolite plaketu. 

Hm odlazeci predsednik...

 

Ti znas nesto sto perkos zna, o strujama?

 

😂

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Tamburinjo said:

 

I da je tako kao sto pricas, zar nisu mogli da se sastanu n amilion mesta od BG-a do gde god, zasto Kampaco mora u Madrid da bi pregovarao sa Realom? Al nebitno, ja ne vidim zaveru u tome ako hoce da ide nek ide 

nadam se samo da odlazeci predsednik nece zaratiti i sa Kampacom kako nas je izdao i razocarao. Toliko od nas moze da se ocekuje valjda da se rastanemo u miru i slozi, hvala za sve izvolite plaketu. 

Ironija. Ironija.

5 minutes ago, John Terry said:

Pisanja media o ovakvim stvarima sada su cist visak i budalastina. Ali ok... Sto se Kampaca tice, tu se mi nista ne pitamo, godinu i po ugovor, ali otkup samo 50k evra, pa ako oce da ide i sam ce da plati otkup.

 

Tesko cemo takvog igraca da zadrzimo, voleo bih ja ali tesko.

Slažem se. Siguran sam da je ovo čista glupost. Ali isto tako pričam od početka da će u suštini najveći izazov za ostanak Kampaca i sledeće sezone biti samo njegova lična želja i jedino će to odlučivati. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Meni bi Kampacov ostanak bio vece iznenadjenje od toga da Studetski Centar igra EL sledece sezone.

 

Doveli smo ga na ko zna kakav nacin, uzivali u njegovoj igri u nepravedno malom broju utakmica, uzivacemo gledajuci ga kako osvaja ABA i dosta. 

 

Mi smo najbolju seriju u EL napravili kad njega nije bilo. Dusko, Vildoza, Nedovic i Petrusev (duvaj ga Misko), i koljemo se sa svima.

 

Mislim ja bih se upiskio od srece da Kampaco ostane, ali ne mogu da zamislim scenario po kome se to ostvaruje. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Budimo realni, stranac si u zemlji, biras:

1. Real ili Zvezda? Spanija ili Srbija? Madrid ili Beograd?

2. Tavares vs Kuzmic/Raduljica/Mitar 

3. Redovne (manje oporezovane) vs mozda redovne (verovatno i manje) plate. (Al' placeni doprinosi i zdravstveno 🙂 )

4. Ambiciju da osvojis EL vs "glavni cilj ABA" (uz duzno postovanje za isti cilj)

 

Jedina nasa prednost je sto u Realu nije stabilna trenerska pozicija. Mozemo reci i dobri odnosi u timu. 

 

Naravno ako ga Real zeli, tesko je parirati.

Ako ostane to ce biti samo zbog naseg nadaleko poznatog porodicnog koncepta. 

U tom slucaju naklon do poda.

Edited by FireKeeper
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Losmi17 said:

 

Ti znas nesto sto perkos zna, o strujama?

 

Sto kaze Perkos, nisam ja to ni spemenuo eno vam insajderi pa ih pitajte 😄 😄  

 

Paj sad argumenta..zdrav razum (ha ha u Srbiji razum) posle ovog poslednjeg saopstenja mislim da se popeo i tradicionalno nastrojenim Cova legenda navijacina na onu stvar. Mislim da je nervozan na max i to sa debelim razlogom po njega. 

Nikakav info samo mislim da je stvarno dosta trpljen od onih koji su ga i postavili, zlatan sat, plaketa i ajd zdravo iz kluba. KKCZ je bukvalno talac (taoc) tog coveka u svakom mogucem smislu. 

E sada ko ce doci posle njega zelim da verujem da se vec radi na tome i da nece biti Boza ili neki slicni metuzalem. Cak i ako bude sns a nece biti sugurno anti sns nek budem barem mladji da ne gledamo vise teror penzionera u nase vreme sve bilo bolej vi mladi sve upropastili. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Tamburinjo said:

 

I da je tako kao sto pricas, zar nisu mogli da se sastanu n amilion mesta od BG-a do gde god, zasto Kampaco mora u Madrid da bi pregovarao sa Realom? Al nebitno, ja ne vidim zaveru u tome ako hoce da ide nek ide 

nadam se samo da odlazeci predsednik nece zaratiti i sa Kampacom kako nas je izdao i razocarao. Toliko od nas moze da se ocekuje valjda da se rastanemo u miru i slozi, hvala za sve izvolite plaketu. 

 

ma najsmešnije je što postoji percepcija kako kampaco ugovara nešto u tajnosti; kada platis igrača 2 ili koliko miliona a izlaz iz ugovora mu je 300k, znači da se podrazumeva da može da pregovara kad hoće i s'kim hoće, jer je ta klauzula kikiriki.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

ma najsmešnije je što postoji percepcija kako kampaco ugovara nešto u tajnosti; kada platis igrača 2 ili koliko miliona a izlaz iz ugovora mu je 300k, znači da se podrazumeva da može da pregovara kad hoće i s'kim hoće, jer je ta klauzula kikiriki.

 

50k moliću

 

Doduse sumnjam da je bilo bas 2 miliona, mozda u glavama Tegetlijinih sledbenika. Pre je ovako kao sto je @John Terry napisao gore

Link to comment
Share on other sites

Ma i da jeste, kao da smo se ponadali da ćemo ga zadržati. Kampaco ima 32 godine, još uvek je u punoj snazi, igra kao zmaj, otvorene su mu kapije bukvalno svakog tima u Evropi, preko bare verovatno nije uspeo zbog visine. I da mu Čović ponudi više para od Reala ili nekog kluba sličnog renomea, pre će otići. Čovek je rodjeni šampion i normalno je što želi i dalje da pobedjuje. Zvezda će najverovatnije ponovo igrati EL, ali što napisa neko iznad, Kampaco će pre izabrati da juri titulu sa Tavarešom i Poarijeom, nego sa Kuzmićem i Mitrovićem. Jebiga, mogao je gazda da se otvori za krštenog centra i pravog trenera od početka sezone, da ne mulja sa papirima i platama, ali važnija su saopštenja i ono što se dešava sa druge strane brda. Teo, kam tu Red Star, bro! 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, pantelia said:

 

50k moliću

 

Doduse sumnjam da je bilo bas 2 miliona, mozda u glavama Tegetlijinih sledbenika. Pre je ovako kao sto je @John Terry napisao gore

 

ne znam sta je napisao ali je on poznat kao drevni insajder, tako da mu treba verovati, iako su svi pisali o cca 2 miliona, sto je neki minimum za facua, imajuci u vidu da nije to od pocetka sezone.

to=tu

Link to comment
Share on other sites

Ako je istina , a ima dosta logike -Hvala majstore i da jurnemo još ABA ligu. 

 

Istovremeno, NČ može zajedno sa ovim smešnim 1+1 ugovorima(i još smešnijim klauzulama)  i saopštenjima da se tera u tri lepe. 

 

Ako nije, onda bi to bilo čudo i znak da smo malo porasli i da napredujemo. Ipak, kako se to 10 godina ne dešava, logičnije je ovo prvo 😒

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...