Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

 

23 minutes ago, uini said:

 

teo moze na sg, luka-poli na sf, cak i pf u evropi.

 

11 minutes ago, Čočo said:

Bolje da preliva nego da fali. 😂

 

Bolje da ljulja, nego da zulja - sto bi rekli nasi stari.

 

Nek` je sa srecom danas komsije - nemoj da se brukate.

:s_d:

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Čočo said:

Ja ću samo jedan jedini upis povodom prelaznog roka imati jer to mi je jedna od većih želja za sledeću godinu. Ismael Kamagate! Kakav potencijal, kakva fizikalija, kakva zver! Oh, kako bi nam legao kao back up za početak. Uslišite moje želje, mene jednog smrtnika. Odjavljujem se sa prelaznog roka.

Ti si samo poslednji koji je tog igrača pomenuo pa te zato citiram.

Sem sto sam pogledao dva klipa, nista vise nisam o njemu video pa necu da pisem o nekakvim zeljama sem sto me zanima - Ako je toliki talenat, da li je to uopste realno i ako jeste, zasto Zvezda pre Monaca/Asvela u FR ili nekog bogatijeg kluba? 

 

Ok je mozda minutaza kao argument, imamo i vise para nego ranije... Nije da smo dosad uspevali da takve transfere zavrsavamo, ako je toliki potencijal

Edited by Poseidon
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Poseidon said:

Ti si samo poslednji koji je tog igrača pomenuo pa te zato citiram.

Sem sto sam pogledao dva klipa, nista vise nisam o njemu video pa necu da pisem o nekakvim zeljama sem sto me zanima - Ako je toliki talenat, da li je to uopste realno i ako jeste, zasto Zvezda pre Monaca/Asvela u FR ili nekog bogatijeg kluba? 

 

Ok je mozda minutaza kao argument, imamo i vise para nego ranije... Nije da smo dosad uspevali da takve transfere zavrsavamo, ako je toliki potencijal

Da probamo. Pa ako uspemo odlično. Sigurno bi kod nas imao više prostora nego u nekoj drugoj EL ekipi. Sećam se kad smo Lesora dovodili važio je za jednog od najtalentovanijih mladih centara Francuske pa je svakako došao iz Nantera tada kod nas.

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Poseidon said:

Ti si samo poslednji koji je tog igrača pomenuo pa te zato citiram.

Sem sto sam pogledao dva klipa, nista vise nisam o njemu video pa necu da pisem o nekakvim zeljama sem sto me zanima - Ako je toliki talenat, da li je to uopste realno i ako jeste, zasto Zvezda pre Monaca/Asvela u FR ili nekog bogatijeg kluba? 

 

Ok je mozda minutaza kao argument, imamo i vise para nego ranije... Nije da smo dosad uspevali da takve transfere zavrsavamo, ako je toliki potencijal

Svakako ima atraktivnijih gradova od Beograda, ali ako je budzet obezbedjen tj. ako je ponuda priblizna ponudama drugih, BG ima svojih prednosti. Jeftiniji je od vecine ostalih gradova ucesnika EL, svi stranci se super provedu (ovo znam sigurno, nevezano za sportiste, vec uopste), postoji mogucnost vece uloge nego u nekim velikim timovima, atmosfera u hali... Da ne pricam koliki je mamac Faku (ako ostane). Igrati sa takvim plejem je san svakog igraca (pogotovo visokog). 

Link to comment
Share on other sites

Očekujem danas da se napravi prava žurka u hali. Da mi ispunimo naš Pionir i da se momcima pruži podrška kakvu zaslužuju. 

Danas ne očekujem ništa osim lepe žurke na terenu i van terena. A što se tiče momaka, ne očekujem već znam da danas Vildoza ima MVP partiju. 

 

Jos kao mali ja pošao sam odma' da vidim kako igra ta velika Zvezda... 🔴

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Sector said:

 

Direktno odlučujemo o parovima u plej ofu.

To mi je prvo palo na pamet ali pomislih i da nije u pitanju možda ironija sa osvrtom na naš ne plasman u završnicu EL. 

Link to comment
Share on other sites

Ove Duškove izjave tipa "pobedićemo Partizan u finalu ABA", ili "da smo ušli u plej of, osvojili bismo EL", mi deluju prilično preoptimistične, s obzirom na to na šta mu je ekipa ličila u najvažnijim utakmicama, pre svega sa donjim domom timova (Alba, Bajern, PAO, Virtus, Cibona...)

 

Na osnovu čega gaji ovoliki optimizam i samouverenost ne znam. Svakako su oni u naletu, a mi bili u velikom padu, ili stagnirali. Sve to može da se promeni, ali pre svega na terenu. 

 

Fun fact: pravljenjem ovih urnebesnih rostera za sledeću sezonu, zaključih da je petorka Teo, Pefi, Kalina, Bjelica, Raduljica igrala finale SP protiv Amera 😄 Ali pre bezmalo 10 godina. A mi ih "potpisujemo" za igranje EL 2023/24.  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Ove Duškove izjave tipa "pobedićemo Partizan u finalu ABA", ili "da smo ušli u plej of, osvojili bismo EL"

 

Mislim da nije ovako rekao, mada se svakako slazem da nema neki poseban razlog za optimizam. Opet, to je sportska psihologija, zna on sta kada treba da kaze.

 

Mislim da je izjava posle derbija bila "Partizan je svestan da mozemo da ih dobijemo u finalu", sto nije nista novo, a ovo drugo je rekao da bismo ulaskom u F8 imali realne sanse za F4, sto je takodje nista novo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...