Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Posteno smo odradili. Drago mi je.  

 

Steta sto nismo ovako igrali i neke druge utakmice. Doduse mora se priznati da nam je i Baskonija mnogo pomogla u tome. Bili su u jednom trenutku na oko 60% za 2p i 40% za 3p i 100% za 1p. Na kraju su jedino za 2p zadrzali procenat. 

 

Imali su 2/15 za 3p nakon tih 40% za 3p. 

Link to comment
Share on other sites

Sve ukupno ja zadovoljan. Odlična energija, lavovski borbeni, napredak Bentila i Martina, odlično vođenje utakmice Duška. Šteta za mnogo promašenih otvorenih šuteva a i zicera. Sveli smo Baskoniju na samo 63 poena. Bravo Zvezdo!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oborise mi tiket u poslednjem napadu.

 

Igrao da baskonija ne gubi preko 10 razlike, u poslednjem napadu +11, ovi tapkaju do kraja.

 

Smucila mi se ova sezona, kada je trebalo pobedjivati gubili od svih redom, sad igraju za komsije, komedija od sezone.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Vise Baski ocajni nego li mi dobri. U dobrom delu utakmica negledljiva. Neko brzanje, nestrpljenje.

 

Odbrana konacno dobra, zao mi je sto to kazem ali izlaskom Vildoze je postala dobra. Napad los, neorganizovan. Soliranje, improvizacija. Ne znam, pobedom moram biti zadovoljan, plus odredjenim segmentima igre, ali generalno gledano ovo je bila utakmica daleko ispod nekog nivoa evrolige.

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ivo.Srbija said:

Oborise mi tiket u poslednjem napadu.

 

Igrao da baskonija ne gubi preko 10 razlike, u poslednjem napadu +11, ovi tapkaju do kraja.

 

Smucila mi se ova sezona, kada je trebalo pobedjivati gubili od svih redom, sad igraju za komsije, komedija od sezone.

Pa igraju za sebe i svoj ponos. Ako si ikada bio sportaš ili već jesi trebao bi da shvatas to. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...