Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, Wingwalker said:

 

Ma daj...pa Villeurbanne, kako sama reč kaže, je bombona u martu. Odradite to.

 

11145512.jpg

 

''eat your heart out New Belgrade...''

perspective-220907-vue-8-plasticine.jpg

Ma naravno, zena bez, lep grad, vina vrhunska, prezivecemo i tu utakmicu🤣

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Obzirom da mi vec godinama negde od januara igramo u el sportivo recreativo, a da mene interesuje pre svega kompetitivni sport, sto i jeste definicija sporta po sebi, mislim da cu da dignem ruke od kkcz neko duze vreme. Aba me sve manje interesuje, jer, sportski gledano, ne vidim neku svrhu osvajanja iste. Igramo Aba da bi je osvojili da bi igrali el koju igramo da bi igrali bez ikakvih ambicija. Meni je to postalo dosadno.

Tako da, pozdravljam vas sve i odjavljujem se sa ove teme.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Svaki trener, če imati dobre i slabe utakmice. Neki više, neki manje. Duško tu nije izuzetak, ali mi se čini da je kritika prema njemu preoštra. Današnji poraz jeste težak, ali ja stvarno nebi želeo da vidim na šta bi ova grupa ličila pod nečijim drugim vodstvom. Ustvari, imali smo to prilike da vidimo na samom početku sezone, and it was not pretty...

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Alba je odigrala najbolje što može, a mi najgore što možemo. Ovo je prvi put ove sezone da gledam neku našu utakmicu u kojoj nijedan naš igrač nije na dobrom nivom. I na sve to, igrali smo lošu timsku odbranu. Definitivno je Ivanović podbacio u pripremi i vođenju utakmice, ali prosto je nevjerovatno koliko smo večeras bili neraspoloženi. 

 

Naše šanse za top8 sad ulaze u domen teorije, trebaće nam neko ludilo da uđemo u PO. Biće interesantno ispratiti zbog Kampaca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Saigraci moraju vise da respektuju Petruseva i njegov napadacki forte, a ne da Nedovic sutne vise puta za 3 nego on za 2. Bukvalno kad smo krenuli da se ispucavamo, samo je trebalo koji put da se spusti dole na njega da proba da iznudi faul ili kos, a decku u tim momentima nije ni bio na terenu. 

 

Ali sve ovo je moralo da se desi pre ili kasnije, precesto se Vildoza i Nedovic odlucuju da idu linijom manjeg otpora i jure neke hero ball trojke, koje su uglavnom ulazile, za razliku od veceras. 

 

Veliki je problem i skok, bas iritira kad Petrusev ne zagradi, a Luku nadskacu. Ne znam sto nisu igrali vise Kuz i Martin, nego je Bentil glumio 5 (i to odradio korektnije od oba centra). 

 

Alba bas frustrirajuca ekipa, verujem da smo to mi za neki Makabi ili samo protiv nas postanu vintage Bostnon, ne znam, ali dobro i posteno su odigrali, plus su bili duplo cvrsci nego mi.

 

Talenti smo da sebi pucamo u nogu. Aj sto smo sezonu poceli sa Vladom, ali smo uspeli da izgubimo od gotovo svih fenjerasa, ostao je jos samo Bajern sledece nedelje pa da upotpunimo krug. 

Edited by Markoss
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni sve anlize nasih problema ove sezone al i prosle pocinju i zavrsavaju sa nedostakom barem pristojnog centra! Prosto se ne secam utakmice gdje protiv nas nije izdominirao protivnicki centar pa caki i u utakmicama gdje smo pobedili.  U napadu nemamo igraca koji moze odigrati ledjima sa bilo koje pozicije, gledam Partizan (sa kojim se trebamo porediti) i kod njih sve krece od Lesora ili Exuma koji mogu odigrati 1 na 1 a ako stigne pomoc ubice te iz vana i to je balansirana ekipa i nazalost moram reci da igraju dosta smisleniju kosarku od nas iako ih redovno tamburamo al mislim da je to vec do psihe ili neceg slicnog.

Takodje jadno izgleda kad protivnicki visoki igraci iskacu a mi unutra ne mozemo napraviti nikakav mismatch jer nase visoke moze bez problema preuzeti i bilo koji bek/krilo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Fakundo se vraća iz NBA u EL na pola sezone...

drugu polovinu, ni kriv ni dužan, iskuliraće za rekordan honorar karijere...

...ali od one sledeće ide forte.

 

I dalje mi nije jasno kako je Oly tako brzo ispao iz trke za Kampaca...ladno bi uzeli titulu 1/1. 

 

ciganjska sreća nosi bušne čarape...

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Milos 3.14 said:

Duško je pogrešio što nije više igrao Kuzmić ili Martin. Skok nam je bio veliki problem.

Koliko god to čudno zvučalo najbitniji igrač u ovom timu je Mitrović, na našu žalost. Sve ekipe koje su njega zatvorile i poenterski i njegovu igru su nas rutinirale.

 

Obrni okreni nama Mitrovic ispadne prvi centar, kako ove tako i prosle sezone.

Ima on i finih rola ali ekipa koja hoce u top8 sa Mitrom kao prvim centrom jednostavno nema cemu da se nada, da ne bude da ga opljunem uvek u mojim retkim postovima ali jednostavno je tako.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

vodili smo 10 razlike celo prvo poluvreme a nedovic nije poceo tekmu, kao sto redovno ne pocinje. jel bi vodili 20 da je poceo?

Izgubili smo meč gde smo svi unapred upisali pobedu. Da bi se to prihvatilo mora se naći krivac koji je počinio kardinalne greške. Samo ja više puta pitah šta je to sa minutažom Vildoze i Nedovića moglo drugačije? Prema njihovoj igri trebalo je da igraju manje nego što su igrali, samo što ne znam ko je to trebalo da igra više i nadomesti njihov užasan napadački dan?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

 

vodili smo 10 razlike celo prvo poluvreme a nedovic nije poceo tekmu, kao sto redovno ne pocinje. jel bi vodili 20 da je poceo?

Da se ne izd.... na Nedovicu i Petrusevu a da mu Dobric i ostali ljubimci iznova i iznova zaseravaju stvari.

 

Radije cu poginut sa Nedovicem i Vildozom nego sa Dobricem, Lazarevicem i Bentilom.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Da se ne izd.... na Nedovicu i Petrusevu a da mu Dobric i ostali ljubimci iznova i iznova zaseravaju stvari.

 

Radije cu poginut sa Nedovicem i Vildozom nego sa Dobricem, Lazarevicem i Bentilom.

I Nedović i Vildoza i Petrušev su igrali više od svoje prosečne minutaže, dakle Ivanović ti je ispunio želju i ne vidim zašto ga kritikuješ.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Da se ne izd.... na Nedovicu i Petrusevu a da mu Dobric i ostali ljubimci iznova i iznova zaseravaju stvari.

 

Radije cu poginut sa Nedovicem i Vildozom nego sa Dobricem, Lazarevicem i Bentilom.

 

nedovic, vildoza i petrusev po 25mins.

mrzi me sa telefona da gledam ali kladim se da je to cca njihov prosek minuta u el, petrusev mozda i iznad proseka.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, TB Told said:

I Nedović i Vildoza i Petrušev su igrali više od svoje prosečne minutaže, dakle Ivanović ti je ispunio želju i ne vidim zašto ga kritikuješ.

Da ih igra kad trebaju da budu na terenu. Oola su nizbrdo krenula u 2/4 a izasao sa petorkom luka, Luca, Lazic, Bentil i Dobrinjo u 2 pol.

 

Sve pobjede u EL su donijeli Luca, Nedovic i Petrusev. Pocnes sa Petrusevim 2 pol pa onda spustis na njega pa krenes nesto da radis, da imas neku igru. 

 

@uini nebitna je minutaza, bitni su minuti kada su na terenu. 

Petrusev je usao na -6 i momentum na strani Albe u 4/4 u zadnjih 7-8 minuta. Luca ulazio i izlazio. 

Kreni majstore sa najboljim igracima u 3/4 kad trrba da krenes agresivno a ne da ti Alba usere tu tvoju defanzivnu petorku.

Da nama odlucuju sezonu u EL Dzoni i Pefi zajedno sa Lazarevicem na terenu. 

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Wingwalker said:

Ajde da podsetim...Lazić je imao sumnjivo malu minutažu dok nas je ono spadalo trpalo.

Postoji mogućnost da nije mogao da igra, da li zbog povrede ili kao Martin zbog raspravljanja sa Duškom. 

Svi igrači su znali kada smo se pogubili da nam je ovo oproštaj od ove EL sezone...pukla tikva još dok Faku preleće ocean.

 

 

Oprostaj, revijalne utakmice do kraja

Ne znam koji qraz i registrujemo Kampaca

 

Mislim ocekivao sam i ja pobedu ali bas ovako ne treba i nadam se da ekipa nece razmisljati

Da nam je mentalitet jedne Albe, Armanija 

Sledece kolo imamo jednog od najboljih plejmejkera

Valjda volimo kosarku bar koliko i pobede majku mu 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

Oprostaj, revijalne utakmice do kraja

Ne znam koji qraz i registrujemo Kampaca

 

Mislim ocekivao sam i ja pobedu ali bas ovako ne treba i nadam se da ekipa nece razmisljati

Da nam je mentalitet jedne Albe, Armanija 

Sledece kolo imamo jednog od najboljih plejmejkera

Valjda volimo kosarku bar koliko i pobede majku mu 

 

 

Pa da nemas Kampaca sada bi se oprastao i od ABA lige..

5 minutes ago, Volter said:

Nismo još završili. Sad se lomi sezona u Evroligi, a tu na scenu stupaju oni najbolji. Pa da vidimo Vildozu, Nedovića i Kampaca, da li jesu ili nisu.

Mi smo nase slomili, ovo se moralo dobiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...