Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Dok sam proveravao koji se naš pomoćni svađao/odgurivao sa Karaičićem nakon meča naiđoh na ovu bravuru sa našeg zvaničnog sajta, Karles Marko je navijač CZ od samog rođenja

Quote
Quote

Karles Marko je rođen 1974. Godine i odmah se uključio u rad našeg prvog tima kao prvi pomoćnik prvog trenera Duška Ivanovića.

😄

Edited by bekrinjo
  • Like 3
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

Kakva reakcija ekipe nakon kradje u prvom poluvremenu i iskljucenja trenera, svaka cast igracima i strucnom stabu na tome. Iako prvo poluvreme kvalitetom jeste bilo losije odigrano uz puno otvorenih suteva, i to bi preziveli sa solidnom razlikom da nije bilo onakvih smesnih odluka sudijske trojke. Sramotno.

 

Drugo poluvreme oducavanje od kosarke, defanzivno, ofanzivno, ovi nesretnici nisu mogli na kos da pogledaju. Jos jednom smo pokazali da smo sampionska, fajterska ekipa stvorena za trofeje. 
 

Iako me je iznenadilo sto smo odlucili da sa Kampacom branimo mnogo viseg Exuma, to je kako je utakmica odmicala sve vise imalo smisla. Moze on da ubaci neke poene, ali nece bas uvek gledati na kos i tu smo ih uhvatili jer je to nesto sto smo ocekivali i bili spremni na to. Ti pokusaji su im bili staticni i sablonski, a Kampaco dovoljno jak i spretan da uspori Exuma kojem nije bilo bas svejedno da ga svaki put napadne do kraja. Shodno tome, i Lazarevic je imao znatno manju minutazu iako sam ocekivao da je ovo mec kao nacrtan za njega.

 

Na kraju nemoc Lesora i sabanski faul nad Kampacom, prelepo za videti. U jakoj konkurenciji je uspeo da postane najiritantniji njihov igrac. Razumem da se razocarao jer je u prvom poluvremenu vec smisljao sta ce zapevati na koncertu, ali to ne moze biti opravdanje za takvo bahato ponasanje.

 

Nadam se da ce se momci odmoriti do veceras kako treba i osvojiti prvi od cetiri trofeja ove sezone.

 


 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Kakva reakcija ekipe nakon kradje u prvom poluvremenu i iskljucenja trenera, svaka cast igracima i strucnom stabu na tome. Iako prvo poluvreme kvalitetom jeste bilo losije odigrano uz puno otvorenih suteva, i to bi preziveli sa solidnom razlikom da nije bilo onakvih smesnih odluka sudijske trojke. Sramotno.

 

Drugo poluvreme oducavanje od kosarke, defanzivno, ofanzivno, ovi nesretnici nisu mogli na kos da pogledaju. Jos jednom smo pokazali da smo sampionska, fajterska ekipa stvorena za trofeje. 
 

Iako me je iznenadilo sto smo odlucili da sa Kampacom branimo mnogo viseg Exuma, to je kako je utakmica odmicala sve vise imalo smisla. Moze on da ubaci neke poene, ali nece bas uvek gledati na kos i tu smo ih uhvatili jer je to nesto sto smo ocekivali i bili spremni na to. Ti pokusaji su im bili staticni i sablonski, a Kampaco dovoljno jak i spretan da uspori Exuma kojem nije bilo bas svejedno da ga svaki put napadne do kraja. Shodno tome, i Lazarevic je imao znatno manju minutazu iako sam ocekivao da je ovo mec kao nacrtan za njega.

 

Na kraju nemoc Lesora i sabanski faul nad Kampacom, prelepo za videti. U jakoj konkurenciji je uspeo da postane najiritantniji njihov igrac. Razumem da se razocarao jer je u prvom poluvremenu vec smisljao sta ce zapevati na koncertu, ali to ne moze biti opravdanje za takvo bahato ponasanje.

 

Nadam se da ce se momci odmoriti do veceras kako treba i osvojiti prvi od cetiri trofeja ove sezone.

 


 

 

 

Sto bi rekao kolega @Dzep nemojmo o suđenju 😂😂😂😂 to je subjektivna stvar😂😂😂

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, propolis said:

 

Sto bi rekao kolega @Dzep nemojmo o suđenju 😂😂😂😂 to je subjektivna stvar😂😂😂

 

 

 

plus sto nije bilo nikakve kradje, par idiotskih procena i ono debilno iskljucenje.

 

mi smo gubili u prvom jer smo naboli jednu tricu od 10 ili 12, dok su leday i nunnaly ubacili sve.

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

plus sto nije bilo nikakve kradje, par idiotskih procena i ono debilno iskljucenje.

 

mi smo gubili u prvom jer smo naboli jednu tricu od 10 ili 12, dok su leday i nunnaly ubacili sve.

Kao sto sam i napisao, usled nasih losih procenata svakako bi gubili, ali ne 10 razlike, i ne 18 u jednom momentu. Umesto dva slobodna za nas, sviraju se dva slobodna za njih i jos pogadjaju trojku iz napada. Na sve to iskljucen nam je trener jer se bunio za gresku koju su svi videli, a reakcija mu uopste nije bila ne znam koliko agresivna. Ima snimak od prosle godine sa kupa gde Obradovic je*e majku sudiji, preti i dere mu se u facu, a ne dobija upozorenje, kamoli tehnicku. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, bekrinjo said:

Dok sam proveravao koji se naš pomoćni svađao/odgurivao sa Karaičićem nakon meča naiđoh na ovu bravuru sa našeg zvaničnog sajta, Karles Marko je navijač CZ od samog rođenja

E upravo mi je to palo na pamet da napisem (ne za Carlesa, nego za onog mentola Karaicica). Sta se tu izdesavalo? Vidim da su se svi izrukovali i onda kad je onaj nas pomocnik dosao do mentola ovaj poceo zustro da mu se proserava u facu i to toliko dugo da je ovom nasem bilo dosta pa ga odgurnuo. Any takes?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Nije bilo kradje, par idiotskih procena na Zvezdinu stetu  i iksljucenje trenera. 

 

Nije bilo pljacke  banke, samo par ukradenih miliona, sve kul

 

nisam rekao "na zvezdinu stetu", a ti nastavi da dokazujes svoju ljubav prema zvezdi stanamrade nepravdom, to u srbiji najbolje lozi vec 35 godina.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

plus sto nije bilo nikakve kradje, par idiotskih procena i ono debilno iskljucenje.

 

mi smo gubili u prvom jer smo naboli jednu tricu od 10 ili 12, dok su leday i nunnaly ubacili sve.

Da li bi oni otisli na +18 da nije bila ta mala greska? Znaci umesto 2 bacanja za Petruseva, 2 tehnicke iz kojeg oni imaju 5 poena.

U poslednje vreme ne mogu da razumem sta pises. Sta se sa tobom dogadja? Dolazim do zelje da te blokiram, pa da ne moram da te citam. Ne budi Goldberg.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi lepo da uzmemo trofej večeras. Deluje da ga svi već vide u našim vitrinama, ali čeka nas nabrijana Mega sa mladim i željnim igračima. Nadam se da će naši igrači naći energije da odrade utakmicu na pravi način. Bojim se da su isceđeni energetski nakon derbija, i fizički i psihički. 

Edited by Knipex
Slovo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

ma shefe, shirok ti tata za takve price. mogu i partizanovci da nadju nekih 5x kljucnih situacija protiv njih u drugom, koje su pomogle da ih stignemo.

 

kada se gleda iskljucivo svoja strana, nepravda je uvek golema.

Voleo bi da ih lepo navedes, pa mozemo da ih komentarisemo. Nikada niko ne bezi od rasprave.

Link to comment
Share on other sites

Teško je gledati situaciju objektivno kada preferiraš jedan tim. Istina je sigurno negde između. Sudija Nikolić je jedan veliki kompleksaš koji je sinoć pokušao sebe da stavi u prvi plan. Pokušao je uspostavi neki autoritet a proizveo potpuno suprotno. I tu je @uinivećinom u pravu što se tiče suđenja. Da nije bilo Nikolićevih bravura moglo bi se reći da je suđenje bilo sasvim korektno. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, uini said:

 

plus sto nije bilo nikakve kradje, par idiotskih procena i ono debilno iskljucenje.

 

Odluke su bile sramotne i na našu štetu tako da mogu da se zavedu pod "krađu"

Sreća je što smo pobedili, očekivano i pored tih svinjarija, tako da ne ispadne da je kukanje.

 

25 minutes ago, uini said:

mi smo gubili u prvom jer smo naboli jednu tricu od 10 ili 12, dok su leday i nunnaly ubacili sve.

 

Jeste Partizan sve ubadao,ali ne bi bilo 10 razlike da nas nisu pokrali sa "greškama"

 

Konkretan slučaj je upravo taj kad "ne vide" faul nad Petrusevim i umesto da mi imamo 2 bacanja mi dobijamo isključenje i Partizan 2 bacanja.

Bilo je još par izuzetno sumnjivih odluka na našu štetu tako da su sudije imale uticaj na ishod prvog poluvremena i pored odličnog suterskog izdanja Partizana.

 

 

 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...