Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Holand bukvalno svaki put kad ga uhvati kamera je u nekoj zajebanciji sa saigracima, zarazan je ako nista drugo tom svojom energijom i steta sto bar ono polaganje nije ubacio veceras.

 

Nadam se da ce biti jos puno utakmica gde ce njegovih par trojki biti znacajne kada rezultat bude bio tesan.

Edited by necke
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nista ja ovde ne bih dodavao, samo nek se vrate povredjeni igraci, i nek ovi imbecili puste Kampaca da igra. Pa sve da Luka, Faku i Nemanja igraju za partizan, ja  bi svrsavao gledajuci tu poeziju u napadu. 

Bas bih voleo da vidim da li bi onaj oktopod iz reala mogao tako lako da drzi ceo reket kad te spolja ova 3 ludaka napadaju.

Jos jednom, nek se EL, a i Čović zajedno sa njima jebe.

Ej bre, mi smo u nizu olimpijakos,  barselona, valensija, real madrid, monako, od toga 2 na strani, bez maltene pola prvog tima (3 utakmice bez ubedljivo najboljeg igraca, a prakticno i cetvrtu je igrao minimalno) prakticno dobili 4 meca...protiv, u tim momentima prvoplasiranih ekipa, izuzev valensije.

Ja jos ne mogu da verujem.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Guru said:

ezgif-com-gif-maker-25.gif

ezgif-com-gif-maker-26.gif

 

 

Dobriću, Dobriću...

 

ezgif-com-gif-maker-27.gif

 

E to. Fala kolega 🙂

 

Gledam sad nesto ovaj prvi pas ... ladno ne bi proslo preko Strazela recimo, zbog kose. Sreca pa je Blossomgame nema onu subaru.😄

Edited by Firga
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo potapanje protivnika ove sezone i to u vrelom Pioniru i ni jedan igrač nije proslavio poen flexovanjem, busanjem u grudi ili nekim neprimerenim gestom.

Gospodski i domaćinski.

Svaka čast i publici i Saši na ovom dirljivom i katarzičnom performansu. Ne gleda se takva scena svake sezone. Mi njega ipak aplauzom, a Saša pred grbom na kolena. Hevi staf iz bilo kog ugla.
Velika greška što nije ranije progovorio za bonuse. Taj spin je i nagruvao razlaz koji je jednostavno morao baš tada da se desi, ali je odradjen nezgrapno kako to samo Čoki ume.
Išla je verzija da mu je Neša prišao na treningu da ga pita da li je pročitao sms i Saša je izdivljao na max tu pred igračima. Dal realno da je stvarno tako bilo...?


  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Holivud said:

 

Što kaže veliki car Tarens Kinsi 

 

"Let them clap, you remain focused" 😎

Mozda najkompletniji igrac koji je igrao za nas u zadnjih 10 godina.Ne kazem najbolji da se odmah ogradim.Ali sto kosarka nudi on je demonstrirao.Sut za 2 sa distance i za 3 i onaj bolesni ulaz sa dvokorakom na drugiobruc.Fenomenalana odbrana,skok,zakucavanje,igranje pleja po potrebi,iq1000….Rodjen 21.marta kao i Luka Mitrovic i moja malenkost….Jedan je Tarens Kinzi❤️

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Placebo Lone star said:

Mozda najkompletniji igrac koji je igrao za nas u zadnjih 10 godina.Ne kazem najbolji da se odmah ogradim.Ali sto kosarka nudi on je demonstrirao.Sut za 2 sa distance i za 3 i onaj bolesni ulaz sa dvokorakom na drugiobruc.Fenomenalana odbrana,skok,zakucavanje,igranje pleja po potrebi,iq1000….Rodjen 21.marta kao i Luka Mitrovic i moja malenkost….Jedan je Tarens Kinzi❤️

 

Te sezone u EL šutirao trojke 4 od 31, odnosno 12.9%. :default_coffee:

 

  • Like 5
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Wingwalker said:

Prvo potapanje protivnika ove sezone i to u vrelom Pioniru i ni jedan igrač nije proslavio poen flexovanjem, busanjem u grudi ili nekim neprimerenim gestom.

Gospodski

 

Potpuno si u pravu i posebno mi je drago što je tako.

Nedović je pokazao kako se proslavlja pobeda. Gospodin!

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

...

 

Lazarevic igra ono sto smo svi jos prosle godine kod Radonje videli da moze, ali iz nekog razlgoa mu Radonja bas nesto i nije verovao. Povremeno ga ubacivao, imao je neke sekvence, ali sad je bukvalno pusten s lanca. Nadam se da nece biti klupiran kad se svi oporave, jer ima najmanji renome, ali je bas bitan igrac. 

 

...

 

Ja bi rekao da nije bilo do nepoverenja.Več su bili Kalina i Davidovac primarni defanzivci na tim krilnim pozicijama, tako da je za njega ostalo malo minuta. Ove godine je on glavni za te stvari.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...