Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

8 minutes ago, Kooineeperk said:

  - 🟨12.01. - Monako  🏡

 

Idemo dalje...

 

On 1/2/2023 at 3:08 PM, Dropkick Murphys said:

3 puta sam gledao raspored i video sam samo 4 eventualna poraza. Da ne bi bilo da preterujem, dodao sam još jedan : D

 

Računao sam ovako:
Jedan poraz u dve utakmice sa Realom i Monakom.

Jedan poraz ili u Izraelu ili Litvaniji.

Jedan poraz u Barseloni ili Baskonija kod kuće.

Jedan poraz protiv Olija ili Fenera kući.

I jedan bonus: ima taj Armani na strani u duplom kolu ili npr Efes, popraviće formu...neka se dogovore oko te jedne : D 

Bold  ✔️

11-4 do kraja:59:

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno zapažanje: neki ste večeras tako bolećivi prema S. Obradoviću, a redom je teran govnavom motkom... Nema kod nas umerenosti, ravnoteže. Sve je ili crveno ili belo... Nijansi nema. E kad to shvatimo kolektivno, tad možda i zaslužimo boljeg prešjednika. Kluba. A i države...

Bravo momcima! Svaka čast i da svaka bude ovak'a!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pavijan2 said:

Nemoj Lakija.

Previše voli Zvezdu i dosta teško sve preživljava, pa ode u drugu krajnost.

Raduljica solidan.

 

Laki je meni jedan od gotivnijih forumasa, cak i kad mraci do maksimuma to ne radi kao neki koji su u fazonu "sve znam, sad cu svima da vam otvorim oci i napisacu po 15589 put istu stvar".

  • Like 10
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da pojasnimo jednu stvar, nema nikakve komisije El koja moze da nam smanji kaznu. Ne moze se kazna smanjiti jer je slucaj zavrsen. Jedino Glikman moze da je ukine. Koliko sam ja razumeo sve i da hoce da nam smanje kaznu oni to ne mogu jer ne postoji mehanizam kojim bi se to pokrenulo. Imali smo pravo zalbe sportskom sudu u Lozani, ali po svemu sudeci ista nije podneta i ne nije taj sud tako brz. Otidjite na njihov sajt i vidite o kojim predmetima ce se tamo u januaru odlucivati. Davno zaboravljena proslost. Tako da, ako sam ja u pravu nasa jedina nada sa freefacu je da nas Glikman pomiluje. Sve ostalo bi bilo po pijacnim principima, da se kojekakve komisije sastaju na osnovu usmenih zalopojki i EL bi bila prilicno neozbiljna organizacija.

Edited by kokodakalo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kokodakalo said:

Samo da pojasnimo jednu stvar, nema nikakve komisije El koja moze da nam smanji kaznu. Ne moze se kazna smanjiti jer je slucaj zavrsen. Jedino Glikman moze da je ukine. Koliko sam ja razumeo sve i da hoce da nam smanje kaznu oni to ne mogu jer ne postoji mehanizam kojim bi se to pokrenulo. Imali smo pravo zalbe sportskom sudu u Lozani, ali po svemu sudeci ista nije podneta i ne nije taj sud tako brz. Otidjite na njihov sajt i vidite o kojim predmetima ce se tamo u januaru odlucivati. Davno zaboravljena proslost. Tako da, ako sam ja u pravu nasa jedina nada sa freefacu je da nas Glikman pomiluje. Sve ostalo bi bilo po pijacnim principima, da se kojekakve komisije sastaju na osnovu usmenih zalopojki i EL bi bila prilicno neozbiljna organizacija.

A to "pomilovanje" je na inicijativu nekog drugog spolovila (organa) EL, tima - stranke ili sama "komisija" (kako god se zvali) to rade po sopstvenom nahođenju? Poslednja varijanta je isuviše srpska (diskreciona).

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kokodakalo said:

Samo da pojasnimo jednu stvar, nema nikakve komisije El koja moze da nam smanji kaznu. Ne moze se kazna smanjiti jer je slucaj zavrsen. Jedino Glikman moze da je ukine. Koliko sam ja razumeo sve i da hoce da nam smanje kaznu oni to ne mogu jer ne postoji mehanizam kojim bi se to pokrenulo. Imali smo pravo zalbe sportskom sudu u Lozani, ali po svemu sudeci ista nije podneta i ne nije taj sud tako brz. Otidjite na njihov sajt i vidite o kojim predmetima ce se tamo u januaru odlucivati. Davno zaboravljena proslost. Tako da, ako sam ja u pravu nasa jedina nada sa freefacu je da nas Glikman pomiluje. Sve ostalo bi bilo po pijacnim principima, da se kojekakve komisije sastaju na osnovu usmenih zalopojki i EL bi bila prilicno neozbiljna organizacija.

Tačno tako, Glikman to može da uradi u nekom trenutku ... ili ne.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Tačno tako, Glikman to može da uradi u nekom trenutku ... ili ne.

Potpuno retardirano. Ili uradis odmah ili ne uradis uopste. A ne kao aj da sacekam jos malo, kao kad kaznis malo dete pa posle nekog vremena mu ukines kaznu kad si procenio da je dovoljno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

28 minutes ago, uini said:

pefi diskretni heroj tekme, jason kidd partija

 

Uz Mitrovica i Lazica...

 

 

 

Laki, dodjes pivo ( kada ja moram da te ''branim'' od napda ostalih 4umasa  :wink2: )

1 hour ago, Laki21 said:

Poezija.

spacer.png

 

Edited by Fat Zadd
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Profesor said:

Potpuno retardirano. Ili uradis odmah ili ne uradis uopste. A ne kao aj da sacekam jos malo, kao kad kaznis malo dete pa posle nekog vremena mu ukines kaznu kad si procenio da je dovoljno. 


Tako je. Samo sto se on odlucio da ne uradi to uopste.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Profesor said:

Potpuno retardirano. Ili uradis odmah ili ne uradis uopste. A ne kao aj da sacekam jos malo, kao kad kaznis malo dete pa posle nekog vremena mu ukines kaznu kad si procenio da je dovoljno. 

Kod njih su mnoge stvari neregulisane, može da bude a i ne mora ... kao sa pobednikom ABA i EL, ne postoji nikakav dokument al verujte na reč.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...