Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

43 minutes ago, Don Dusko said:

Znaci ti bi da zabranis da se kritikuje Covic za svoja nedela?Pustamo normalnu diskusiju a podmetanje tipa vise mrzite Covica nego sto volite Zvezdu...E tu me zaobidji.

 

I ne cudim se sto neko ima drugacije misljenje.Vec se cudim kad neko moze da napise da mi ovde mrzimo Zvezdu samo zato sto se ne slazemo sa nekim stvarima koje Nebojsa radi. 


Količina energije potrošene na “analizu” Čovićevog rada/nerada i promovisanja voljenog kluba je u sramnoj disproporciji kod 90 % Forumaša…

 

#ZVEZDAIZNADSVIH

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Od kako je Dusko dosao kod nas ne secam se da nas smo imali sekvence kadaa smo izgledali veoma lose na terenu i da nas je neko unistavao. Mozda samo ono drugo poluvreme protiv asvela, al to je prva njegova utakmica.

Na bazi toga temeljim optimizam za vecerasnju utakmicu. Ocekujem Dobrica sa 20ak poena, crta se vecerasnja utakmica za njega.

Izvinjavam se na off-u.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sector said:

Izgubio sam volju za praćenjem EL, teško da ću pogledati nešto mimo Zvezde do kraja sezone. 

 

Dušku i momcima puno sreće večeras, trebaće im. 

 

4 hours ago, Losmi17 said:

Same here.

Nesto slicno kao s onim oko Novaka u AUS.

 

Bas gorak ukus.

 

1 hour ago, uini said:

 

možda je meni promaklo, jel' možeš da citiraš sve one koji su izgubili volju da gledaju zvezdu?

 

kada neko kritikuje ili pljuje čovića jer pravi greške ili prosto praktikuje nepotizam, taj nije protiv zvezde, već upravo praktikuje onu floskulu da niko nije iznad zvezde, pa ni wannabe vučić u zvezdinom kontekstu, čovo.

 

sledeći put kada me neko iskritikuje na poslu za učinak koji sam napravio (ili štetu), reći ću mu da je protiv firme.

 

daklem, čović ima dobre namere, kao i dobrić. čović često ispadne nedorastao ili čak namerno pravi sranja da bi on lično profitirao. sada je ispao nedorastao GM poziciji.

@uini - evo gore samo neki koji su izgubili volju da gledaju Zvezdu. Barem tako pisu.

 

Elem, i dalje ne vidim da neko kaze koga bi tacno, imenom i prezimenom, umjesto Covica? Necete Covica - OK. Napisali ste zasto, i to je OK. Ali dajte da procitamo vec jednom koga bi doveli umjesto njega?   

Link to comment
Share on other sites

  veceras ocekujem pobedu i nista manje od toga...imamo osoblje da zaustavimo njihove udarne igle...nesto su tromiji na centrima sto bi trebalo da nam odgovara...

 

 sto se nas tice ono sto su od sad radili Vildoza i Nedovic preuzece samo Nodovic, imace veci "usage" i to je sasvim ok...ne bi bilo lose da nas i suterski bogovi malo pogledaju...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sindje said:

 

 

@uini - evo gore samo neki koji su izgubili volju da gledaju Zvezdu. Barem tako pisu.

 

Elem, i dalje ne vidim da neko kaze koga bi tacno, imenom i prezimenom, umjesto Covica? Necete Covica - OK. Napisali ste zasto, i to je OK. Ali dajte da procitamo vec jednom koga bi doveli umjesto njega?   

Lepo pise "mimo Zvezde", znaci ipak ce pratiti Zvezdu 😅

 

Ovo za Covica isto kao i za predsednika drzave nam, los je ali boljeg nemamo..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, necke said:

Lepo pise "mimo Zvezde", znaci ipak ce pratiti Zvezdu 😅

 

Ovo za Covica isto kao i za predsednika drzave nam, los je ali boljeg nemamo..

Aha, dobro, moj previd. Izvinjene i drago mi je da ipak nisu odustali. 

 

Ne bih sada o politici, i zaista nisam pristalica toga sto ti kazes, jer dok god se nesto ne menja ljudi mogu pomisliti da su Bogom dani za neke stvari. 

 

Ali stvarno, bez ironije, cinizma, ili nesto tome slicno - stvarno bih volio da cujem ko je to alternativa NC u ovom momentu? 

 

Link to comment
Share on other sites

Teško je od Nedare očekivati večeras visok učinak. I najgorem treneru ABA lige da pokažeš spisak igrača KKCZ koji su prijavljeni za tekmu...u par sekundi mu je jasno šta mu je činiti i na koga treba potrošiti najboljeg defanzivca...ili dvojicu.
...plus: isforsirati mu šut odbranom ispod bloka, napadati ga prodorom i u svakom mismeču a kada krene da buši spoljnu liniju idemo na raniji i momački faul na granici namerne. Ako ne može raniji...onda samo momački.


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sindje said:

Ali stvarno, bez ironije, cinizma, ili nesto tome slicno - stvarno bih volio da cujem ko je to alternativa NC u ovom momentu? 

Ma svima je jasno da Covic ne ide iz Zvezde dok on to sam ne odluci, mozemo mi da pisemo eseje o njegovim greskama, to ne utice previse na njega i njegov status u klubu.

 

Nisam iz te branse da drzim imena sposobnih rukovodilaca iz sfere politike u malom mozgu, ali svakako ne bi doso neko opoziciono orjentisan posle njega.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Dusko said:

Znaci ti bi da zabranis da se kritikuje Covic za svoja nedela?Pustamo normalnu diskusiju a podmetanje tipa vise mrzite Covica nego sto volite Zvezdu...E tu me zaobidji.

Ne ja hocu da kazem da mozete da budete malo principijalni. Ako je to sto se vredja Covic tema KK Crvena Zvezda, onda je i sve drugo sto ste do sada brisali. Koja je razlika u vredjanju Covica i nekog drugog? Pa ovako ste vredjali i Sasu Obradovica i to ste pustali i nasladjivali se, jer vam je odgovaralo. Kada cete poceti da sankcionisete vredjanje? 

Niti je Covic Zvezda, niti kritika nije dobrodosla, ali kao sto napisah za Raduljicu, niti je vise smesno niti je pristojno. Ali sta ja znam.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Sindje said:

 

 

@uini - evo gore samo neki koji su izgubili volju da gledaju Zvezdu. Barem tako pisu.

 

Elem, i dalje ne vidim da neko kaze koga bi tacno, imenom i prezimenom, umjesto Covica? Necete Covica - OK. Napisali ste zasto, i to je OK. Ali dajte da procitamo vec jednom koga bi doveli umjesto njega?   

 

Kolega, ja sam napisao da mi se ne gleda više takmičenje u kom CZ nije poželjna i čije rukovodstvo direktno svojim odlukama utiče na rezultat CZ u tom takmičenju. 

 

Ali svaka čast kako si moj post shvatio kao bojkot praćenja kluba zbog Čovića. 🏅

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sector said:

 

Kolega, ja sam napisao da mi se ne gleda više takmičenje u kom CZ nije poželjna i čije rukovodstvo direktno svojim odlukama utiče na rezultat CZ u tom takmičenju. 

 

Ali svaka čast kako si moj post shvatio kao bojkot praćenja kluba zbog Čovića. 🏅

Napisah gore vec da je previd, uz izvinjenje. Evo ide jos jednom isto.  

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Sindje said:

 

 

@uini - evo gore samo neki koji su izgubili volju da gledaju Zvezdu. Barem tako pisu.

 

nisi dobro procitao sectorov post. napisao je da je izgubio volju da gleda el tekme, osim zvezdinih.

 

mialim, ja ti sad prepricavsm istu recenicu koju si citirao.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

za svaku pohvalu je ovaj priliv novih clanova

velikih zvezdasa i ljubitelja lika i dela najuspesnijeg predsednika cije ime se crvenim slovima pise

za razliku od vecine bednih semenkara ovde

 

 

Možemo da se igramo pronađi Nebojšin profil.

  • Like 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...