Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

48 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Kad nije odrobijao Raduljicu i Holladan, nebi ni Adamsa, garantujem.

 

 

Pitanje koliko je  on ustvari 2/3. Ja sam ga lani gledao par utakmica u dresu Manrese. Jeste on građen slično kao Hollins, sa onim dugačkim rukama. Ali meni je izgledalo da je čista dvojka, koja mnogo voli da igra sa loptom u rukama. Znači čak više neki combo guard, nego 2/3. A ima ovde ljudi koji su ga gledali detaljnije, pa če me ispraviti ako grešim.

Cini mi se da je Tomason za santim visi od Holinsa ali je za 8kg mrsaviji. E sad, kome je velicina bitna, izabrace Tomasona, kome je debljina, izabrace Holinsa 🙂

Edited by Pero
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne mislim ja da smo mi ekskluziva u Srbiji što se tiče sponzorstva kladionica, nisu naši izmislili ni kladionice ni sponzorstva, nego mi je smor što su tih nekoliko kladža glavne korporacije u zemlji.

 

Al nebitno, nije za ovu temu ionako.

 

Ozbiljne pare biju, što na crno, što na belo, što kroz kladionice, što kroz druge biznise. Mislim da Čakajac (Mozzart) može sam lagano da izgura Partizanov budžet. Nije isključeno da stvarno krenu da sipaju razonode radi. Slažem se da je, iz ugla jednog društva, neodgovorno da ljudi koji zarađuju mahom na tuđoj bolesti i nesreći, toliko ne znaju šta će od para. Nije to sad nekakav populizam, ako nešto treba da se odvali po ušima, svakako je taj sektor, a prostora ima i te kako. 

 

Mozzart je ušao na tržišta Gane, Kolumbije, Nigerije.. eto prilike za Meridian da grandiozno uleti u Argentinu 😄

Edited by medobrundo
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

 

Ozbiljne pare biju, što na crno, što na belo, što kroz kladionice, što kroz druge biznise. Mislim da Čakajac (Mozzart) može sam lagano da izgura Partizanov budžet. Nije isključeno da stvarno krenu da sipaju razonode radi. Slažem se da je, iz ugla jednog društva, neodgovorno da ljudi koji zarađuju mahom na tuđoj bolesti i nesreći, toliko ne znaju šta će od para. Nije to sad nekakav populizam, ako nešto treba da se odvali po ušima, svakako je taj sektor, a prostora ima i te kako. 

Mocart je počeo da se širi i po siromašnim zemljama Afrike i Južne Amerike

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

 

Ozbiljne pare biju, što na crno, što na belo, što kroz kladionice, što kroz druge biznise. Mislim da Čakajac (Mozzart) može sam lagano da izgura Partizanov budžet. Nije isključeno da stvarno krenu da sipaju razonode radi. Slažem se da je, iz ugla jednog društva, neodgovorno da ljudi koji zarađuju mahom na tuđoj bolesti i nesreći, toliko ne znaju šta će od para. Nije to sad nekakav populizam, ako nešto treba da se odvali po ušima, svakako je taj sektor, a prostora ima i te kako. 

 

Mozzart je ušao na tržišta Gane, Kolumbije, Nigerije.. eto prilike za Meridian da grandiozno uleti u Argentinu 😄

Zahvaljujuci potpisu Brajana Angole

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

Od tih koji se pominju, ako ce da dodje taj francuz na 2+1 onda moze... Da potpisujemo njega na godinu dana i da zapali u NBA posle prve godine a mi ne dobijemo nista, mislim da nam to nije ok, bolje onda neki instant kvalitet. 

 

Mislim, Kamagate (ili kako se vec zove) je svakako i sada bolji od Kuzmica i Raduljice. Nema iskustvo Martina ali ima fizikalije bolje. I od Luke ima bolje fizikalije. Treba nam fizike malo. 

 

Tog iz Jute nisam ispratio - slabo pratim NBA u poslednje vreme. Steta sto nema sut makar sa poludistance, Kamagate nije los u toj kategoriji. Tako da bih ja pre ovog iz Evrope nego tog i USA. 

 

Kamagate je tip koji je mislim blizi Albi nego bilo kome drugo. No ko i vazda kod tih mladjih problem je sto oni oce u NBA a pitanje je da li mogu tamo da budu igraci mimo G lige i garbage timea. S tim sto je Kamagate ove sezone nesto malo i ojacao ali izgubio druge stvari. Ukratko, to je novi Lessort ako mene pitate 😄 

Zeller je meni bzvz igrac, nikad mi nije bilo jasno kako je on dosao da bude izabran ko 4 pik, jos manje njegovo bivstvovanje u NBA, uz to je tip nevidjeni maler ja se ne sjecam da je neko vise stvari slomio od njega za tako kratko vrijeme, saku jednu pa drugu, rebro, nos, casicu koljena, rame iscasio, igrao sa prstom slomljenim uglavnom brdo nekih sitnih povreda koje se vremenom nakupile. Ako se vec dovodi neki iz NBA i ne fali para, kapiram da se moze bolje od ovoga pa i za tu manju ulogu. Ne mjenjas jednog injury prone igraca drugim, to je ono sto sam htio da kazem svo vrijeme samo zakomplikovah. 

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne mislim ja da smo mi ekskluziva u Srbiji što se tiče sponzorstva kladionica, nisu naši izmislili ni kladionice ni sponzorstva, nego mi je smor što su tih nekoliko kladža glavne korporacije u zemlji.

 

Al nebitno, nije za ovu temu ionako.

Mislim da sam vidio nedje prije neku godinu, mozda je to i sad slucaj, svaka ekipa u litvanskoj kosarkaskoj ligi je za generalnog sponzora imala kladionicu. Tako da nije to nas neki ekskluzivitet vec do toga da od vecine tih "privatnih preduzeca" kladionice najbolje posluju i imaju najvise para da daju za razna sponzorstva i za sportske timove i dogadjaje. Vjerovatno ima nacin da se i sama drzava okoristi od toga tako sto ce se poostriti taj zakon o igrama na srecu, koliko svaka kladionica treba da kosta koju oces da otvoris a ne da svaki slobodan poslovni prostor ti zauzme neka od kladionica, kad vec odosmo u off-topic 😄 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MrTwister said:

Zeller je meni bzvz igrac, nikad mi nije bilo jasno kako je on dosao da bude izabran ko 4 pik, jos manje njegovo bivstvovanje u NBA, uz to je tip nevidjeni maler ja se ne sjecam da je neko vise stvari slomio od njega za tako kratko vrijeme, saku jednu pa drugu, rebro, nos, casicu koljena, rame iscasio, igrao sa prstom slomljenim uglavnom brdo nekih sitnih povreda koje se vremenom nakupile. Ako se vec dovodi neki iz NBA i ne fali para, kapiram da se moze bolje od ovoga pa i za tu manju ulogu. Ne mjenjas jednog injury prone igraca drugim, to je ono sto sam htio da kazem svo vrijeme samo zakomplikovah. 

 

jeste imao puno tih freak injuries, teško mi je zbog toga da ga čak i nazovem injury prone; mada fakat ima i tih sitnih povredica.

poslednje dve sezone je igrao sitno, tako da, ako je u treningu, tj nije se zapustio, može samo blagorodno da deluje na njega.

 

izvan toga, ne bih se složio da je bezveze igrač. na stranu to što je bio 4i pik, to je uvek situaciono; lik igra 10 godina u nba i uglavnom je imao solidne performanse kada sam ga gledao. 

samo ta činjenica nije za "bezveze" kategorizaciju, pošto se bezveze igrači ne zadržavaju tamo duže od 4-5 godina a da igraju.

 

za euroleague bi bio vrhunski centar, uz sve očigledne nedostatke za modernu košarku (nije čak ni spor za lika od 211cm).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ne mislim ja da smo mi ekskluziva u Srbiji što se tiče sponzorstva kladionica, nisu naši izmislili ni kladionice ni sponzorstva, nego mi je smor što su tih nekoliko kladža glavne korporacije u zemlji.

 

Al nebitno, nije za ovu temu ionako.

Dodatak na off topic: U Tirani ne postoji nijedna kladionica. Rama ih je, dok je bio gradonacelnik, udaljio iz grada. Grad je i dalje retko ruzan, ali nema kladionica.

 

Off topic 2: Sve kladionice su bliske rezimu i bice svakom sledecem, ali Meridian bas prednjaci poznajuci vlasnicku strukturu.

Edited by leki bg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...