Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, Kankkunen said:

Dok @srlepajce  :sleep_1:

 

 

 

Alo gaucosi, gotovo je svetsko, uzeli ste titulu, pustite to nogometanje, rukama se kosarka igra!

Nece se ovi oporaviti od svetskog jos par nedelja... 

 

 

12 minutes ago, berti said:

Jbg, što se tice Raduljice... Ide prica da je Covic dobio poruku da Radulja mora da potpise za Zvezdu. Ta Keselj-sns- Radulja veza... Jbg, vezana trgovina. Ako hoces u perpsektivi neko Kampacolikog, onda moraš drvosečolikog kamiondziju da potpišeš.

 

Ajde da razumem da je morao da ga stavi na platni spisak (klasicna SNS partijska varijanta), ali zasto mora da igra?! Sto nije mogao da kao bude malo 'vako povredjen, malo 'nako i da ga ne vidjamo? Ovako samo bode oci.  

 

  

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Ovo Lesor jede i pije na naš račun? Kakva smo mi gospoda. 

 

I Brodzianski... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Volter said:

Malo razmišljamo o sledećoj utakmici. Iskreno mislim da će nas Olimpijakos odvaliti. :classic_biggrin: Izgubili su prethodnu a protiv nas se uvek dodatno nalože. Samo da ne prođemo kao na pripremama.

Прошле сезоне смо их добили обе и тад су били много јачи. 

Очекујем одлилну партију Добрића и Лазића воле да играју против њих.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, LightWeight said:

Прошле сезоне смо их добили обе и тад су били много јачи. 

Очекујем одлилну партију Добрића и Лазића воле да играју против њих.

Mislim da je oly ove sezone  jaci nego prosle. Pre svega zbog uigranosti i napretka pojedinih igraca. Volkap i Vezenkov ove sezone igraju u strasnoj formi,  mnogo bolje nego prosle godine, Fal je isto jako sazreo sjajno se pozicionira u napadu ispod kosa ove sezone, to mu je do sada falilo a vidim da je i Larencakis postao ozbiljan faktor tamo. Jeste da je otisao Dorsi a Kenan ne isporucuje za sada ono zbog cega je doveden, ali po meni dosta bolje izgledaju nego prosle godine.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

Jbg, što se tice Raduljice... Ide prica da je Covic dobio poruku da Radulja mora da potpise za Zvezdu. Ta Keselj-sns- Radulja veza... Jbg, vezana trgovina. Ako hoces u perpsektivi neko Kampacolikog, onda moraš drvosečolikog kamiondziju da potpišeš.

Sigurno, Vucic se 2 godine budio obliven znojem jer Raduljicu nije doveo u Zvezdu. Adamsa je verovatno udomio Dacic da bi Australija povukla priznanje Kosova. Sta rade tom Covicu ovi politicari...

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Nigde. Cini mi se da je neko rekao da nema da se kupi, sto mi je neverovatno, jer bi ga mnogi kupili.

Ja bih kupio sve sto ima ovaj retro logo 

Link to comment
Share on other sites

Neko je pitao da li je PEROMKD99 i dalje živ posle ozvaničenja Kampaca ali nmg sad da nađem. Pošto sam primetio malo pre da se već neko vreme pratimo na tviteru obaveštavam forumaša koji se interesovao za njegovo zdravlje da roPe već uveliko traži odgovarajući smeštaj u Litvaniji preko airbnb.

Edited by Урош19
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...