Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ovo je ludost. Znao sam da ce se Covic na krilima dobrih rezultata zaleteti i ovo uraditi. I da udjemo u top 8 to ce gotovo sigurno biti sa 8. ili 7. pozicije sto znaci da ukrstamo sa Fenerom/Barsom gde su nam sanse minimalne i tu ne bi pomogla ni tri Kampaca. Ako su ove cifre istinite onda neka se ne cudimo na kraju sezone ako ne budemo mogli da produzimo ni Mitrovica, a kamoli nekog drugog, i ako prvog pleja ponovo budemo trazili po Australiji. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Samo smo bacili kroz Adamsa Whitea i Vladu Yoa i ostale jedno pola miliona evra (što je ruku na srce jedan prosek centar)

A onda smo jos i dodatno samo za ovu sezonu bacili 1.3mil evra na coveka koji ne moze da nabode vola (2/12 za 3 i 1/9 za 3 su najsvežiji primeri kuma našega Filipa)

Na sve to naš drug predsednik na ovu grdosiju od rostera sa Kuzmicem i Raduljicom na centru dovodi Kampaca umesto da zakrpi rupe na SF i C...

I ne znam sa ovakvim pojacanjima i finale Evrolige nije nedostizno ako naseg druga predsednika pitate tako da nemoj da se začudite ako Dusko sam ode do kraja sezone kad ocekivanja "navijača" ne budu ispunjena i u to finale se ne udje.

Just now, nekoime123 said:

Samo smo bacili kroz Adamsa Whitea i Vladu Yoa i ostale jedno pola miliona evra (što je ruku na srce jedan prosek centar)

A onda smo jos i dodatno samo za ovu sezonu bacili 1.3mil evra na coveka koji ne moze da nabode vola (2/12 za 3 i 1/9 za 3 su najsvežiji primeri kuma našega Filipa)

Na sve to naš drug predsednik na ovu grdosiju od rostera sa Kuzmicem i Raduljicom na centru dovodi Kampaca umesto da zakrpi rupe na SF i C...

I ne znam sa ovakvim pojacanjima i finale Evrolige nije nedostizno ako naseg druga predsednika pitate tako da nemoj da se začudite ako Dusko sam ode do kraja sezone kad ocekivanja "navijača" ne budu ispunjena i u to finale se ne udje.

Do pre dva dana je kukao za slavski kolač sad baca preko 4mil evra na igrača u regionu gde se nema za hleb...naredne sezone da budemo zadovoljni ako Ilija Djoković bude plej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Dobar u piku said:

Sreca pa ce uz njegov potpis domaci igraci imati vise prostora. Lepo je to krenuti sa 500k datih za Adamsa, pa Vildoza 1,2m i sad Faku do kraja sezone 1,8.Znaci samo za poziciju 1 dato je 3,5m uz Ivanovica i Markovica, tako da oko 4m...#ZeljkoObradovicdrzavniprojekat

Pominjati domace igrace u vremenima kada Branko Lazic ima veci ofanzivni doprinos nego svi domaci u KKP je besmisleno.

  • Like 33
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, СтелаРоса said:

Ovo je ludost. Znao sam da ce se Covic na krilima dobrih rezultata zaleteti i ovo uraditi. I da udjemo u top 8 to ce gotovo sigurno biti sa 8. ili 7. pozicije sto znaci da ukrstamo sa Fenerom/Barsom gde su nam sanse minimalne i tu ne bi pomogla ni tri Kampaca. Ako su ove cifre istinite onda neka se ne cudimo na kraju sezone ako ne budemo mogli da produzimo ni Mitrovica, a kamoli nekog drugog, i ako prvog pleja ponovo budemo trazili po Australiji. 

Onda da dovedemo jos nekog pa da idemo na 6to mjesto

 

Glupo je da izbacimo Barsu ili Fener odmah na startu, bolje nekog drugog.

Link to comment
Share on other sites

Koncepcijski gledano, nama su potrebniji krilo i centar nego Campazzo. 

 

Nepopularno mišljenje al jbg, jasno je da ni jedan drugi igrač trenutno ne bi izazvao veći hajp. Sad smo (ako se ozvaniči) jaki kao zemlja spolja a krila su nam dobra eventualno za potapanje kupusa i imamo jednog upotrebljivog centra.

 

Čak mislim da je centar trenutno najkritičnija tačka, ali bih najviše volio da ne gledam više Hollanda i da Dobrić konačno dobije ulogu kakvu zaslužuje u EL - 5 min po utakmici.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sector said:

Koncepcijski gledano, nama su potrebniji krilo i centar nego Campazzo. 

 

Nepopularno mišljenje al jbg, jasno je da ni jedan drugi igrač trenutno ne bi izazvao veći hajp. Sad smo (ako se ozvaniči) jaki kao zemlja spolja a krila su nam dobra eventualno za potapanje kupusa i imamo jednog upotrebljivog centra.

 

Čak mislim da je centar trenutno najkritičnija tačka, ali bih najviše volio da ne gledam više Hollanda i da Dobrić konačno dobije ulogu kakvu zaslužuje u EL - 5 min po utakmici.

Kalinic da potpise, pao bi internet a ne forum😀

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ukoliko zaista dovodite Fakua, čestitam, i mislim da je to dobro iz makar dva razloga:

 

1. Uvek je dobro imati takve majstore u našim klubovima, jednostavno imena su, atraktivni su, da ne pominjem kako su to odlični igrači, i

 

2. Valjda će se konačno zapušiti usta navijačkim grupama Delije/Grobari budžet... čuj budžet u zemlji gde apsolutno ništa nije transparentno, ljudi se gađaju ciframa, optužuju jedni druge, strašno. Mislim, nadam se da će se to desiti a sto posto sam siguran da neće.

 

Loših razloga takođe ima, prvi je taj da li vam je takav igrač zaista prioritet, mislim, takav igrač uvek jeste, ali ja bih rekao da su vam pre svega centar ali i krilo potrebniji. Druga je da li klub kakav je CZV zaista sebi može da priušti dva takva čarobnjaka, ali kao što već rekoh, pričati o našim klubovima i finansijskoj odgovornosti i transparentnosti je po malo suludo.

 

Ono što me zanima je zašto se, ako se već lupa kinta, ne krene na sve ili ništa, napad na F4. Pljuni lepe pare za vrhunskog centra i krilo i napadni. Ovako dovodiš Fakua zbog čega, titule u ABA? Pošto CZV i da uđe u top 8 (a EL nikad luđa, ko zna ko će tu završiti) može ući samo kao sedma ili osma, a to je duel sa Fenerom/Olijem/Barsom, a tu stvarno ne pomažu ni tri Kampaca.

 

Anyway, biće super gledati majstore uživo 

 

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja iskreno ne mogu da se radujem. Navijacu kao i uvek i naravno cast je imati ovakvog majstora u nasem dresu, ali u trenutku kada je nasa zemlja u nikad vecoj dubiozi, kada decu lecimo porukama, kada je i skolstvo i zdravstvo bukvalno u kurcu, ja da se radujem patkometriji dva kluba koja su unistila srpsku kosarku a trebalo je da budu temelj iste, ...ne mogu.

 

Dobrodosao Fakundo, ove brojke su nenormalne i vredjaju svakog normalnog, vrednog coveka u Srbiji.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Dolazak Kampaca nije rezultat nikakvog plana, vec nečiji hir. Da li nekog treceg lica? Malo verovatno, iako ne i nemoguce. Vrlo verovatno je to hir psihopate na vlasti. Njegov hir je povratak Željka, odavno se zna da je on licno kao mazga zapeo da se Kanga vrati u fk. I ko zna sta sve je njegov maslo. Hleba, doduse sve manje, i igara. To raji treba. Ogromno, kičerajski, bgd na vodi, najveci rast...

Nece ova rasipanja imati posledicu ni po KKP, a ni po nas. Slavina se odvrne pola minuta duze i pokrpljene sve rupe. Ako se slavina zavrne skroz, propascemo pa sve da nam je sada onaj tim sa Drčom i drustvom koji kosta 2 iljade dolara.

Cirkus je tu, deco draga... Uzivajmo!

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Ubijte me , razapnite me, kažite da sam najgori (prezidente™) ali, 

1. Ilić treba da igra centra

2. Beron opet trokorak hehe, da vrati sliku što je dobio onomad

3. Dobrodošao Kampaco, kad Cigani neće da kupuju sezonske moraju da plate kroz porez

4. Vidim kolega forumaš spominje bivšeg centra Efesa, znači Singltona, lepo.

Link to comment
Share on other sites

Gdje su pare bile ljetos kad smo dovodili:

 

- Adamsa umjesto Shabaza

- Hollanda umjesto Kaline

- Bentila umjesto Singletona

- Martina sa ranjivim koljenima? 

 

Plus amater na klupi. I onda nakon 1:6 u EL i poraza od Zadra, stiže deda mraz.... 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...