Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

11 minutes ago, Wingwalker said:

Vidim ovi manje iskusni su do zadnjeg minuta sumnjali da li možemo ovo dobiti večeras...

... čak i nakon Pefijeve trojke.

Neki znaci su omen...naučite više.
 

Plus je i Lebranko ubacio 5 poena, a i Lazarević ubacio trojku.

Nije bilo šanse da izgubimo.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Duško je sigurno najbolji Zvezdin trener kojeg pamtim. Malo je stvari koje mogu da mu zamerim tokom utakmice - možda je početna petorka večeras bila suviše impotentna, ali generalno čovek vidi apsolutno sve na terenu i prilagodjava se baš kako treba.

 

No, ova pobeda večeras je potpuno Vildozina pobeda. Ne znam  kako se ranije nismo setili da dovodimo Argentince u tim. Oni su ljudi potpune ložane i svi do jednog bi ovde dali 120% mogućnosti. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

Kakva utakmica, ja se osećam kao da sam tri dana orao. Ne mogu ni da zamislim kako je igračima.

 

Tanka je linija koja razdvaja to koliko mi je Žalgiris antipatičan i koliko ih poštujem u isto vreme.

 

Pa dobro, meni nije tanka, istovremeno su mi i ultrasimpaticni i neka vrsta uzora kako bi svi mi zajedno trebalo da izgledamo (a nesto se odnosi i na ostatak mucene EL) - odani navijaci, ekipa bez zvezda i bez 15 igraca u rosteru ali istovremeno i ekipa koja na je svakom mecu tu i ne predaje se ni protiv koga, koja je sa realno skromnim sastavima punim igracima bez neke velike karijere iza sebe tri puta igrala TOP 8. 

 

Jednostavno, kad dobijes Zalgiris mozes sebi da kazes da si odigrao dobru utakmicu i da se nalazis u dobroj formi. Samo pobedama na takvim mecevima se ide u trku za TOP 8. Ne pobedama od 10+ razlike protiv rivala koji dodju da odrade mec.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Plasi me malo to sto nas je Zalgiris bas procitao i videlo se da nemamo neki plan B. Dobili smo i drzali smo se u igri zahvaljujuci ludorijama Vildose i Nedovica, dva vanserijska igraca koja bi pozeleo svaki F4 klub. 

 

Pocece sigurno ovo cesto da se desava i mislim da je resenje pod hitno dovodjenje pojacanja i osvezenja za ekipu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema sumnje da je ovo večeras Luca dobio. I ja sam kao i mnogi mislio da nema šanse, Žalgiris je odigrao baš dobro s obzirom na skroman sastav, međutim treba biti posvećeniji duškista. Prvi put sam pomislio da dobijamo tek kad je Pefi munuo onu trojku. Treba spomenuti Nedovića koji nas je na individualni kvalitet držao u igri kad su se svi ostali baš mučili, neki potezi su mu bili čist seks. Solidan doprinos Laze mlađeg. Ostali baš slabi naročito Martin i Dobrić. Pitbula i Kuza ne računam, prvi je navijač zabavljač a drugi kondicijski ruiniran. Pohvala i publici, kad zasluže zaslužili su. Baš jebena pobeda za jubilarnu desetu, idemo dalje, nek se spreme manekeni iz Milana.

  • Like 23
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast generalno gaučo temperamentu ...ali sa ovakvom ulogom u timu Luca Vildosa je jebena top klasa. Bravo za Duška hauzmajstora.
Sledeće sezone Vildosa ide na minimum 1,5 miliona platu.

Duško da sutra dobije Kalinu i Voltersa, za par nedelja bi ceo tim imao stav:

,,...kada nas vidite...predjite na trotoar."


  • Like 12
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Da je neki drugi trener ovo bismo jako tesko okrenuli, verovatno bi ovo bila utakmica koju ne bismo dobili da se igra jos tri dana, ali zbog Duska sam ceo mec imao optimizam i gajio nadu da nekako ipak mozemo da dobijemo. 

 

Usadio je Dusko igracima mentalitet da nije gotovo dok semafor ne pokaze da je gotovo, a vidi se i da svi igraci imaju karakter da ne odustaju. Sta reci za Vildozu, od Kvinsija Milera nismo imali ovakvog ludaka koji okrece mec za minut-dva.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  kao sto je dosta vas reklo vec ovo je bila jedna od onih utakmica za koju sam mislio da nema sanse da se dobije s obzirom kako je tekla, ali nesto je drugacije ove godine u odnosu na prethodne a to je da imamo suvi kvalitet u timu koji donosi prevagu...evo od kad je dosao Dusko skoro sve pobede su nam doneli Luca i Nemanja...

  pocetak utakmice jako problematican, spora igra nikakva losi sutevi, neke izgubljene lopte...ulazi Nedovic i unosi pometnju u njihove redove, od tog trenutka smo krenuli da igramo...

 

  da Nedovic nije sutirao troje mogli bi pricamo o bukvalno savrsenoj napadackoj partiji naseg udarnog tandema, da im pozavide Micic i Larkin iz najboljih dana...razumem Nedovica i njegove suteve s obzirom da je prosle sezone imao za njega fantasticnih 38%...

 

  Laza mladji pokazao kako moze da doprinese, bukvalno je malo falilo da ujede Dimsu kako ga je cuvao...kad ubaci trojku, to je jos dodatni bonus...

 

  na kraju al ne i najmanje bitno...ne pamtim ovakvu atmosferu na tribinama u zadnjih 5-6 godina bas je bilo ludilo...

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sjajna pobeda, što bi rekli na mišićre i Vildozu 😃. Veliko je zadovoljstvo geledati ga u našem dresu ove godine.Ono što mi je zasmatalo, na kraju ovposle velike i teške pobede svi igrači pozdravljaju tribinu, daju aplauz, neki i skandiraju samo Radule stoji i gleda.  I ovo nije prvi put, obratite pažnju.

Radule zar je to toliko teško ?

 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, zemljoradnik said:

Sjajna pobeda, što bi rekli na mišićre i Vildozu 😃. Veliko je zadovoljstvo geledati ga u našem dresu ove godine.Ono što mi je zasmatalo, na kraju ovposle velike i teške pobede svi igrači pozdravljaju tribinu, daju aplauz, neki i skandiraju samo Radule stoji i gleda.  I ovo nije prvi put, obratite pažnju.

Radule zar je to toliko teško ?

 

ko je Radule?

 

uživajmo ljudi u sjajnim pobedama naših igrača koje vodi trener, da zapamti onaj iz ćoška, TRENER a ne neki kondukter

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, nevezano za to sta ja mislim o trenutnim kvalitetima Raduljice, ali ni ja ne bih aplaudirao ljudima koji su me prvog dana docekali na noz. Taj stav navijacke grupe da oni hoce da odredjuju ko ce u klub a ko nece, ja iskreno ne podrzavam. Navijaci navijaju, rukovodstvo vodi klub.

Edited by Sam B
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da nije ovog topika potpuno bih zaboravio da je Raduljica tu. Najpopularnija ličnost ovdje.

 

Elem, slažem se da bi nam valjao neki mlađi Kuzmić u reketu ali ja bih volio da vidim Filipa na 5 u utakmicama koje ne igra Mitrović jer smo deficitarni skilom u reketu kad njega nema i da Dalibor uzme neke minuta na PF ali očigledno to nije u planu.

 

Po meni i dalje najveći problem što imamo samo 2 ballhandlera na pozicijama 1-3. Trenutno su Vildoza i Nedović preopterećeni a Dzoni pitanje kada će nazad. Od krila leba nema, tapkanje lopte im nije jača strana.

 

Protiv Armanija moramo ući sa 101% da izvučemo još tu pobjedu a onda možemo opušteno u Pirej. Ako zaigraju Shields i Pangos, to je već druga ekipa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Wingwalker said:

Vidim ovi manje iskusni su do zadnjeg minuta sumnjali da li možemo ovo dobiti večeras...

... čak i nakon Pefijeve trojke.

Neki znaci su omen...naučite više.
 

Ja nisam imao dilemu niti jednog trenutka.  čak niti nakon onog blago rečeno traljavog ulaska u meč i samog tijeka utakmice . Slična stvar i za derbi,  na minus 6. Jednostavno sam znao da nema šanse da izgubimo. Toliko mentalne snage i karakter ima ova ekipa u ovom trenutku. Steta bi bilo sada ne nadograditi postojeći roster i pojuriti F8. Vildosa maestro.  Odavno nisam gledao atraktivnijeg igrača u našem dresu. Njemu odmah uz bok Nemanja. Dva "maga" loptanja među obručima. 

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zalgiris kao i uvek zajebana ekipa, bas dobru kosarku igraju u oba pravca. Zbog toga je ova pobeda jos veca, pogotovo ako se uzme u obzir da Zalgiris mirisi na ekipu koja ce se boriti za top 8 do kraja. 

 

Mnogo je falio Mitrovic, sa njim su napadi mnogo tecniji i lakse se dolazi do otvorenih pozicija za sut. Njegova otvaranja iz pika i dodavanja ne moze ni jedan drugi visoki igrac da nadomesti. 

 

Vildoza i Nedovic su se istrosili malo vise nego sto su navikli, nadam se da ce imati dovoljno energije da izvuku jos sutrasnju utakmicu i da zavrsavamo ovu ludacku seriju. Tek u ponedeljak je Mega, pa gostovanje Oliju koje treba da igramo bez pritiska, i onda Borac kuci. Prilika da malo ekipa predahne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, necke said:

Da je neki drugi trener ovo bismo jako tesko okrenuli, verovatno bi ovo bila utakmica koju ne bismo dobili da se igra jos tri dana, ali zbog Duska sam ceo mec imao optimizam i gajio nadu da nekako ipak mozemo da dobijemo. 

 

Usadio je Dusko igracima mentalitet da nije gotovo dok semafor ne pokaze da je gotovo, a vidi se i da svi igraci imaju karakter da ne odustaju. Sta reci za Vildozu, od Kvinsija Milera nismo imali ovakvog ludaka koji okrece mec za minut-dva.

Bas sam pomislio kako bi Radonja glat izgubio ovu utakmicu, uz duzno postovanje prema njemu..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...