Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Jebeni Zalgiris, koliko su samo tvrdi! Bas sam se plasio ove utakmice. 

 

Dve stvari koje moram da pomenem:

Mislim da se mora resiti pitanje Holanda sto pre. Ne shvatam koja je svrha ovoga? Zadnja 2 kola u ABA valjda nije ni bio u timu, protiv Parrizana bio a nije ulazio, veceras starter (?!), odigrao 2-3 minuta i nije ulazio...  Ako se racuna iole na njega, daj da ga razigravamo kroz gudjer ligu, jebeni Raduljica je za vikend imao 15-ak minuta... Ako se ne racuna, daj ga na poziciji Cirbesa, nek bude mali Topic ili Ilic u sastavu i gotovo... Platu ce primati te primati...

 

Drugo: 

Mislim da placamo danak lose (po meni) selekcije visokih igraca, odnosno kvantitetu nasparam kvaliteta, sto se pokazalo veceras kad nema Luke. Kuzmic deluje da nije sposoban fizicki za ozbiljnu kosarku, ili imamo problem kao sa Holandom, Luka igra vanserijski, ali fizicki moze da parira malom broju centara. Martin je definitivno zavrsio sa igrom iznad obruca. Sevne poneka blokada, ali nema vise tog dinamita u nogama, a kad to izgubi centar od 2 metra... Na klupi nam Raduljica, Ilic jos od visokih. Petrusev se koristi na 4. Od igre pod kosem jos koristimo Bentila, koji tu nije dominantan uprkos masi i snazi.

Ja bih uz pleja najvise voleo pojacanje pod kosem, ali to je nemoguca misija sa ovolikim brojem viskokih igraca.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Btw, moram da pohvalim odbranu Žalgirisa. Neverovatno je koliko su pametno igrali i sa kojom energijom. Kojom brzinom su iskakali na udvajanje.  Videlo se da su pripremali meč studiozno. Odsekli su Bentila i Petruševa nakon dodavanja sa 45. Bukvalno ih ugasili. Mi smo meč dobili na individualni kvalitet Vildoze i Nedovića. Ludački kvalitet. 

 

Rudarili su i naši u odbrani ali da je nedostajao bilo koji od ove dvojice mi bi lagano izgubili.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Bitisanje Kuzmića u 12 sem ako protivnik nema neko nepokretno drvo od 220cm nema poentu.

U zadnjih par tekmi gde je ulazio baš ga je bilo otužno gledati, pogotovu kako ga uništava Lesor.

Raduljica, pošto je već tu, ima daleko više smisla za par minuta na parketu,naročito što mu nije hirurški odstranjen skill i smisao za ofanzivnu igru.

Recimo večeras dva puta prima loptu u centru reketa na 4m od koša, ispred samo 1 protivnički igrač i...ništa.

Povratna nekome ko je u kud i kamo lošijoj poziciji. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

naša najslabija utakmica pod ivanovićem ali da ne gledamo pobedi u zube.

sa ovim pobedničkim strajkom sada je sasvim izvesno da smo pročitani i da će nas svako ozbiljniji dobiti na očigledne rupe u timu.

biće utakmica u kojima neće biti vildoze i nedovića da nas vade iz kanala kao danas.

nije da sam posebno zabrinut, meni je cilj da ne budemo u poslednja 4 na tabeli.

ali se čovek lako navikne na dobro i kreće da mašta o EL8.

sa ovim pražnjenjem danas i bez mitrovića i ivanovića, pobeda protiv armanija je fikcija, bez obzira na njihovu raspalost.

Edited by anubisgrau
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kakva utakmica i kakva pobeda! Sve sam nokte ostavio na podu Pionira😀 Jedna rudarska pobeda , izvojevana na veliku volju, pozitivan momentum i ludilo jednog kosarkaskog virtuoza, velikog lunatika i jos veceg maestra ove igre - Luke Vildoze.

Pobedili smo ekipu koja je dosla osakacena, ali je pokazala da imaju nenadjebiv sistem i koja nas je veceras nadigrala u svakom segmentu kosarkaske igre. Mozes da ih mrzis, ali moras da im se divis.

I zato nasim momcima kapa dole, a posebno argentinskom majstoru igre pod obrucima❤

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gudura said:

Kakva utakmica i kakva pobeda! Sve sam nokte ostavio na podu Pionira😀 Jedna rudarska pobeda , izvojevana na veliku volju, pozitivan momentum i ludilo jednog kosarkaskog virtuoza, velikog lunatika i jos veceg maestra ove igre - Luke Vildoze.

Pobedili smo ekipu koja je dosla osakacena, ali je pokazala da imaju nenadjebiv sistem i koja nas je veceras nadigrala u svakom segmentu kosarkaske igre. Mozes da ih mrzis, ali moras da im se divis.

I zato nasim momcima kapa dole, a posebno argentinskom majstoru igre pod obrucima❤

Izvini sto moram, ali i mi nismo nista manje osakaceni.  Uzasno je falio Luka. To se bas videlo na utakmici. Naravno da fali i koji poen Ivanovica.

Inace, neko je napisao da je bilo nekoliko zastava Rusije, ali koliko sam ja video bila je samo jedna i to ne stalno.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...