Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 hours ago, pantelia said:

 

Opet da ponovim genijalnu misao, odgledam utakmicu, pa odem k9d Tonija Lazarusica da vidim sta sam gledao

Mene taj lik svojim ja-pa-ja pametovanjem toliko iritira da sam mute na Tw pre skoro 2 godine.

 

Ne sporim da ima i dobrih analiza, ali,kao lik, jedan od vecih mentola na drust.mrezama.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, goldberg said:

 

Pa to i jeste problem sto se ne vidi problem u daljem trosenju dok je Radonjic morao da se krpi u svojoj najuspesnijoj sezoni sa Thompsonom.

 

A sto se tice toga koliko Larkin kosta - pa ne prima on 10 miliona godisnje pa da kosta vise od celog budzeta KKCZ. Ili mislis da su svi troskovi ove sezone maksimum par miliona evra?

Bold - kako je napisano implicira da smo mi imali para, ali Chova nije hteo da da, a sada hoce, iako nema. 

Generalno, posto je fudbal ogromna investicija, a rezultati nikakvi, ja bih ulagao u kosarku i omogucio nasim klubovima da dovode (vrate), nase vrhunske igrace (ne racunam NBA) i dopune sa strancima + uveo obavezno xy domacih igraca (slicno Turcima).

13 hours ago, Devil In My Pants said:

Neko misli da su Bentil i Martin po 300/400k..

 

Imamo budzet slican partizanu i to je tako.sns daje pare kao i svima. Nije sigurno Nebojsa nasao 1k BTC u konzervi u svojoj fabrici, a i da jeste ne bi dinar dao.

 

Realno vrednost vecine igrace u EL je previsoka za njihov realan kvalitet.

B/U - mozda neko misli. Postavio je jedan forumas na tati (sorry, zaboravih ime), nesto sto poprilicno izgleda realno .  Realno u odnosu na ono sto se pisalo i pricalo. 

Bold - ako je slicno 2-3m razlike, onda OK. 

Underline - vrednost svih sportista je previsoka, pa samim tim i kosarkasa. Vrlo interesantan podkast kod Jao Mileta sa Aleksandrovim. Upravo je on pricao o tome. Malo vuce na Ducija 🙂 

 

7 hours ago, drakon1 said:

Leday se onomad namerno valjao i po Davidovcu kad je ovaj pao na parket. Retko iritantna pojava. Verujem da je on za nas sta je Lazic za njih.

Cini mi se da se Leday malo podvukao pod Ivanovica. Da li je dovoljno da ga izbaci iz balansa i da onako tresne rebrima na njegovo koleno, ne znam. 

Ono sto sam primetio je da kada pravi blokove, lagano se krece i ulazi u putanju uz isturanje / podmetanje noge koja je bliza pravcu napada. Meni je sve to na granici faula u napadu, ali u oba slucaja na ovoj utakmici je to bio faul KKCZ u odbrani. 

Edited by Inbox
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sam B said:

 

Na ceni je on u Turskoj, a Turci dosta placaju svoje domace igrace. Sa druge strane Holand im je bio zamenjiv, mogu da ga dovedu kad god.

Da se ne zezamo, ove sezone smo ga mogli dovesti lagano da smo hteli, sledece je verovatno vec druga prica. Igrac '99 godiste, tacno ono sto nam treba igracki al jbg mi smo uzeli 11 god starijeg bezveznjaka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...