Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Pitali gluposti, na koje im se ovaj smekerski sa blagim osmehom posprdao.

Eto odgovorio je za Vildozu da je mislio odmah da ga vrati, ali posto je petorka(ivanovic) dobro igrala i osecala pobedu, nije hteo da menja.

 

E da, bas uzasno smaraju sa ovom pricom oko  treninga...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Dobar u piku said:

Jeste da sam grobar i mozda sam subjektivan, ali igrali ste protiv ekipe kojoj fale 3 startera, 2 najbolja strelca, Obasohan iskljucen na smesan nacin... Pik su 2 na 2 branili plej od 175cm i,, centar,, od 197, a Dusko nije pokusao gurnuti Kuzmica, jer taj sto je igrao na 5 nema rage 3m od kosa. Takodje jel to Vildoza na kraju ode u tunel, a ne da se pozdravi sa navijacima. 

Zasto zlonamerno izmisljas da Vildoza nije pozdravio navijace sa ostatkom ekipe? 

 

https://www.instagram.com/reel/ClE1FVJo-DU/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Na kraju snimka se vidi Vildoza sa desne strane

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Ono sto je novo u nasoj igri je sto smo odbili da umremo i uspesmo da napravimo preokret ( delovalo je u jednom momentu da ce nas Asvela na kraju cak rutinski dobiti). Ivanovic je napravio hrabar potez trazenjem faula u poslednjem napadu koji nam se na kraju isplatio. Prvo poluvreme je bilo bombona defanzivno, izgledali smo energicno , ,utegnuto i kao ekipa sa planom. Da nas neko nije gledao ove godine, ne bi ocekivao onaj horor u trecoj cetvrtini 😄 Deonice kada kos ne mozemo da damo ni slucajno su tragikomicne i Duska ocekuje rudarski posao da napravi nesto od ove kaubojstine u tom segmentu.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Siki said:

 

 

Što je klupiran Vildoza,zna li se?

Popio trojku u facu sa 7 metara od coveka visine 1.80 a branio je pogledom. Nakon toga nece otvoren sut, ceka coveka, fintira i step bek unazad i naravno promasaj. Posle toga nije ni ulazio. Ocigledno Dusko trazi odgovornost u odbrani i napadu

  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dobar u piku said:

Jeste da sam grobar i mozda sam subjektivan, ali igrali ste protiv ekipe kojoj fale 3 startera, 2 najbolja strelca, Obasohan iskljucen na smesan nacin... Pik su 2 na 2 branili plej od 175cm i,, centar,, od 197, a Dusko nije pokusao gurnuti Kuzmica, jer taj sto je igrao na 5 nema rage 3m od kosa. Takodje jel to Vildoza na kraju ode u tunel, a ne da se pozdravi sa navijacima. 

 

Ima istine u ovome sto govoris. Ali jbg, beggars can't be choosers. Mora se odnekud poceti.

 

A sto se tice Vildoze, ako se i naljutio brzo ce se i odljutiti, posle sutrasnja dva treninga (da proste kolege cigani na bajatoj fori).

Link to comment
Share on other sites

Prija pobeda ali nista ovo ne valja.

Selekcija je grozomorna, da nemamo para pa da razumem, ali ovo je najskuplja ekipa koju smo imali, cca 10ak miliona ulupano a da ti bude:

-EC Ivanovic najbolji plej ekipe a Mitrovic najbolji centar ekipe,

-Celicni Kalinic zamenjen za staklenog Nedovica koji je objektivno preplacen i vrlo verovatno kombinacija,

-Doveden novi energy king koji je stariji od Lazica, ec bezveznjak,

-Skupi skraceni atletski pnr centar, sa atletikom u padu u ekipi bez pnr pleja,

-Raduljica kombinacija.

Uz to nemas mladog igraca kojeg razigravas, a cak mi se Vildoza i Nedovic preklapaju. Nemas produkciju sa trojke.

Pet centara, pet plejmejkera inicijalno, a nijednog zaista upotrebljivog na EL nivou.

Doveo si trenera pocetnika, pa majstore sta si mislio da ce da se desi. A da, kriv je Bodiroga jer nam je uvalio raspored.

Imas i odlazak Kaline i Radonje pod misterioznim i nedovoljno razjasnjenim okolnostima. Moralo je jasnije i transparentrije da se objasni sta je tu bio problem, posto ocigledno pare nisu bile problem.

Ekipa i klub generalno smrdi na nepotizam, prosto mi bude krivo sto se Covic izvukao i sakrio iza Duska Ivanovica. Zasluzio je da se vise znoji za ovo sranje koje je napravio.

 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...