Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Dovlinjo moze samo u penziju posle ovoga, ili sa onim svojim imbecilnim izmenama da uradi dokvalifikaciju za trenera hokejasa u uzrastu petlica. Onome ko mu je potpisao trenersku licencu da se zabrani rad u kosarci. 
 

Harizma bundeve, raspon paznje prosecnog tiktokera, ostrina oklagije, visprenost tapira, inteligentni pogled a la Zoran Babic - nista od toga nikome nece zafaliti kraj aut linije. Zbogom Dovla, i ne okreci se sine. Tvojs ljubav prema klubu je lepsa iz daleka. Ono bas daleka. Jedno 3-4000 km, ako moze.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, necke said:

Ono sto je NČ zadrzalo dugo tu gde jeste su domaci trofeji i ta neka dominacija regionom, sto i nije bilo toliko tesko obzirom koliko je bio jak Kkp i da nam je godinama najveca konkurencija bila prvo Cedevita a zatim Buducnost.

 

Kapiram da 97% navijaca za svo to vreme nije ni pomisljalo da nam treba neko drugi jer jelte osvajamo trofeje. Sada vec sledi pravi izazov gde posle skoro 10 godina nismo favoriti u regionu i tu se vidi prava sposobnost da li je ili nije za predsednika.

Covic je imao vise srece nego pameti od Laktasa, Cibone itd...i tad je bio tezak krs. Ajde da mu das zasluge, ali njegovo vreme je proslo.

 

Ona njegova prica da se mladima da sansa za sve se odnosi sem njega.

 

Taj deo od kad su dosli Kalinic i Jovic do odlaska Deja prvi put je radio dobro, ostalo je sve teski krs i krindz.

 

Bukvalno veze nema, ovo sad sto radi je amaterizam level pro. Ne verujem da bi random forumas bio gori..

 

On i Dusko ako dodje, ako sastave tri meseca, bice cudo..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Uh Ivanović i ona njegova frizura ali barem će da potera svakog neradnika iz ekipe

 

friz mu je stravinsky, mene brine taj njegov nehaj za ljudske individualne limite. 

nedović me tu najviše plaši a i vildoza je proveo godinu dana u nba, verujem da se lako odvikao od duškovog staljinizma

 

a to su samo glavni igrači

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

VJ - sam pao, sam se povredio. Znao si gde dolaziš, prike. Jeste izazov i u neku ruku potpuno razumem njegovu odluku da bude trener evroligaša, ali ne mogu da se preskaču razredi. Nagelsman je odbio Real zato što je smatrao da nije dovoljno još uvek spreman za tako nešto. VJ je nakon FMP i epizode u Ciboni , pomislio da je Evroliga laganeze. 

I Alimpije nije bio spreman, tek sad i to možda, nakon par sezona u turskoj ligi. 

 

Dejo kad je došao, čovek je imao iza sebe rezultate u Budućnosti. 1/4 EvroKupa, prepoznatljiv stil igre i final 4 ABA lige, pa i takav trebalo mu je dve sezone da počne da isporučuje. 

Žao mi uvek za mlade ljude kad se tako potroše bezveze, ali morao je da zna u šta se upliće. Nije klinac.

 

Ipak , no doubt, Čović je zaslužan za sve ovo. Nestvaran roster, nestvaran izbor za trenera, da čovek pomisli da je svesno sabotirao sopstveni tim.

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Devil In My Pants said:

Covic je imao vise srece nego pameti od Laktasa, Cibone itd...i tad je bio tezak krs. Ajde da mu das zasluge, ali njegovo vreme je proslo.

 

Ona njegova prica da se mladima da sansa za sve se odnosi sem njega.

 

Taj deo od kad su dosli Kalinic i Jovic do odlaska Deja prvi put je radio dobro, ostalo je sve teski krs i krindz.

 

Bukvalno veze nema, ovo sad sto radi je amaterizam level pro. Ne verujem da bi random forumas bio gori..

 

On i Dusko ako dodje, ako sastave tri meseca, bice cudo..

Ajde ne ruši nam sneška. Dajmo vreme vremenu. Ostavimo na trenutak taj defetizam po strani i sada kad imamo etabliranog trenera na klupi dajmo punu podršku i poverenje ovom timu koji će vrlo je  verovatno doživeti neki face-lifting. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Ajde ne ruši nam sneška. Dajmo vreme vremenu. Ostavimo na trenutak taj defetizam po strani i sada kad imamo etabliranog trenera na klupi dajmo punu podršku i poverenje ovom timu koji će vrlo je  verovatno doživeti neki face-lifting. 

Cekaj prvo da dodje trener, ali za trenutni kolaps nije kriv Vlada Jo...ali ajde..bar ce biti lepo gledati ludaka na klupi 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Cekaj prvo da dodje trener, ali za trenutni kolaps nije kriv Vlada Jo...ali ajde..bar ce biti lepo gledati ludaka na klupi 🙂

Ne daš se ti 😊.  ajde možda na kraju i ne bude sve tako crno. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Devil In My Pants said:

Cekaj prvo da dodje trener, ali za trenutni kolaps nije kriv Vlada Jo...ali ajde..bar ce biti lepo gledati ludaka na klupi 🙂

Ja ne znam koja je fora sa istim porukama na ovoj temi? 
 

manje poznatiji forumasi bi bilo silbovani za ovo sto ti radis.

Edited by Dragan Mićić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako dođe Duško, to će biti visoko rizičan potez i to krajnje visoko rizičan. Ovde neće biti sredine ili će sve da ode u cirkus neviđeni ili će da ispadne dobro. Kad kažem dobro, mislim na takmičarsku ekipu koja će da se šiba junački da svima. 

Iskreno, za mene će biti iznenađenje da on dođe i da radi sa Čovićem, kao što je i iznenađenje da je Čović zvao njega. 

 

Ovo u najavi liči na jedan epski rijalty. Ko zna.

Link to comment
Share on other sites

Pre svega, ne bih likovao nad sudbinom Vlade Jovanovica, ako do ovoga dodje. Ali ne moze da se ne kaze da je jedan od trenera koji je ostavio najgori utisak, bar na mene. Cak mi je i Alimijevic bio bolji na momente u svom mandatu.
Sto se potencijalnog angazmana Ivanovica tice, penicilin za ovu ekipu i najbolje resenje u ovom momentu. Po meni takodje i najbolji trener koji bi vodio Zvezdu u novijoj eri, uz postovanje prema Radonjicu koji se izgradio do odredjenog nivoa u medjuvremenu.

Samo zasto sad i sta se cekalo? Za ABA ok, ja ne bih puno kukao i da budemo drugi na kraju regularnog dela, ali "izvaditi" EL bice nevidjeni izazov.
Sad ce se bar videti da li ova ekipa nesto vredi. Iskreno, nece mi nikoga biti zao, kad ovaj uspostavi svoj teror, jer nam je to jedini izlaz u ovom trenutku.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Devil In My Pants said:

Cekaj prvo da dodje trener, ali za trenutni kolaps nije kriv Vlada Jo...ali ajde..bar ce biti lepo gledati ludaka na klupi 🙂

Mozda ga Vlada nije prouzrokovao, ali nije ga ni iskorenio iako mu je to posao. Radis sa onim sto imas. Sve i da je tesko, tim je morao da izgleda bolje od ovoga sto je sada. Mogle jeste i gore (tesko) i bolje. Cinjenica je da je lose i sve i da zaboravimo PAO i Zadar da mi nemamo igru i da lose izgledamo na terenu. Posto se u takvim situacijama ne menja ceo tim ni rukovodstvo kluba, jasno je da je trener koji mora da ide. Ljudski mi ga je zao, kao profesionalca ne. Takav je posao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, iamsho4sho said:

Ajd sad da vidim kako ce da se setkaju po terenu..

 

Ivanovicu pokazi im kako izgleda trener sa autoritetom.

 

Najbolje moguce resenje po nas.

Mislim da nece biti potrebno bilo kakvo silovanje. Igraci ce shvatiti da s kim imaju posla (s trenerom od autoriteta) i tu nece biti previse ovakvih glupiranja. Ide to na viši level. Nije garancija ni za sta, ali problema ovakve vrste bice mnogo manje ili ih uopste nece biti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...